NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 dragon_girl komentarise

Ići dole 
+5
Anja*
Girl Zemun
Mina-Neca fan
DJ MW
dragon_girl
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

dragon_girl komentarise - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise - Page 2 EmptySub Okt 06, 2007 9:52 pm

samo se nadmudrujete...... Smile
Nazad na vrh Ići dole
ZvEzDaŠiCa
Prolaznik
Prolaznik
ZvEzDaŠiCa


Ženski
Broj poruka : 96
Godina : 36
Localisation : trenutno Ljubljana, inače Novi sad :)
Datum upisa : 03.09.2007

dragon_girl komentarise - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise - Page 2 EmptyNed Okt 07, 2007 9:24 pm

dragon_girl ::
ZvEzDaŠiCa ::
đaba nekome reklama i neznam sta sve ako nezna da peva i ako ga narod nevoli Wink


opet cu te ispraviti.. DOBAR marketing PRODATI CE I LOS proizvod... sasvim off stvar.. top shop.. reklamiraju ko ludi i prodaju ko jos ludji Smile ili banalnija stvar... karmen stavec ili koja bjese sto peva ne grem na kolena.. pesma glupa ko tocak..ali ona je bila toliko puta puscena na radio stanicama, toliko ispromovirana i izreklamirana da sam je cak ja ubacila na cd lol!

haha... pa hoce onom ko je glup pa da pane na to... ja iz top shopa nikad nisam nista kupila jer znam da pola stvari tamo nevalja.. znam dosta ovih baba kod mene kupile neke gace sta ja znam kao da ako ono obuku izgledace za 10 kila mrsavije haha... mislim nigde veze, ili neke seckalice za povrce.. okrenes dva puta ono se slomi.haha:) mislim bar ja sam takva neznam za druge ali ako se meni pesma nesvidne na jedno mozda dva tri slusanja moze se pustiti jos milion puta i nece proci kod mene :P:


a znam na koju mislis pesmicu... ahhahaha... lol! lol! lol! lol! glupa ko tocak lol! lol! lol! lol! kad ju cujem smuci mi se... jadna ova nasa drzava Smile neznam ako ima od svih pesama 5% za koje se mogu reci da su pesme... drugo sve nesta boze sacuvaj sranje se desava lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
dragon_girl
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
dragon_girl


Ženski
Broj poruka : 1063
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise - Page 2 EmptyNed Okt 07, 2007 10:20 pm

ma sa slovenacke scene ako vrede tri cetri grupe... mambo kings ako se ih secas, pa zaklonisce prepeva, svakako siddharta i big foot mama..sve ostalo zrelo za vesanje lol!
Nazad na vrh Ići dole
ZvEzDaŠiCa
Prolaznik
Prolaznik
ZvEzDaŠiCa


Ženski
Broj poruka : 96
Godina : 36
Localisation : trenutno Ljubljana, inače Novi sad :)
Datum upisa : 03.09.2007

dragon_girl komentarise - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise - Page 2 EmptyUto Okt 09, 2007 11:11 pm

dragon_girl ::
ma sa slovenacke scene ako vrede tri cetri grupe... mambo kings ako se ih secas, pa zaklonisce prepeva, svakako siddharta i big foot mama..sve ostalo zrelo za vesanje lol!


haha SmileSmileSmile

siddharta i magnifico plesanje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dragon_girl komentarise - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
dragon_girl komentarise
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Arhiv-
Skoči na: