NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novine "Trash"

Ići dole 
+35
emotivna luda
Mrvica_88
plavojka
confident
jeca_bg
Lazar01
iwanche
SANDRA
GM_loodak
Maja93(mace)
Anja*
pink girl
bubamara
jocka
Chocolate girl
Zvezda Granda 2008
JeCa03
mala
Kaca93
cvetic91
Mina-Neca fan
Petra
crazy_angeL
Babs
AdminKa
paris_hilton
Mica 93/2
mima-dugajica
princeza
DJ MW
andjelaaaaa
Ena88
LeNa_
Jasmina-DG
Alek-Juicy Pen
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Sledeći
AutorPoruka
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 12:08 pm

princeza ::
bubamara ::
princeza ::
JOS JEDAN SKANDAL

Posto po gradu vec uveliko kruzi prica da Miljan V. pored svoje zakonite zene LeNe ima sina sa svojom nevencanom suprugom Enom88, prelepa manekenka mu nije ostala duzna. Nas paparaco je u ranim jutarnjim casovima zatekao u Audiu A8, BG=211-812 u strasnim ljubavnim poljupcem sa verenikom svoje najbolje prijateljice bubamare tekstopiscem Stankom. Mladi ljubavnici su razmenjivali sitne neznosti do ranij jutarnjih sati...Ne zaboravimo da smo u nasim novinama pre samo nekoliko dana objavili da je gospodja V. u blagoslovenom stanju. Posle ovih slika presudite ko je srecni tata!?!?!?

www.raspusnenoci.com

EKSKLUZIVNO!!!BUBAMARA: '' Ne dam da mi kvazi manekenke kvare vezu!!!''

U petak,u kasnim popodnevnim casovima,ekipa naseg lista,srela je u jednom poznatom,fensi kaficu Jasminu_dg u drustvu devojke naseg poznatog tekstopisca,Stanka Babica,Bubamare.Iako smo u poslednje vreme mogli citati price o navodnom neverstvu Stanka,mladu Bubamaru ocigledno ne potresaju price koje kruze gradom.Iako se nikad do sad nije oglasavala u javnosti,i vise nego raspolozena Bubamara,tom prilikom je prvi put pristala javno da prokomentarise bilo sta vezano za svoj zivot.Ekskluzivno za nas list,Bubamara je na pitanje,kako reaguje na price o neverstvu svoje jace polovine,rekla:
''Stanko je trenutno u Subotici,gde privodi kraju studije ekonomije,i nema vremena da cita i odgovara na razne gluposti koje u poslednje vreme pune stranice zute stampe.Ja nisam javna licnost,niti telim to da postanem iskljucivo kao Babsova devojka,ali s' obzirom da Stanko trenutno nije u mogucnosti da se bavi carsijskim pricama,osecam potrebu da u njegovo i svoje ime demantujem razne price o krizi, u nasoj idilicnoj vezi!!!Miljan je moj dugogodisnji prijatelj,i sa njegovom suprugom Lenom sam u korektnim odnosima,a sve te price o neverstvu Babsa i Lene su smislili zlonamerni,ljubomorni ljudi!Stanko saradjuje sa najvecim imenima nase estrade,ali sve te pevaljke,manekenkice i ostale kvazi zvezdice ne mogu da nam pokvare vezu!''
Ocigledno je da Bubamara ima poverenja u svog decka,ali da li Stanko stvarno u Subotici drzi knjigu u rukama,ili neku lepoticu iz estradnog sveta,pokazace vreme...


SVOJA NEVERSTVA TRBUSNA PLESACICA VESTO PRIKRIVA
I dok se mnogi zlobnici pitaju zasto prelepu trbusnu plesacicu ne potresaju price o Stankovoj vezi sa njenom najboljom drugaricom odgovor smo nasli u novootvorenoj teretani "Zdravi i lepi". Posto nasa novinarka Princeza obilazi tako fensi i poznata mesta svratila je do novog vlasnika na kafu, a inace svog prijatelja Aleka kome je verenica Paris otvorila teretanu i kozmeticki salon a sve u sklopu kafica sa prelepom bastom, da moze po ceo dan da se doteruje a i da se odmori, od silnog doterivanja. Alek se zalio kako ceo dan nema posla, nervozno lomeci prste. Princezi ne bi bilo nista cudno da u jednom trenutku nije cula dobro poznatu pesmu Jedini, jedina koju je Miljan pevao. Znatizeljno je ustala i usla u teretanu i imala sta da vidi. Miljan i Bubamara su bili u strasnim zagrljajima. Tu smo videli "vernost" trbusne plesacice dok se mazno uvijala oko Miljana. Posle ovakve scene ostaje nam da se zapitamo da li je doba ukrstenih ljubavi doslo. Pre samo nekoliko dana njena najbolja prijateljica je zateknuta u strasnim zagrljajima sa Bubamarinim verenikom, a sad ona sa muzem najbolje prijateljice...Pa sad mile moje kad se udajete ne znamo dal da trazite drugarice poput Danijela84 ili zanosne lepotice...a kako god da okrenete i jedne i druge ce Vas prevariti sa vasim voljenim....
xexe super je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 1:09 pm

rofl rofl rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 1:18 pm

MILJAN VOLI NEIZLECIVO!!!!

Najnovija estradna romansa se zahuktava!!!Iako su zlobnici komentarisali neverstvo Miljana i Bubamare,kao samo jos jednu u nizu avantrura,izvori bliski ovom paru tvrde suprotno.Naime,blizak prijatelj Miljana,koji je zeleo da ostane anoninam,tvrdi da se Miljan zaljubio kao nikad do sad.Toliko da ta ljubav ne moze da se poredi ni sa jednom koju je Miljan osecao prema svim onim silnim vencanim i nevencanim suprugama,pa cak ni prema najvecoj ljubavi iz mladosti,sada najvecoj zvezdi nase estrade,Radmili Manojlovic.
Iz pouzdanih izvora smo takodje saznali,da je Miljan nedavno,u jednoj privatnoj klinici,izvrsio DNK test u cilju otklanjanja sumnje da je on bioloski otac Nemanje,koga ima sa Enom88.Iako su Miljanove sumnje samo potvdjene,ovo saznanje ga nije potreslo.Cak sta vise,video je u tome razlog vise da raskine sa burnom prosloscu i zapocne novi zivot sa Bubamarom.Po kuloarima se mogu cuti razne price povodom ovog sokantog saznanja,a najpribliznija istini je ta, da je mali Nemanja posledica avanture Ene sa Alekom (koji je tada bio maloletan!!!).U svakom slucaju Eni je uspelo da jednog od najpozeljnijih (citaj najbogatijih)muskaraca u Srbiji uhvati na dete.Do duse,samo na neko vreme...
Kako smo uspeli da zaznamo,nasa poznata novinarka Princeza,uspela je preko svojih veza,da sredi sve neophodne papire,da bi Miljan i Bubamara otputovali na Kipar,gde trenutno provode vreme u kuci svoje prijateljice,Svetlane Raznatovic.Novopeceni golupcici trenutno uzivaju na prelepom ostrvu,daleko od ociju javnosti,gde ce im se kasnije pridruziti i poznata menadzerka,a njihova dobra prijateljica Jasmina_dg.S' obzirom da je bas Jasmina upoznala Bubamaru i Miljana, davne 2007. godine,na samom pocetku njihovog ulaska u Grand svet,ne bi bilo cudno da ako ova veza dodje do oltara, bas Jasmina kumuje istoj...


Poslednji izmenio bubamara dana Sub Maj 10, 2008 1:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 1:20 pm

bubamara ::
MILJAN VOLI NEIZLECIVO!!!!

Najnovija estradna romansa se zahuktava!!!Iako su zlobnici komentarisali neverstvo Miljana i Bubamare,kao samo jos jednu u nizu avantrura,izvori bliski ovom paru tvrde suprotno.Naime,blizak prijatelj Miljana,koji je zeleo da ostane anoninam,tvrdi da se Miljan zaljubio kao nikad do sad.Toliko da ta ljubav ne moze da se poredi ni sa jednom koju je Miljan osecao prema svim onim silnim vencanim i nevencanim suprugama,pa cak ni prema najvecoj ljubavi iz mladosti,sada najvecoj zvezdi nase estrade,Radmili Manojlovic.
Iz pouzdanih izvora smo takodje saznali,da je Miljan nedavno,u jednoj privatnoj klinici,izvrsio DNK test u cilju otklanjanja sumnje da je on bioloski otac Nemanje,koga ima sa Enom88.Iako su Miljanove sumnje samo potvdjene,ovo saznanje ga nije potreslo.Cak sta vise,video je u tome razlog vise da raskine sa burnom prosloscu i zapocne novi zivot sa Bubamarom.Po kuloarima se mogu cuti razne price povodom ovog sokantog saznanja,a najpribliznija istini je ta, da je mali Nemanja posledica avanture Ene sa Alekom (koji je tada bio maloletan!!!).U svakom slucaju Eni je uspelo da jednog od najpozeljnijih (citaj najbogatijih)muskaraca u Srbiji uhvati na dete.Do duse,samo na neko vreme...
Kako smo uspeli da zaznamo,nasa poznata novinarka Princeza,uspela je preko svojih veza,da sredi sve neophodne papire,da bi Miljan i Bubamara otputovali na Kipar,gde trenutno provode vreme u kuci svoje prijateljice,Svetlane Raznatovic.Novopeceni golupcici trenutno uzivaju na prelepom ostrvu,daleko od ociju javnosti,gde ce im se kasnije pridruziti i poznata menadzerka,a njihova dobra prijateljica Jasmina_dg.S' obzirom da je bas Jasmina upoznala Bubamaru i Miljana, davne 2007 godine,na samom pocetku njihovog ulaska u Grand svet,ne bi bilo cudno da ako ova veza dodje oltara, bas Jasmina kumuje istoj...

lol lol lol lol lol

Ti bi trebala da promenis profesiju super je...
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 1:34 pm

Shocked Shocked Shocked

rofl rofl rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 1:49 pm

svadba svadba svadba svadba.... Novine "Trash" - Page 17 409460 alkoholizam
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 1:55 pm

DJ MW ::
Shocked Shocked Shocked

rofl rofl rofl rofl rofl

Red je da se i ti oglasis kao jedan od glavnih junaka... lol
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 2:09 pm

bubamara ::
MILJAN VOLI NEIZLECIVO!!!!

Najnovija estradna romansa se zahuktava!!!Iako su zlobnici komentarisali neverstvo Miljana i Bubamare,kao samo jos jednu u nizu avantrura,izvori bliski ovom paru tvrde suprotno.Naime,blizak prijatelj Miljana,koji je zeleo da ostane anoninam,tvrdi da se Miljan zaljubio kao nikad do sad.Toliko da ta ljubav ne moze da se poredi ni sa jednom koju je Miljan osecao prema svim onim silnim vencanim i nevencanim suprugama,pa cak ni prema najvecoj ljubavi iz mladosti,sada najvecoj zvezdi nase estrade,Radmili Manojlovic.
Iz pouzdanih izvora smo takodje saznali,da je Miljan nedavno,u jednoj privatnoj klinici,izvrsio DNK test u cilju otklanjanja sumnje da je on bioloski otac Nemanje,koga ima sa Enom88.Iako su Miljanove sumnje samo potvdjene,ovo saznanje ga nije potreslo.Cak sta vise,video je u tome razlog vise da raskine sa burnom prosloscu i zapocne novi zivot sa Bubamarom.Po kuloarima se mogu cuti razne price povodom ovog sokantog saznanja,a najpribliznija istini je ta, da je mali Nemanja posledica avanture Ene sa Alekom (koji je tada bio maloletan!!!).U svakom slucaju Eni je uspelo da jednog od najpozeljnijih (citaj najbogatijih)muskaraca u Srbiji uhvati na dete.Do duse,samo na neko vreme...
Kako smo uspeli da zaznamo,nasa poznata novinarka Princeza,uspela je preko svojih veza,da sredi sve neophodne papire,da bi Miljan i Bubamara otputovali na Kipar,gde trenutno provode vreme u kuci svoje prijateljice,Svetlane Raznatovic.Novopeceni golupcici trenutno uzivaju na prelepom ostrvu,daleko od ociju javnosti,gde ce im se kasnije pridruziti i poznata menadzerka,a njihova dobra prijateljica Jasmina_dg.S' obzirom da je bas Jasmina upoznala Bubamaru i Miljana, davne 2007. godine,na samom pocetku njihovog ulaska u Grand svet,ne bi bilo cudno da ako ova veza dodje do oltara, bas Jasmina kumuje istoj...



affraid affraid cutanje cutanje cutanje Shocked Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool bravo bravo bravo bravo bravo
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 2:32 pm

Alek-Juicy Pen ::



affraid affraid cutanje cutanje cutanje Shocked Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool bravo bravo bravo bravo bravo

Nadam se da nisi pogresno shvatio,taj najpozeljniji(najbogatiji) muskarac je Miljan.... lol Njega je Ena upecala na tvoje dete. lol
Nazad na vrh Ići dole
GM_loodak
VIP foruma
VIP foruma
GM_loodak


Muški
Broj poruka : 5017
Godina : 32
Datum upisa : 28.08.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 2:33 pm

A o cemu se ovde radi? Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 2:35 pm

GM_loodak ::
A o cemu se ovde radi? Cool Cool Cool

Ma,pusti...Deca prave decu! lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
GM_loodak
VIP foruma
VIP foruma
GM_loodak


Muški
Broj poruka : 5017
Godina : 32
Datum upisa : 28.08.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 2:39 pm

bubamara ::
GM_loodak ::
A o cemu se ovde radi? Cool Cool Cool

Ma,pusti...Deca prave decu! lol lol lol

:hm: :hm: :hm: Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 2:43 pm

Ijao znaci Alek i ja imamo dete lol

Bubi bre oteraces me u zatvor lol
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 3:15 pm

Ena88 ::
Ijao znaci Alek i ja imamo dete lol

Bubi bre oteraces me u zatvor lol


Nisam ja kriva sto ti zavodis maloletnike! lol
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 3:17 pm

bubamara ::
Alek-Juicy Pen ::



affraid affraid cutanje cutanje cutanje Shocked Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool bravo bravo bravo bravo bravo

Nadam se da nisi pogresno shvatio,taj najpozeljniji(najbogatiji) muskarac je Miljan.... lol Njega je Ena upecala na tvoje dete. lol
Alek... Novine "Trash" - Page 17 75617

E, 'ajde da sad rezimiramo moj sluchaj: ja imam Alekovo dete sa Enom, i svoje dete sa Enom, i ozhenjen sam Lenom i Enom... shrug I ljubavishem se sa Princezom... :hm:

rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 3:18 pm

Ispade ja najgora fuksa cutanje lol
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 3:25 pm

DJ MW ::
bubamara ::
Alek-Juicy Pen ::



affraid affraid cutanje cutanje cutanje Shocked Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool bravo bravo bravo bravo bravo

Nadam se da nisi pogresno shvatio,taj najpozeljniji(najbogatiji) muskarac je Miljan.... lol Njega je Ena upecala na tvoje dete. lol
Alek... Novine "Trash" - Page 17 75617

E, 'ajde da sad rezimiramo moj sluchaj: ja imam Alekovo dete sa Enom, i svoje dete sa Enom, i ozhenjen sam Lenom i Enom... shrug I ljubavishem se sa Princezom... :hm:

rofl rofl rofl

Nisam znala da imas i svoje dete sa Enom?! scratch Vidis taj detalj sam propustila... lol U svakom slucaju,zakljucak je da sam ja ljubav tvog zivota! lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 3:27 pm

bubamara ::
DJ MW ::
bubamara ::
Alek-Juicy Pen ::



affraid affraid cutanje cutanje cutanje Shocked Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool bravo bravo bravo bravo bravo

Nadam se da nisi pogresno shvatio,taj najpozeljniji(najbogatiji) muskarac je Miljan.... lol Njega je Ena upecala na tvoje dete. lol
Alek... Novine "Trash" - Page 17 75617

E, 'ajde da sad rezimiramo moj sluchaj: ja imam Alekovo dete sa Enom, i svoje dete sa Enom, i ozhenjen sam Lenom i Enom... shrug I ljubavishem se sa Princezom... :hm:

rofl rofl rofl

Nisam znala da imas i svoje dete sa Enom?! scratch Vidis taj detalj sam propustila... lol U svakom slucaju,zakljucak je da sam ja ljubav tvog zivota! lol lol lol
Aha, dobro... lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 3:45 pm

evo pisem ja clanak Cool
Nazad na vrh Ići dole
Zvezda Granda 2008
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Zvezda Granda 2008


Ženski
Broj poruka : 1984
Godina : 30
Localisation : NOVI SAD
Emploi : Reci gde je sve ...zar nije palo dovoljno suza...dal je bolja sad ....NEKA DRUGA,..:(
Datum upisa : 01.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 3:49 pm

Alek-Juicy Pen ::
evo pisem ja clanak Cool

heh..bas me zanima sta ces napisati.. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 5:21 pm

A gde sam ja tu? scratch Sad
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptySub Maj 10, 2008 9:25 pm

ja bih zaista volela da budem kuma....pa eto ako se ikada desi neka ljubav zovite me..bas mi se djuska lol :dance:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptyNed Maj 11, 2008 12:38 am

Jasmina-DG ::
ja bih zaista volela da budem kuma....pa eto ako se ikada desi neka ljubav zovite me..bas mi se djuska lol :dance:

Uzmi me za kuma,ili starog svata... Novine "Trash" - Page 17 409460 lol


Znas sta,mogla bi ovde stvarno da padne neka romansa...samo imamo jedan problem - manjak muskaraca! lol
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptyNed Maj 11, 2008 12:39 am

khm khm ima me dovoljno za sve rofl
Nazad na vrh Ići dole
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 EmptyNed Maj 11, 2008 12:40 am

Alek-Juicy Pen ::
khm khm ima me dovoljno za sve rofl

Shocked Shocked Shocked

lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
Sponsored content





Novine "Trash" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 17 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novine "Trash"
Nazad na vrh 
Strana 17 od 33Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Sledeći
 Similar topics
-
» "Jedina" osvojila 3. mesto na GRAND festivalu
» Klub "Miss MoneyPenny"
» Rihanna 24. XI u "Areni"...?
» Serija "Marina"
» Sandra - "Afrika"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: