NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novine "Trash"

Ići dole 
+35
emotivna luda
Mrvica_88
plavojka
confident
jeca_bg
Lazar01
iwanche
SANDRA
GM_loodak
Maja93(mace)
Anja*
pink girl
bubamara
jocka
Chocolate girl
Zvezda Granda 2008
JeCa03
mala
Kaca93
cvetic91
Mina-Neca fan
Petra
crazy_angeL
Babs
AdminKa
paris_hilton
Mica 93/2
mima-dugajica
princeza
DJ MW
andjelaaaaa
Ena88
LeNa_
Jasmina-DG
Alek-Juicy Pen
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Sledeći
AutorPoruka
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 2:03 pm

bubamara ::
princeza ::
JOS JEDAN SKANDAL

Posto po gradu vec uveliko kruzi prica da Miljan V. pored svoje zakonite zene LeNe ima sina sa svojom nevencanom suprugom Enom88, prelepa manekenka mu nije ostala duzna. Nas paparaco je u ranim jutarnjim casovima zatekao u Audiu A8, BG=211-812 u strasnim ljubavnim poljupcem sa verenikom svoje najbolje prijateljice bubamare tekstopiscem Stankom. Mladi ljubavnici su razmenjivali sitne neznosti do ranij jutarnjih sati...Ne zaboravimo da smo u nasim novinama pre samo nekoliko dana objavili da je gospodja V. u blagoslovenom stanju. Posle ovih slika presudite ko je srecni tata!?!?!?

www.raspusnenoci.com

EKSKLUZIVNO!!!BUBAMARA: '' Ne dam da mi kvazi manekenke kvare vezu!!!''

U petak,u kasnim popodnevnim casovima,ekipa naseg lista,srela je u jednom poznatom,fensi kaficu Jasminu_dg u drustvu devojke naseg poznatog tekstopisca,Stanka Babica,Bubamare.Iako smo u poslednje vreme mogli citati price o navodnom neverstvu Stanka,mladu Bubamaru ocigledno ne potresaju price koje kruze gradom.Iako se nikad do sad nije oglasavala u javnosti,i vise nego raspolozena Bubamara,tom prilikom je prvi put pristala javno da prokomentarise bilo sta vezano za svoj zivot.Ekskluzivno za nas list,Bubamare je na pitanje,kako reaguje na price o neverstvu svoje jace polovine,rekla:
''Stanko je trenutno u Subotici,gde privodi kraju studije ekonomije,i nema vremena da cita i odgovara na razne gluposti koje u poslednje vreme pune stranice zute stampe.Ja nisam javna licnost,niti telim to da postanem iskljucivo kao Babsova devojka,ali s' obzirom da Stanko trenutno nije u mogucnosti da se bavi carsijskim pricama,osecam potrebu da u njegovo i svoje ime demantujem razne price u krizi u nasoj idilicnoj vezi!!!Miljan je moj dugogodisnji prijatelj,i sa njegovom suprugom Lenom sam u korektnim odnosima,a sve te price o neverstvu Babsa i Lene su smislili zlonamerni,ljubomorni ljudi!Stanko saradjuje sa najvecim imenima nase estrade,ali sve te pevaljke,manekenkice i ostale kvazi zvezdice ne mogu da nam pokvare vezu!''
Ocigledno je da Bubamara ima poverenja u svog decka,ali da li Stanko stvarno u Subotici drzi knjigu u rukama,ili neku lepoticu iz estradnog sveta,pokazace vreme...

bravo bravo bravo
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 2:05 pm

bubamara ::
princeza ::
JOS JEDAN SKANDAL

Posto po gradu vec uveliko kruzi prica da Miljan V. pored svoje zakonite zene LeNe ima sina sa svojom nevencanom suprugom Enom88, prelepa manekenka mu nije ostala duzna. Nas paparaco je u ranim jutarnjim casovima zatekao u Audiu A8, BG=211-812 u strasnim ljubavnim poljupcem sa verenikom svoje najbolje prijateljice bubamare tekstopiscem Stankom. Mladi ljubavnici su razmenjivali sitne neznosti do ranij jutarnjih sati...Ne zaboravimo da smo u nasim novinama pre samo nekoliko dana objavili da je gospodja V. u blagoslovenom stanju. Posle ovih slika presudite ko je srecni tata!?!?!?

www.raspusnenoci.com

EKSKLUZIVNO!!!BUBAMARA: '' Ne dam da mi kvazi manekenke kvare vezu!!!''

U petak,u kasnim popodnevnim casovima,ekipa naseg lista,srela je u jednom poznatom,fensi kaficu Jasminu_dg u drustvu devojke naseg poznatog tekstopisca,Stanka Babica,Bubamare.Iako smo u poslednje vreme mogli citati price o navodnom neverstvu Stanka,mladu Bubamaru ocigledno ne potresaju price koje kruze gradom.Iako se nikad do sad nije oglasavala u javnosti,i vise nego raspolozena Bubamara,tom prilikom je prvi put pristala javno da prokomentarise bilo sta vezano za svoj zivot.Ekskluzivno za nas list,Bubamare je na pitanje,kako reaguje na price o neverstvu svoje jace polovine,rekla:
''Stanko je trenutno u Subotici,gde privodi kraju studije ekonomije,i nema vremena da cita i odgovara na razne gluposti koje u poslednje vreme pune stranice zute stampe.Ja nisam javna licnost,niti telim to da postanem iskljucivo kao Babsova devojka,ali s' obzirom da Stanko trenutno nije u mogucnosti da se bavi carsijskim pricama,osecam potrebu da u njegovo i svoje ime demantujem razne price u krizi u nasoj idilicnoj vezi!!!Miljan je moj dugogodisnji prijatelj,i sa njegovom suprugom Lenom sam u korektnim odnosima,a sve te price o neverstvu Babsa i Lene su smislili zlonamerni,ljubomorni ljudi!Stanko saradjuje sa najvecim imenima nase estrade,ali sve te pevaljke,manekenkice i ostale kvazi zvezdice ne mogu da nam pokvare vezu!''
Ocigledno je da Bubamara ima poverenja u svog decka,ali da li Stanko stvarno u Subotici drzi knjigu u rukama,ili neku lepoticu iz estradnog sveta,pokazace vreme...

:yay: kazi ti njima lol suuuperr Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 2:06 pm

LeNa_ ::


:yay: kazi ti njima lol suuuperr Very Happy

Jbt,pisala sam sat vremena ovo! lol
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 2:11 pm

bubamara ::
LeNa_ ::


:yay: kazi ti njima lol suuuperr Very Happy

Jbt,pisala sam sat vremena ovo! lol

On ekonomiju studira u mom krevetu.... lol lol lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 2:22 pm

princeza ::
bubamara ::
LeNa_ ::


:yay: kazi ti njima lol suuuperr Very Happy

Jbt,pisala sam sat vremena ovo! lol

On ekonomiju studira u mom krevetu.... lol lol lol lol lol


Porezi i carine preko kreveta! lol
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 2:25 pm

bubamara ::
princeza ::
bubamara ::
LeNa_ ::


:yay: kazi ti njima lol suuuperr Very Happy

Jbt,pisala sam sat vremena ovo! lol

On ekonomiju studira u mom krevetu.... lol lol lol lol lol


Porezi i carine preko kreveta! lol

Da draga....porezi i carine u mom krevetu....
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 2:45 pm

princeza ::
bubamara ::
princeza ::
bubamara ::
LeNa_ ::


:yay: kazi ti njima lol suuuperr Very Happy

Jbt,pisala sam sat vremena ovo! lol

On ekonomiju studira u mom krevetu.... lol lol lol lol lol


Porezi i carine preko kreveta! lol

Da draga....porezi i carine u mom krevetu....

Suspect

Ne diraj coveka mog.... ljuta zena lol
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 2:55 pm

bubamara ::
princeza ::
bubamara ::
princeza ::
bubamara ::
LeNa_ ::


:yay: kazi ti njima lol suuuperr Very Happy

Jbt,pisala sam sat vremena ovo! lol

On ekonomiju studira u mom krevetu.... lol lol lol lol lol


Porezi i carine preko kreveta! lol

Da draga....porezi i carine u mom krevetu....

Suspect

Ne diraj coveka mog.... ljuta zena lol

Nemojte se svadjati,ja sam s`njim lol hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 3:03 pm

Lele nabrukaste me samo tako lol
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 3:22 pm

Ena88 ::
Lele nabrukaste me samo tako lol

Kad se švaleraš na sve strane! lol
Nazad na vrh Ići dole
Maja93(mace)
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Maja93(mace)


Ženski
Broj poruka : 1281
Localisation : Svugde...
Datum upisa : 09.12.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 3:34 pm

bubamara ::
Ena88 ::
Lele nabrukaste me samo tako lol

Kad se švaleraš na sve strane! lol
:hihi: :hihi:
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 7:27 pm

paris ...bubi....loodace jedne..ovo je super....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 7:28 pm

ne svalerisem se ja oni me napadaju Rolling Eyes
lol
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 7:34 pm

Ena88 ::
ne svalerisem se ja oni me napadaju Rolling Eyes
lol
nemozes da odolis a ? lol
nebih ni ja mogla lol
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 8:26 pm

ccc sta je ovo nema me u vec 4 broja!!!
moracu neki skandal da napravim Cool
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 8:41 pm

Alek-Juicy Pen ::
ccc sta je ovo nema me u vec 4 broja!!!
moracu neki skandal da napravim Cool

Ti vise nisi interesantan publici! :P: lol
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 8:45 pm

O, bicu. Cool
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 9:18 pm

Alek-Juicy Pen ::
O, bicu. Cool
Najsladje za kraj! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 10:57 pm

princeza ::
bubamara ::
princeza ::
JOS JEDAN SKANDAL

Posto po gradu vec uveliko kruzi prica da Miljan V. pored svoje zakonite zene LeNe ima sina sa svojom nevencanom suprugom Enom88, prelepa manekenka mu nije ostala duzna. Nas paparaco je u ranim jutarnjim casovima zatekao u Audiu A8, BG=211-812 u strasnim ljubavnim poljupcem sa verenikom svoje najbolje prijateljice bubamare tekstopiscem Stankom. Mladi ljubavnici su razmenjivali sitne neznosti do ranij jutarnjih sati...Ne zaboravimo da smo u nasim novinama pre samo nekoliko dana objavili da je gospodja V. u blagoslovenom stanju. Posle ovih slika presudite ko je srecni tata!?!?!?

www.raspusnenoci.com

EKSKLUZIVNO!!!BUBAMARA: '' Ne dam da mi kvazi manekenke kvare vezu!!!''

U petak,u kasnim popodnevnim casovima,ekipa naseg lista,srela je u jednom poznatom,fensi kaficu Jasminu_dg u drustvu devojke naseg poznatog tekstopisca,Stanka Babica,Bubamare.Iako smo u poslednje vreme mogli citati price o navodnom neverstvu Stanka,mladu Bubamaru ocigledno ne potresaju price koje kruze gradom.Iako se nikad do sad nije oglasavala u javnosti,i vise nego raspolozena Bubamara,tom prilikom je prvi put pristala javno da prokomentarise bilo sta vezano za svoj zivot.Ekskluzivno za nas list,Bubamare je na pitanje,kako reaguje na price o neverstvu svoje jace polovine,rekla:
''Stanko je trenutno u Subotici,gde privodi kraju studije ekonomije,i nema vremena da cita i odgovara na razne gluposti koje u poslednje vreme pune stranice zute stampe.Ja nisam javna licnost,niti telim to da postanem iskljucivo kao Babsova devojka,ali s' obzirom da Stanko trenutno nije u mogucnosti da se bavi carsijskim pricama,osecam potrebu da u njegovo i svoje ime demantujem razne price u krizi u nasoj idilicnoj vezi!!!Miljan je moj dugogodisnji prijatelj,i sa njegovom suprugom Lenom sam u korektnim odnosima,a sve te price o neverstvu Babsa i Lene su smislili zlonamerni,ljubomorni ljudi!Stanko saradjuje sa najvecim imenima nase estrade,ali sve te pevaljke,manekenkice i ostale kvazi zvezdice ne mogu da nam pokvare vezu!''
Ocigledno je da Bubamara ima poverenja u svog decka,ali da li Stanko stvarno u Subotici drzi knjigu u rukama,ili neku lepoticu iz estradnog sveta,pokazace vreme...

bravo bravo bravo
xexex
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 11:09 pm

Mina-Neca fan ::


xexex

Dobro meni ide ovo pisanje,a?!Da nastavim?! Wink
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 11:13 pm

bubamara ::
Mina-Neca fan ::


xexex

Dobro meni ide ovo pisanje,a?!Da nastavim?! Wink
'Ajde sad - "Skandal nad skandalima: 'verna' Bubamara u vezi sa Miljanom"... rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 11:16 pm

DJ MW ::
bubamara ::
Mina-Neca fan ::


xexex

Dobro meni ide ovo pisanje,a?!Da nastavim?! Wink
'Ajde sad - "Skandal nad skandalima: 'verna' Bubamara u vezi sa Miljanom"... rofl rofl rofl

Zakuvala bih Vam ja corbu al se plasim da se neki ne naljute?
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 11:16 pm

bubamara ::
Mina-Neca fan ::


xexex

Dobro meni ide ovo pisanje,a?!Da nastavim?! Wink
moze
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptyPet Maj 09, 2008 11:25 pm

DJ MW ::
bubamara ::
Mina-Neca fan ::


xexex

Dobro meni ide ovo pisanje,a?!Da nastavim?! Wink
'Ajde sad - "Skandal nad skandalima: 'verna' Bubamara u vezi sa Miljanom"... rofl rofl rofl

Jaooo...dao si mi ispiraciju!

Samo da se skoncetrisem i nadjem vremena,bice.... obrve lol
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 EmptySub Maj 10, 2008 10:11 am

bubamara ::
princeza ::
JOS JEDAN SKANDAL

Posto po gradu vec uveliko kruzi prica da Miljan V. pored svoje zakonite zene LeNe ima sina sa svojom nevencanom suprugom Enom88, prelepa manekenka mu nije ostala duzna. Nas paparaco je u ranim jutarnjim casovima zatekao u Audiu A8, BG=211-812 u strasnim ljubavnim poljupcem sa verenikom svoje najbolje prijateljice bubamare tekstopiscem Stankom. Mladi ljubavnici su razmenjivali sitne neznosti do ranij jutarnjih sati...Ne zaboravimo da smo u nasim novinama pre samo nekoliko dana objavili da je gospodja V. u blagoslovenom stanju. Posle ovih slika presudite ko je srecni tata!?!?!?

www.raspusnenoci.com

EKSKLUZIVNO!!!BUBAMARA: '' Ne dam da mi kvazi manekenke kvare vezu!!!''

U petak,u kasnim popodnevnim casovima,ekipa naseg lista,srela je u jednom poznatom,fensi kaficu Jasminu_dg u drustvu devojke naseg poznatog tekstopisca,Stanka Babica,Bubamare.Iako smo u poslednje vreme mogli citati price o navodnom neverstvu Stanka,mladu Bubamaru ocigledno ne potresaju price koje kruze gradom.Iako se nikad do sad nije oglasavala u javnosti,i vise nego raspolozena Bubamara,tom prilikom je prvi put pristala javno da prokomentarise bilo sta vezano za svoj zivot.Ekskluzivno za nas list,Bubamara je na pitanje,kako reaguje na price o neverstvu svoje jace polovine,rekla:
''Stanko je trenutno u Subotici,gde privodi kraju studije ekonomije,i nema vremena da cita i odgovara na razne gluposti koje u poslednje vreme pune stranice zute stampe.Ja nisam javna licnost,niti telim to da postanem iskljucivo kao Babsova devojka,ali s' obzirom da Stanko trenutno nije u mogucnosti da se bavi carsijskim pricama,osecam potrebu da u njegovo i svoje ime demantujem razne price o krizi, u nasoj idilicnoj vezi!!!Miljan je moj dugogodisnji prijatelj,i sa njegovom suprugom Lenom sam u korektnim odnosima,a sve te price o neverstvu Babsa i Lene su smislili zlonamerni,ljubomorni ljudi!Stanko saradjuje sa najvecim imenima nase estrade,ali sve te pevaljke,manekenkice i ostale kvazi zvezdice ne mogu da nam pokvare vezu!''
Ocigledno je da Bubamara ima poverenja u svog decka,ali da li Stanko stvarno u Subotici drzi knjigu u rukama,ili neku lepoticu iz estradnog sveta,pokazace vreme...


SVOJA NEVERSTVA TRBUSNA PLESACICA VESTO PRIKRIVA
I dok se mnogi zlobnici pitaju zasto prelepu trbusnu plesacicu ne potresaju price o Stankovoj vezi sa njenom najboljom drugaricom odgovor smo nasli u novootvorenoj teretani "Zdravi i lepi". Posto nasa novinarka Princeza obilazi tako fensi i poznata mesta svratila je do novog vlasnika na kafu, a inace svog prijatelja Aleka kome je verenica Paris otvorila teretanu i kozmeticki salon a sve u sklopu kafica sa prelepom bastom, da moze po ceo dan da se doteruje a i da se odmori, od silnog doterivanja. Alek se zalio kako ceo dan nema posla, nervozno lomeci prste. Princezi ne bi bilo nista cudno da u jednom trenutku nije cula dobro poznatu pesmu Jedini, jedina koju je Miljan pevao. Znatizeljno je ustala i usla u teretanu i imala sta da vidi. Miljan i Bubamara su bili u strasnim zagrljajima. Tu smo videli "vernost" trbusne plesacice dok se mazno uvijala oko Miljana. Posle ovakve scene ostaje nam da se zapitamo da li je doba ukrstenih ljubavi doslo. Pre samo nekoliko dana njena najbolja prijateljica je zateknuta u strasnim zagrljajima sa Bubamarinim verenikom, a sad ona sa muzem najbolje prijateljice...Pa sad mile moje kad se udajete ne znamo dal da trazite drugarice poput Danijela84 ili zanosne lepotice...a kako god da okrenete i jedne i druge ce Vas prevariti sa vasim voljenim....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novine "Trash" - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 16 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novine "Trash"
Nazad na vrh 
Strana 16 od 33Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Sledeći
 Similar topics
-
» "Jedina" osvojila 3. mesto na GRAND festivalu
» Klub "Miss MoneyPenny"
» Rihanna 24. XI u "Areni"...?
» Serija "Marina"
» Sandra - "Afrika"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: