NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novine "Trash"

Ići dole 
+35
emotivna luda
Mrvica_88
plavojka
confident
jeca_bg
Lazar01
iwanche
SANDRA
GM_loodak
Maja93(mace)
Anja*
pink girl
bubamara
jocka
Chocolate girl
Zvezda Granda 2008
JeCa03
mala
Kaca93
cvetic91
Mina-Neca fan
Petra
crazy_angeL
Babs
AdminKa
paris_hilton
Mica 93/2
mima-dugajica
princeza
DJ MW
andjelaaaaa
Ena88
LeNa_
Jasmina-DG
Alek-Juicy Pen
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Sledeći
AutorPoruka
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 3:06 pm

7.5.2048

I nakon 40 godina naseg postojanja, paparazzi nisu izgubili inspiraciju a ni ideje gde traziti najbolje sokantne dogadjaje, kako bi jih ufatili u svoj objektiv i predstavili vama, nasi dragi citaoci. Tako smo naleteli na jako zanimljiv prizor 21. veka. Nekada slavne zvezde, od leve prema desnoj: silikonska lepotica Kaca93, Jasmina_dg - vecita manadzerka, Ena88 - sama i bez DJ MW i Lena_ - svadjalica sa osmehom na licu.

Za Trash novine dragon_girl junior

Novine "Trash" - Page 15 Normal11bog93
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 3:08 pm

AdminKa ::
7.5.2048

I nakon 40 godina naseg postojanja, paparazzi nisu izgubili inspiraciju a ni ideje gde traziti najbolje sokantne dogadjaje, kako bi jih ufatili u svoj objektiv i predstavili vama, nasi dragi citaoci. Tako smo naleteli na jako zanimljiv prizor 21. veka. Nekada slavne zvezde, od leve prema desnoj: silikonska lepotica Kaca93, Jasmina_dg - vecita manadzerka, Ena88 - sama i bez DJ MW i Lena_ - svadjalica sa osmehom na licu.

Za Trash novine dragon_girl junior

Novine "Trash" - Page 15 Normal11bog93

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
jocka
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
jocka


Ženski
Broj poruka : 1169
Godina : 33
Datum upisa : 17.09.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 3:09 pm

AdminKa ::
7.5.2048

I nakon 40 godina naseg postojanja, paparazzi nisu izgubili inspiraciju a ni ideje gde traziti najbolje sokantne dogadjaje, kako bi jih ufatili u svoj objektiv i predstavili vama, nasi dragi citaoci. Tako smo naleteli na jako zanimljiv prizor 21. veka. Nekada slavne zvezde, od leve prema desnoj: silikonska lepotica Kaca93, Jasmina_dg - vecita manadzerka, Ena88 - sama i bez DJ MW i Lena_ - svadjalica sa osmehom na licu.

Za Trash novine dragon_girl junior

Novine "Trash" - Page 15 Normal11bog93

affraid cutanje :hail: :hail: :hail: queen afro :hihi: :hihi: :hihi:
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 3:15 pm

Najvishe mi se svidja Lena... rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 3:16 pm

DJ MW ::
Najvishe mi se svidja Lena... rofl rofl rofl

Sarmer bio i osto rofl rofl rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 3:17 pm

DJ MW ::
Najvishe mi se svidja Lena... rofl rofl rofl

Najbolje su joj noge lol
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 3:30 pm

Kakve su mi cipele,oduvek sam imala ukusa za te stvari lol
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 3:50 pm

AdminKa ::
7.5.2048

I nakon 40 godina naseg postojanja, paparazzi nisu izgubili inspiraciju a ni ideje gde traziti najbolje sokantne dogadjaje, kako bi jih ufatili u svoj objektiv i predstavili vama, nasi dragi citaoci. Tako smo naleteli na jako zanimljiv prizor 21. veka. Nekada slavne zvezde, od leve prema desnoj: silikonska lepotica Kaca93, Jasmina_dg - vecita manadzerka, Ena88 - sama i bez DJ MW i Lena_ - svadjalica sa osmehom na licu.

Za Trash novine dragon_girl junior

Novine "Trash" - Page 15 Normal11bog93
bas vam fala! c.c.c.c lol
da mi je znati kako cete vi izgledati lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 4:16 pm

lol u tim godinama sa ovakvim nogama rasturam lol

DJ hvala ti ,srce si rofl
Nazad na vrh Ići dole
mala
Hronični forumaš
Hronični forumaš
mala


Ženski
Broj poruka : 2173
Godina : 33
Localisation : Necino srce
Datum upisa : 19.07.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 9:27 pm

Princezo svaka cast... lol lol
Nazad na vrh Ići dole
Mica 93/2
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Mica 93/2


Ženski
Broj poruka : 1695
Godina : 30
Localisation : Beograd
Loisirs : Pravi Delija veran je ko pas uvek Zvezdo racunaj na nas
Datum upisa : 22.09.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 9:41 pm

AdminKa ::
7.5.2048

I nakon 40 godina naseg postojanja, paparazzi nisu izgubili inspiraciju a ni ideje gde traziti najbolje sokantne dogadjaje, kako bi jih ufatili u svoj objektiv i predstavili vama, nasi dragi citaoci. Tako smo naleteli na jako zanimljiv prizor 21. veka. Nekada slavne zvezde, od leve prema desnoj: silikonska lepotica Kaca93, Jasmina_dg - vecita manadzerka, Ena88 - sama i bez DJ MW i Lena_ - svadjalica sa osmehom na licu.

Za Trash novine dragon_girl junior

Novine "Trash" - Page 15 Normal11bog93

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Dragon svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
http://www.seranovi.co.nr
Kaca93
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Kaca93


Ženski
Broj poruka : 4856
Godina : 31
Localisation : Nish
Loisirs : ...bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo...
Datum upisa : 20.12.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 9:48 pm

AdminKa ::
7.5.2048

I nakon 40 godina naseg postojanja, paparazzi nisu izgubili inspiraciju a ni ideje gde traziti najbolje sokantne dogadjaje, kako bi jih ufatili u svoj objektiv i predstavili vama, nasi dragi citaoci. Tako smo naleteli na jako zanimljiv prizor 21. veka. Nekada slavne zvezde, od leve prema desnoj: silikonska lepotica Kaca93, Jasmina_dg - vecita manadzerka, Ena88 - sama i bez DJ MW i Lena_ - svadjalica sa osmehom na licu.

Za Trash novine dragon_girl junior

Novine "Trash" - Page 15 Normal11bog93


lol lol lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 9:56 pm

Kaca93 ::
OPASNIK VELIKOG SRCA

Sve trazeniji momak u Holivudu je poznati glumac koji osvaja obozavateljke i kao ratnik i kao romantik.
"Kada sam procitao scenario,znao sam da cemo napraviti odlican film,ali nisam mogao da pretpostavim da ce od mene stvoriti sex simbola o kome ce mediji pisati",izjavio je nedavno ,na promociji najnovijeg filma "Jesam li ja to u ogledalu", poznati glumac Miljan (poznatiji kao DJ MW).Na promociji su bile i poznate manekenke Ena,Dragonka,Pinkica,Paris,Bubamara i Nina.Ena je dosla u pratnji preslatkog pevaca Chrisa.Medjutim,ni jedna od obozavateljka nije mogla da pridje Miljanu,jer se covek lepo osigurao u Delta osiguranju.Uz njega su stalno isli njegovi telohranitelji-Aleksandar i Stanko.Promocija nije mogla da prodje bez nase najpoznatije (naravno,posle mene) novinarke-princeze.


alo devojko necu ja da budem neki tamo telohranitelj,znas li ti ko sam ja?ccc platices u sledecem broju rofl

AdminKa ::
7.5.2048

I nakon 40 godina naseg postojanja, paparazzi nisu izgubili inspiraciju a ni ideje gde traziti najbolje sokantne dogadjaje, kako bi jih ufatili u svoj objektiv i predstavili vama, nasi dragi citaoci. Tako smo naleteli na jako zanimljiv prizor 21. veka. Nekada slavne zvezde, od leve prema desnoj: silikonska lepotica Kaca93, Jasmina_dg - vecita manadzerka, Ena88 - sama i bez DJ MW i Lena_ - svadjalica sa osmehom na licu.

Za Trash novine dragon_girl junior

Novine "Trash" - Page 15 Normal11bog93


majko sveta pogledajte kakva je macka Ena,i'm in love rofl
Nazad na vrh Ići dole
Kaca93
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Kaca93


Ženski
Broj poruka : 4856
Godina : 31
Localisation : Nish
Loisirs : ...bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo...
Datum upisa : 20.12.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 10:00 pm

Alek-Juicy Pen ::
Kaca93 ::
OPASNIK VELIKOG SRCA

Sve trazeniji momak u Holivudu je poznati glumac koji osvaja obozavateljke i kao ratnik i kao romantik.
"Kada sam procitao scenario,znao sam da cemo napraviti odlican film,ali nisam mogao da pretpostavim da ce od mene stvoriti sex simbola o kome ce mediji pisati",izjavio je nedavno ,na promociji najnovijeg filma "Jesam li ja to u ogledalu", poznati glumac Miljan (poznatiji kao DJ MW).Na promociji su bile i poznate manekenke Ena,Dragonka,Pinkica,Paris,Bubamara i Nina.Ena je dosla u pratnji preslatkog pevaca Chrisa.Medjutim,ni jedna od obozavateljka nije mogla da pridje Miljanu,jer se covek lepo osigurao u Delta osiguranju.Uz njega su stalno isli njegovi telohranitelji-Aleksandar i Stanko.Promocija nije mogla da prodje bez nase najpoznatije (naravno,posle mene) novinarke-princeze.


alo devojko necu ja da budem neki tamo telohranitelj,znas li ti ko sam ja?ccc platices u sledecem broju rofl

cekam ga-xexexeeeeeeeeee

e,srce,ne mozes ti uvek da budes u centru paznje,mnogo odvlacis paznju......-xexe
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 10:02 pm

hahahaha pa zato sluzim jel? rofl
Nazad na vrh Ići dole
Kaca93
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Kaca93


Ženski
Broj poruka : 4856
Godina : 31
Localisation : Nish
Loisirs : ...bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo...
Datum upisa : 20.12.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 10:03 pm

Alek-Juicy Pen ::
hahahaha pa zato sluzim jel? rofl

ne bas uvek Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mala
Hronični forumaš
Hronični forumaš
mala


Ženski
Broj poruka : 2173
Godina : 33
Localisation : Necino srce
Datum upisa : 19.07.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 10:04 pm

Alek-Juicy Pen ::
hahahaha pa zato sluzim jel? rofl

:hm:
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 10:12 pm

Alek-Juicy Pen ::
majko sveta pogledajte kakva je macka Ena,i'm in love rofl
Kakva bre Ena... LENA, LENA! obrve lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
crazy_angeL
Hronični forumaš
Hronični forumaš
crazy_angeL


Ženski
Broj poruka : 2486
Godina : 36
Localisation : Vienna / Pozarevac
Datum upisa : 20.09.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptySre Maj 07, 2008 10:52 pm

jocka ::
AdminKa ::
7.5.2048

I nakon 40 godina naseg postojanja, paparazzi nisu izgubili inspiraciju a ni ideje gde traziti najbolje sokantne dogadjaje, kako bi jih ufatili u svoj objektiv i predstavili vama, nasi dragi citaoci. Tako smo naleteli na jako zanimljiv prizor 21. veka. Nekada slavne zvezde, od leve prema desnoj: silikonska lepotica Kaca93, Jasmina_dg - vecita manadzerka, Ena88 - sama i bez DJ MW i Lena_ - svadjalica sa osmehom na licu.

Za Trash novine dragon_girl junior

Novine "Trash" - Page 15 Normal11bog93

affraid cutanje :hail: :hail: :hail: queen afro :hihi: :hihi: :hihi:


lol lol lol lol bravo bravo

lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dzungla.org
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptyČet Maj 08, 2008 1:09 am

DJ MW ::
Alek-Juicy Pen ::
majko sveta pogledajte kakva je macka Ena,i'm in love rofl
Kakva bre Ena... LENA, LENA! obrve lol

lol moram da priznam da sam porasla,ovde imam bar dva metra lol a osmeh cutanje lol lol
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptyPet Maj 09, 2008 12:57 pm

JOS JEDAN SKANDAL

Posto po gradu vec uveliko kruzi prica da Miljan V. pored svoje zakonite zene LeNe ima sina sa svojom nevencanom suprugom Enom88, prelepa manekenka mu nije ostala duzna. Nas paparaco je u ranim jutarnjim casovima zatekao u Audiu A8, BG=211-812 u strasnim ljubavnim poljupcem sa verenikom svoje najbolje prijateljice bubamare tekstopiscem Stankom. Mladi ljubavnici su razmenjivali sitne neznosti do ranij jutarnjih sati...Ne zaboravimo da smo u nasim novinama pre samo nekoliko dana objavili da je gospodja V. u blagoslovenom stanju. Posle ovih slika presudite ko je srecni tata!?!?!?

www.raspusnenoci.com
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptyPet Maj 09, 2008 12:59 pm

princeza ::
JOS JEDAN SKANDAL

Posto po gradu vec uveliko kruzi prica da Miljan V. pored svoje zakonite zene LeNe ima sina sa svojom nevencanom suprugom Enom88, prelepa manekenka mu nije ostala duzna. Nas paparaco je u ranim jutarnjim casovima zatekao u Audiu A8, BG=211-812 u strasnim ljubavnim poljupcem sa verenikom svoje najbolje prijateljice bubamare tekstopiscem Stankom. Mladi ljubavnici su razmenjivali sitne neznosti do ranij jutarnjih sati...Ne zaboravimo da smo u nasim novinama pre samo nekoliko dana objavili da je gospodja V. u blagoslovenom stanju. Posle ovih slika presudite ko je srecni tata!?!?!?

www.raspusnenoci.com

lol omg lol lol
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptyPet Maj 09, 2008 1:03 pm

LeNa_ ::
princeza ::
JOS JEDAN SKANDAL

Posto po gradu vec uveliko kruzi prica da Miljan V. pored svoje zakonite zene LeNe ima sina sa svojom nevencanom suprugom Enom88, prelepa manekenka mu nije ostala duzna. Nas paparaco je u ranim jutarnjim casovima zatekao u Audiu A8, BG=211-812 u strasnim ljubavnim poljupcem sa verenikom svoje najbolje prijateljice bubamare tekstopiscem Stankom. Mladi ljubavnici su razmenjivali sitne neznosti do ranij jutarnjih sati...Ne zaboravimo da smo u nasim novinama pre samo nekoliko dana objavili da je gospodja V. u blagoslovenom stanju. Posle ovih slika presudite ko je srecni tata!?!?!?

www.raspusnenoci.com

lol omg lol lol

Eto kako sve uvatimo?
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptyPet Maj 09, 2008 1:21 pm

lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 EmptyPet Maj 09, 2008 2:00 pm

princeza ::
JOS JEDAN SKANDAL

Posto po gradu vec uveliko kruzi prica da Miljan V. pored svoje zakonite zene LeNe ima sina sa svojom nevencanom suprugom Enom88, prelepa manekenka mu nije ostala duzna. Nas paparaco je u ranim jutarnjim casovima zatekao u Audiu A8, BG=211-812 u strasnim ljubavnim poljupcem sa verenikom svoje najbolje prijateljice bubamare tekstopiscem Stankom. Mladi ljubavnici su razmenjivali sitne neznosti do ranij jutarnjih sati...Ne zaboravimo da smo u nasim novinama pre samo nekoliko dana objavili da je gospodja V. u blagoslovenom stanju. Posle ovih slika presudite ko je srecni tata!?!?!?

www.raspusnenoci.com

EKSKLUZIVNO!!!BUBAMARA: '' Ne dam da mi kvazi manekenke kvare vezu!!!''

U petak,u kasnim popodnevnim casovima,ekipa naseg lista,srela je u jednom poznatom,fensi kaficu Jasminu_dg u drustvu devojke naseg poznatog tekstopisca,Stanka Babica,Bubamare.Iako smo u poslednje vreme mogli citati price o navodnom neverstvu Stanka,mladu Bubamaru ocigledno ne potresaju price koje kruze gradom.Iako se nikad do sad nije oglasavala u javnosti,i vise nego raspolozena Bubamara,tom prilikom je prvi put pristala javno da prokomentarise bilo sta vezano za svoj zivot.Ekskluzivno za nas list,Bubamara je na pitanje,kako reaguje na price o neverstvu svoje jace polovine,rekla:
''Stanko je trenutno u Subotici,gde privodi kraju studije ekonomije,i nema vremena da cita i odgovara na razne gluposti koje u poslednje vreme pune stranice zute stampe.Ja nisam javna licnost,niti telim to da postanem iskljucivo kao Babsova devojka,ali s' obzirom da Stanko trenutno nije u mogucnosti da se bavi carsijskim pricama,osecam potrebu da u njegovo i svoje ime demantujem razne price o krizi, u nasoj idilicnoj vezi!!!Miljan je moj dugogodisnji prijatelj,i sa njegovom suprugom Lenom sam u korektnim odnosima,a sve te price o neverstvu Babsa i Lene su smislili zlonamerni,ljubomorni ljudi!Stanko saradjuje sa najvecim imenima nase estrade,ali sve te pevaljke,manekenkice i ostale kvazi zvezdice ne mogu da nam pokvare vezu!''
Ocigledno je da Bubamara ima poverenja u svog decka,ali da li Stanko stvarno u Subotici drzi knjigu u rukama,ili neku lepoticu iz estradnog sveta,pokazace vreme...


Poslednji izmenio bubamara dana Pet Maj 09, 2008 11:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novine "Trash" - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novine "Trash"
Nazad na vrh 
Strana 15 od 33Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Sledeći
 Similar topics
-
» "Jedina" osvojila 3. mesto na GRAND festivalu
» Klub "Miss MoneyPenny"
» Rihanna 24. XI u "Areni"...?
» Serija "Marina"
» Sandra - "Afrika"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: