NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novine "Trash"

Ići dole 
+35
emotivna luda
Mrvica_88
plavojka
confident
jeca_bg
Lazar01
iwanche
SANDRA
GM_loodak
Maja93(mace)
Anja*
pink girl
bubamara
jocka
Chocolate girl
Zvezda Granda 2008
JeCa03
mala
Kaca93
cvetic91
Mina-Neca fan
Petra
crazy_angeL
Babs
AdminKa
paris_hilton
Mica 93/2
mima-dugajica
princeza
DJ MW
andjelaaaaa
Ena88
LeNa_
Jasmina-DG
Alek-Juicy Pen
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Sledeći
AutorPoruka
*ANDREA*
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
*ANDREA*


Ženski
Broj poruka : 1326
Godina : 37
Datum upisa : 21.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 1:13 pm

bubamara ::
MISTERIOZNI ODLAZAK POZNATE GLUMICE

Najtajanstvenija ličnost srpske javne scene, poznata glumica Andrea (umetničko ime ANAHI), pre par meseci, iznenada je nestala iz javnog zivota na duzi vremenski period. Do tada prisutna u svim krugovima internet - GRAND pozorista, naglo je prekinula kontakt sa svojim kolegama i prijateljima, i nestala u nepoznatom pravcu. Cak ni ljudi iz njenog najblizeg okruzenja, ni dan danas, ne znaju razlog njenog misterioznog nestanka. Od nje su se mogli cuti razni (neubedljivi) razlozi, kao sto su, nastavak skolovanja, posvecenost karijeri van kamera i foto-aparata...ali zaista, malo ko je u to mogao poverovati. S' druge strane, moglo se cuti, kako je Andrea, po ugledu na vecinu nasih pevaljki, ovaj period ilegale, iskoristila za sredjivanje linije i posetu plastičnom hirurgu. Te da se podrvgla liposukciji, ugradnji silikona u usne i podmladjivanju lica...
Kako smo saznali iz pouzdanih izvora, Andrea se pre par dana vratila, u prestonicu, gde zapocinje snimanje filma ''SALAŠI'', u kom joj je poverena glavna uloga.Iako su mnogi sa nestrpljenjem cekali njen povratak, kako bi se uverili u raznorazna nagadjanja, niko jos uvek ne zna kako ona zaista izgleda...posle ovog prvog,duzeg nepojavljivanja u javnosti. Naime, Andrea se do kraja snimanja filma, nece obracati javnosti, jer smatra da to tada nema razloga za medijsko eksponiranje. A nakon premijere, ko zna, mozda napokon, cujemo i koju rec, o tom mistrerioznom odlasku. U svakom slucaju, jedno je sigurno - kako otisla, tako i dosla... lol!

:trs: :trs: :trs: :trs: lol lol lol lol lol E Bubi dobices i ti svoju pricicu lol lol lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
*ANDREA*
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
*ANDREA*


Ženski
Broj poruka : 1326
Godina : 37
Datum upisa : 21.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 1:14 pm

pink girl ::
lol lol lol lol lol lol lol
Andrea...sad su tebe uzeli za zub.... lol lol lol


lol lol lol lol da da :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 1:30 pm

*ANDREA* ::


:trs: :trs: :trs: :trs: lol lol lol lol lol E Bubi dobices i ti svoju pricicu lol lol lol lol lol

Sister, ja sam vec bila akter mnogih prica,a ovo je tvoje vatreno krstenje. :kez:
Nazad na vrh Ići dole
*ANDREA*
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
*ANDREA*


Ženski
Broj poruka : 1326
Godina : 37
Datum upisa : 21.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 1:41 pm

POSLE DUGOGIDISNJE AFERE "SKANDAL-DAMA" OSTAVILA DECKA



Nasa atraktivna sugradjanka Djurdjica poznata po vecitim skandalima u javnosti odlucila je da raskine dugogodisnju vezu sa poznatim pevacem Milanom Stankovicem lol lol lol Ona je ovu vezu okoncala na krajnje skandalozan nacin (kao sto je i ona sama) i to na jednom od njegovih nastupa! Pojedini mediji su rekli da je poznata "skandal-dama" varala svog dragog ni manje ni vise nego sa njegovim kolegom,takodje zvezdom granda Dusanom Svilarom,sto ona naravno porice! Zvezde Granda su imale svoj nastup u rodnom gradu poznate Djurdjice,koja je odlucila da dodje i podrzi svog "dragog". Na prvoj pauzi Milan je naravno dosao kod svoje devojke koja ga je najpre "pocastila" sa uvredama a potom i samarima. Nakon toga Djurdjica se okrenula sela u svoj "BMW" i odvezla se u nepoznatom pravcu... Do zakljucenja ovog broja uspeli smo da kontaktiramo samo sa Milanom koji je rekao :" Bilo je jezivo. Osramotila me je pred vise hiljada ljudi! Nikad joj necu oprostiti!" Sa Djurdjicom nismo uspeli da stupimo u kontakt ali je njena sestra rekla da cim Bubi(kako je svi zovu) dodje da ce nas obavestiti. Valjalo bi cuti i drugu stranu sta ima da doda.

U sledecem broju:
*rasplet raskida skandal-dame i Milana* lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 1:48 pm

*ANDREA* ::
POSLE DUGOGIDISNJE AFERE "SKANDAL-DAMA" OSTAVILA DECKA



Nasa atraktivna sugradjanka Djurdjica poznata po vecitim skandalima u javnosti odlucila je da raskine dugogodisnju vezu sa poznatim pevacem Milanom Stankovicem lol lol lol Ona je ovu vezu okoncala na krajnje skandalozan nacin (kao sto je i ona sama) i to na jednom od njegovih nastupa! Pojedini mediji su rekli da je poznata "skandal-dama" varala svog dragog ni manje ni vise nego sa njegovim kolegom,takodje zvezdom granda Dusanom Svilarom,sto ona naravno porice! Zvezde Granda su imale svoj nastup u rodnom gradu poznate Djurdjice,koja je odlucila da dodje i podrzi svog "dragog". Na prvoj pauzi Milan je naravno dosao kod svoje devojke koja ga je najpre "pocastila" sa uvredama a potom i samarima. Nakon toga Djurdjica se okrenula sela u svoj "BMW" i odvezla se u nepoznatom pravcu... Do zakljucenja ovog broja uspeli smo da kontaktiramo samo sa Milanom koji je rekao :" Bilo je jezivo. Osramotila me je pred vise hiljada ljudi! Nikad joj necu oprostiti!" Sa Djurdjicom nismo uspeli da stupimo u kontakt ali je njena sestra rekla da cim Bubi(kako je svi zovu) dodje da ce nas obavestiti. Valjalo bi cuti i drugu stranu sta ima da doda.

U sledecem broju:
*rasplet raskida skandal-dame i Milana* lol! lol! lol!

lol lol lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 1:49 pm

Andreaaaaaaaaaaaaaaa..vidim da si i ti nadarena... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*ANDREA*
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
*ANDREA*


Ženski
Broj poruka : 1326
Godina : 37
Datum upisa : 21.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 2:27 pm

pink girl ::
Andreaaaaaaaaaaaaaaa..vidim da si i ti nadarena... Very Happy


lol lol lol sad to tek vidis lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
dragon_girl
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
dragon_girl


Ženski
Broj poruka : 1063
Datum upisa : 20.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 4:29 pm

Srpska folk diva bubamara juče je dočekala svoju decu Zinku i Iztoka u Dubaju i, po svemu sudeći, namerava da u porodičnom okruženju do daljeg ostane van Srbije.

Kako saznaje Trash iz izvora bliskih našoj najpopularnijoj pevačici i manekenki, bubamaru je prilično pogodio raskid ljubavne veze s babsom, a informacija da se poznati tekstopisac vratio svojoj bivsoj devojki pinki dodatno je deprimirala.

- bubi je prilično loše podnela kraj ljubavne veze s babsom - kaže za Trash divin bliski prijatelj, i dodaje: - Teško joj je jer je verovala da je babs čovek njenog života i da je konačno, uspela da sretne nekog s kim će dočekati starost. Dolazak dece, koja će u Dubai provesti nekoliko slobodnih dana za vreme raspusta, malo će je „podići", ali duboko, duboko je razočarana u ljubav. -

Izvor Trasha, koji je insistirao na anonimnosti, navodi da je bubamarinu depresiju dodatno dokuvala vest da se babs vratio u zagrljaj supruge Pinki:

bubi i babs se nisu čuli nekoliko dana, ali je u njoj ipak tinjala nada da će se popraviti stvari zbog kojih su raskinuli, a to je nespremnost da zarad ljubavi žrtvuju svoje karijere. Ipak, kad je čula da se njen bivši dragi u četvrtak na dva gradska događaja pojavio s Pink Girl, kao da su joj sve lađe potonule. Ipak, znajući kakav je borac, niko iz njenog okruženja ne sumnja da će ga preboleti i krenuti dalje još jača - navodi sagovornik Trasha, koji nije znao da kaže da li i kada bubamara planira povratak iz Dubaia u Srbiju:

- Sad ima još manje razloga da se vrati - zaključuje naš izvor.
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 4:47 pm

Rolling Eyes ...vi ste likovi... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyČet Jun 26, 2008 5:11 pm

dragon_girl ::
Srpska folk diva bubamara juče je dočekala svoju decu Zinku i Iztoka u Dubaju i, po svemu sudeći, namerava da u porodičnom okruženju do daljeg ostane van Srbije.

Kako saznaje Trash iz izvora bliskih našoj najpopularnijoj pevačici i manekenki, bubamaru je prilično pogodio raskid ljubavne veze s babsom, a informacija da se poznati tekstopisac vratio svojoj bivsoj devojki pinki dodatno je deprimirala.

- bubi je prilično loše podnela kraj ljubavne veze s babsom - kaže za Trash divin bliski prijatelj, i dodaje: - Teško joj je jer je verovala da je babs čovek njenog života i da je konačno, uspela da sretne nekog s kim će dočekati starost. Dolazak dece, koja će u Dubai provesti nekoliko slobodnih dana za vreme raspusta, malo će je „podići", ali duboko, duboko je razočarana u ljubav. -

Izvor Trasha, koji je insistirao na anonimnosti, navodi da je bubamarinu depresiju dodatno dokuvala vest da se babs vratio u zagrljaj supruge Pinki:

bubi i babs se nisu čuli nekoliko dana, ali je u njoj ipak tinjala nada da će se popraviti stvari zbog kojih su raskinuli, a to je nespremnost da zarad ljubavi žrtvuju svoje karijere. Ipak, kad je čula da se njen bivši dragi u četvrtak na dva gradska događaja pojavio s Pink Girl, kao da su joj sve lađe potonule. Ipak, znajući kakav je borac, niko iz njenog okruženja ne sumnja da će ga preboleti i krenuti dalje još jača - navodi sagovornik Trasha, koji nije znao da kaže da li i kada bubamara planira povratak iz Dubaia u Srbiju:

- Sad ima još manje razloga da se vrati - zaključuje naš izvor.

Super je, Zmajce! bravo Nisam ovo ocekivala od tebe! Wink

A ja vise ni sama ne znam sta sam po profesiji... lol
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPet Jun 27, 2008 2:36 pm

VOLIM LUKSUZ SKUPE VARIJANTE..............

Dok nase kolege pisu kako je Babs ostavio Bubamaru i provodi strasne noci u drustvu prelepe SKM devojke Kristine Zivanovic istina je malo drugacija. Babs je posle svadje sa Bubamarom pozvao svoju najbolju prijateljicu bivsu devojku Kristinu da mu pravi drustvo. Posto je estetski hirurg na putu Pink je pristala da pravi drustvo Stanku. Na prijemu je bio citav krem beogradskog drustva. U jednom trenutku smo cak pomislili da ce u toaletu izbiti tuca jer su na jednom mestu bile sve Miljanove dame Ena88, Paris, Andrea, LeNa...Cetri prelepe gracije su otisle do toaleta da poprave sminku i u tolaetu je doslo do usijanja. Da mlada Zvezda u usponu Nemanja nije dosao doslo bi do krvoprolica. Kad je zapevao svoj cuveni hit "Neizlecivo" sve Miljanove cice su poletele prema njemu. Neke su greskom stavile plavu i zelenu...neke izletele rascupane...ali evidentno je bilo da su se svi okrenuli za prelepom crnokosom devojkom koja svom dragom estetskom hirurgu nije dala ni jednu korekciju na svom savrsenom telu.
Kada smo je upitali postoji li sansa da ponovo bude s Stankom odgovorila nam je: "Stanko je jako dobar covek, ali nisam brate ja za tante mante...volim luksuz skupe varijante..! Ja imam coveka svojih snova koji je ispunjeje svih mojih zelja. Pored njega se osecam kompletnom. A Stanku i Bubi zelim da se pomire i budu srecni kao sto sam ja sada!"
Cetiri gracije su se zabavljale slusajuci pesme..tako da su nam ostale nedostupne...ali ocigledno je da su sve jos uvek lude za Miljanom ili njegovim parama?
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPet Jun 27, 2008 2:42 pm

hm...da mi ja znati samo ko je covek mojih snova Rolling Eyes
E Princezo..vrh....
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPet Jun 27, 2008 2:53 pm

princeza ::
VOLIM LUKSUZ SKUPE VARIJANTE..............

Dok nase kolege pisu kako je Babs ostavio Bubamaru i provodi strasne noci u drustvu prelepe SKM devojke Kristine Zivanovic istina je malo drugacija. Babs je posle svadje sa Bubamarom pozvao svoju najbolju prijateljicu bivsu devojku Kristinu da mu pravi drustvo. Posto je estetski hirurg na putu Pink je pristala da pravi drustvo Stanku. Na prijemu je bio citav krem beogradskog drustva. U jednom trenutku smo cak pomislili da ce u toaletu izbiti tuca jer su na jednom mestu bile sve Miljanove dame Ena88, Paris, Andrea, LeNa...Cetri prelepe gracije su otisle do toaleta da poprave sminku i u tolaetu je doslo do usijanja. Da mlada Zvezda u usponu Nemanja nije dosao doslo bi do krvoprolica. Kad je zapevao svoj cuveni hit "Neizlecivo" sve Miljanove cice su poletele prema njemu. Neke su greskom stavile plavu i zelenu...neke izletele rascupane...ali evidentno je bilo da su se svi okrenuli za prelepom crnokosom devojkom koja svom dragom estetskom hirurgu nije dala ni jednu korekciju na svom savrsenom telu.
Kada smo je upitali postoji li sansa da ponovo bude s Stankom odgovorila nam je: "Stanko je jako dobar covek, ali nisam brate ja za tante mante...volim luksuz skupe varijante..! Ja imam coveka svojih snova koji je ispunjeje svih mojih zelja. Pored njega se osecam kompletnom. A Stanku i Bubi zelim da se pomire i budu srecni kao sto sam ja sada!"
Cetiri gracije su se zabavljale slusajuci pesme..tako da su nam ostale nedostupne...ali ocigledno je da su sve jos uvek lude za Miljanom ili njegovim parama?

lol lol lol lol lol bravisimooo bravo lol lol
Nazad na vrh Ići dole
*ANDREA*
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
*ANDREA*


Ženski
Broj poruka : 1326
Godina : 37
Datum upisa : 21.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPet Jun 27, 2008 3:36 pm

princeza ::
VOLIM LUKSUZ SKUPE VARIJANTE..............

Dok nase kolege pisu kako je Babs ostavio Bubamaru i provodi strasne noci u drustvu prelepe SKM devojke Kristine Zivanovic istina je malo drugacija. Babs je posle svadje sa Bubamarom pozvao svoju najbolju prijateljicu bivsu devojku Kristinu da mu pravi drustvo. Posto je estetski hirurg na putu Pink je pristala da pravi drustvo Stanku. Na prijemu je bio citav krem beogradskog drustva. U jednom trenutku smo cak pomislili da ce u toaletu izbiti tuca jer su na jednom mestu bile sve Miljanove dame Ena88, Paris, Andrea, LeNa...Cetri prelepe gracije su otisle do toaleta da poprave sminku i u tolaetu je doslo do usijanja. Da mlada Zvezda u usponu Nemanja nije dosao doslo bi do krvoprolica. Kad je zapevao svoj cuveni hit "Neizlecivo" sve Miljanove cice su poletele prema njemu. Neke su greskom stavile plavu i zelenu...neke izletele rascupane...ali evidentno je bilo da su se svi okrenuli za prelepom crnokosom devojkom koja svom dragom estetskom hirurgu nije dala ni jednu korekciju na svom savrsenom telu.
Kada smo je upitali postoji li sansa da ponovo bude s Stankom odgovorila nam je: "Stanko je jako dobar covek, ali nisam brate ja za tante mante...volim luksuz skupe varijante..! Ja imam coveka svojih snova koji je ispunjeje svih mojih zelja. Pored njega se osecam kompletnom. A Stanku i Bubi zelim da se pomire i budu srecni kao sto sam ja sada!"
Cetiri gracije su se zabavljale slusajuci pesme..tako da su nam ostale nedostupne...ali ocigledno je da su sve jos uvek lude za Miljanom ili njegovim parama?


svaka cast bravo bravo bravo obrve obrve obrve lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPon Nov 17, 2008 2:05 am

ISTRESLA JE IZ GACA!!!!
Menadzerka isprebijala pevaljku...

Dok se nove ZVEZDE GRANDA bore za prolazak u finale, prethodna generacija Zvezdi Granda uveliko tezgari po mestima van Beograda... Menadzerka mladih zvezdica Silvije Nedeljkovic i Nemanje Stevanovica, Jasmina Jaca (kako je popularno zovu) bori se svim silama da zashtiti svoje pulene od okrutnih vlasnika diskoteka... Jasmina je srecno zaljubljena u mladog autora savremenih turbo folk pesama Babsa.. Iako se trude da sakriju svoju romansu, to im ne polazi za rukom... Pre 10-ak dana dogodio se nimalo prijatan fizichki okrshaj izmedju Jasmine Jace i novopechene ZG Jelene Jovanovic... Razlog ovog incidenta bila je ljubomora Jasmine, koja ne dopushta da se njenom izabraniku ijedna zenska individua priblizi... Kako je Jelena reshila da snimi CD na kojem bi pored Braje, Marine i Babs takodje nashao kao jedan od autora, smesta ga je kontaktirala... Medjutim pored Babsa na poslovnom sastanku se pojavila i JASMINA koja je odmah napala Jelenu... Mladjana plavushica nije davala ni 5 para na uvrede kojim ju je obasipala menadzerka JASMINA JACA, ali u jednom momentu stvari su se otele kontroli... Nastao je haos u kome je Jelena izvukla deblji kraj... Iako Jelena tvrdi da stvari nisu ishle ovim tokom, Jasmina tvrdi suprotno!!!

"Tachno je da se dogodio mali incident.. Molim gospodjicu da se ne zagleda u tudje momke i sve ce biti u redu.." izjavila je ratoborna Jasmina koja je trenutno zaokupljena karijerama Petra, Marka i Darka novih ZG.. Da li ce i Babs krenuti Jasmininim stopama i fizichki se obrachunati sa njenim "pulenima" vreme ce pokazati...
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPon Nov 17, 2008 2:07 am

Ali ratoborna Jasmina lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPon Nov 17, 2008 2:11 am

Jacooo Bravooo.... sledeci put je i za mene opali :lol4: :lol4:
Nazad na vrh Ići dole
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPon Nov 17, 2008 2:26 am

SREDOVECHNA ZENA!!!


Multimedijalna lichnost Bubamara odjahala je sa svojim princem na belom konju i to ni manje ni vishe nego u Irak... Novi princ je bivshi konobar prestiznog restorana BAJKA ( u kom chetvrtkom nastupa Jasna Milenkovic Jami) ... Kako joj je ponudjena rola u filmu "Sexy scene sredovechne zene" zajedno se sa njim uputila na snimanje, jer tvrdi da se chudi kako je uopshte do sad zivela bez njega... Sluchajno ili namerno po dolasku u Irak, smeshtena je u velelepnu vilu Sadama Huseina... Nakon shto su pale prve klape novog filma, Bubamara se brze bolje vratila u Beograd... Razlog za povratak u punom sjaju je razvod braka sa njenim suprugom Babsom, koji vec duze vreme uziva u zagrljajima raznih dama (CKM cica, menadzerki, pevachica...). Iako je njihova ljubav vazila za jednu od najvecih BALKANSKIH, vrlo brzo je nestala. Dok njen, sad vec bivshi, suprug radi punom parom, Bubamara je iskoristila par dana da se opusti..

"Mnoga vrata su mi se otvorila radom na novom filmu, ochekujem mnogo... Film obiluje erotskim (pomalo pornografskim) sadrzajem. Jedva chekam premijeru.." zavrshila je Bubamara..

Kako li ce Babs reagovati kad pogleda ovaj film i na bioskopskom platnu vidi svoju bivshu suprugu obnazenu (ali ne samo on) pitanje je... Dali ce biti ravnodushan ili ne...?
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPon Nov 17, 2008 2:33 am

LeNa_ ::
Jacooo Bravooo.... sledeci put je i za mene opali :lol4: :lol4:

nista ne brini lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPon Nov 17, 2008 5:18 am

Bubiiiiiiiiiiiiiiiiiiii affraid :lol3:
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyUto Nov 18, 2008 9:37 pm

Na otvaranju eksluzivnog butika menadzerke Jasmine_dg, ''Тrash'' je sreo i lepu Bubamaru. Vrativsi se sa jednomesecnog putovanja po Evropi, Bubamara je ostala neobavestena za najnovije gradske traceve, i to one u kojima je ona glavni lik. Pokazavsi joj proslonedeljni primerak naseg casopisa, i tekst u kome je zestoko opleo bivsi saputnik, Bubamara je rekla:

''Ma! :ruka: Odjahace on! lol Znate kako se kaze, nije bitno sta se pise, nego ko pise. Tako i ovaj tekst, govori upravo o onome ko ga je tako socno srocio. I ne cudi me ovakva prica, jer je doticnom neostvarena zelja pornografija.I dok smo bili u braku, pokusavao je da me natera da se snimamo u intimnim trenucima ( lol ) Sto sam ja, naravno, odbijala. Da skratim pricu, ne snimam nikakve pornice!!! Prava istina je da sam zbog prevelikih privatnih i poslovnih obaveza, malo zapustila skolovanje na prestiznoj Beogradskoj visoj poslovnoj skoli, sto se odrazilo i na moje rezultate na ispitima . Naime, kada sam pala poslednji kolokvijum, Babs, inace poznat kao veliki streber, je poludeo i zakljucao me u sobu nase velelepne vile, zajedno sa knjigom u ruci. A za to vreme je pricao po gradu kako sam ja otisla u Afriku, Iran, Irak...i nemam ti pojma!''

Rece Bubamara i nesta u nepoznatom pravcu...
Nazad na vrh Ići dole
Elena^
VIP foruma
VIP foruma
Elena^


Ženski
Broj poruka : 8794
Godina : 34
Localisation : Macedonia
Datum upisa : 26.09.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyUto Nov 18, 2008 9:46 pm

Jasmina-DG ::
Ali ratoborna Jasmina lol lol

Novine "Trash" - Page 30 64425
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milenaceranic.niceboard.net
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyUto Nov 18, 2008 10:15 pm

Elena^ ::
Jasmina-DG ::
Ali ratoborna Jasmina lol lol

Novine "Trash" - Page 30 64425


ljuta zena batine
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPet Nov 21, 2008 2:12 am

SREDOVECHNA ZENA PROPALA, MENADZERKA NA VRHU

Iako tvrdi da joj sjajno ide na poslovnom planu, realnost je sasvim drugachija. Bubamara alias "Sredovechna zena" je na rubu propasti.. Nakon neuspeshnog filma snimljenog u Iraku koji je zabranjen zbog eksplicitnih scena, Bubamara se povukla u ilegalu.. Njen ex suprug je samo dao sledeci komentar: "To se i ochekivalo od prolazne zvezdice poput nje"... zavrshio... Njegova nevenchana supruga "ratoborna" Jasmina se uplela u celu ovu prichu i stala na stranu svog mladozenje... "Neke osobe ne vredi komentarisati, ukoliko mi stane na zulj proci ce gore nego one pevaljka!!! Tada ce se videti ko je JACA JASMINA..." Inache Jasmina zajedno sa koleginicm Kristinom treba da uradi set novih erotskih fotografija za prestizan chasopis CKM...
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 EmptyPet Nov 21, 2008 2:16 am

OMG


rekla sam ti da je Mima manekenka lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Sponsored content





Novine "Trash" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 30 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novine "Trash"
Nazad na vrh 
Strana 30 od 33Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Sledeći
 Similar topics
-
» "Jedina" osvojila 3. mesto na GRAND festivalu
» Klub "Miss MoneyPenny"
» Rihanna 24. XI u "Areni"...?
» Serija "Marina"
» Sandra - "Afrika"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: