NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 dragon_girl komentarise

Ići dole 
+5
Anja*
Girl Zemun
Mina-Neca fan
DJ MW
dragon_girl
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
dragon_girl
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
dragon_girl


Ženski
Broj poruka : 1063
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPon Sep 24, 2007 12:51 am

dakle konacno je doslo i ovo vece kada sam cula sve pesme prvih dvanest takmicara zvezde granda 2007.

ja ljudi stvarno neznam sta da kazem.. nemanja je ovde nasa zvezda ali pokusacu da odigram jednu iskrenu igru, objektivno da vam pruzim svoje komentare na sve ovo sto sam veceras cula..

poceci od sase popovica. ovaj lik jako dobro laze dok ga ne provale Smile onda ne ume da se izvuce... provaljeno je i OCITO da glasovi nisu regularni.. na grandovom forumu javili su se jedino KRASIVE i NEMANJICI da jim poruke nisu stizale..niko vise.. slusajuci ovog jadnika dok se izvlaci iz GOVANA (ja mnogo dobro posmatram) ponovio je par puta kroz emisiju, da se je desilo da nisu stizali glasovima radmili, cobetu, dinci i duletu.. dali je iko cuo da je i jednom napomenuo stankovica, silviju i nemanju? Smile

kroz citave njegove glupe monologe neverovatno je izbegavao spomenu tako silvije kao i naseg nemanje.. strasnooooooooooooooooo... zao mi je neco ali ja u sasi ne vidim osobu koja bi tebe bas preterano gotivila..

ok..njegova glupa prica ovo ono..necu ni da se navezujem na to..steta mi komentara.. dali je iko primetio da je sasa gurnuo tj. dirkno, udario kako zelite jelenu marinkov pre nego sto su svi poceli zajedno da pevaju?? Smile

ajde da predjem na pesme..znaci STRASNO! pesme bolje nebi mogli da dobiju.. ja sam prosto ODUSEVLJENA! svaka pesma tako ekstra stoji ovim mladim, talentovanim ljudima da je to za nepoverovati...jedino bi izdvojila tu pesmu od dince.. ne, nikako nije losa pesma, cak vise jedna boljih za mene.. zasto? zato sto ja obozavam NEljubavne tekstove.. taknut cu se i sivlijine pesme, sasvim drugcija je od ostalih i drago mi je zato, mnogo sam sretna za nju da nije dobila neku narodnu pesmu posto joj to jednostavno ne stoji, hani hani je pesma pisanaza njezinu dusu i ja je jednostavno pronalazim tu...

kaca, jelena..komsi komsa..lepe pesme..ali nista za pamcenje..

odusevila sam se buckinom pesmom i renato je razvalio...neznam..ja prosto nemogu da kritikujem bilo sta od ovoga...

sanja - vrati mi ponos.. sta vise da se kaze???

cobe..pesma uz koju vidim pivo i sank - prava kafanka..razvalice lol!

radmila - odlican tekst.. prelepo je zapevala.. jedna boljih

dinca-kao sto rekoh.. super ekstra..nemam reci

svilar-kao po ocekivanju, zabavnjak ali super pesma..svidja mi se naslov..IZNAD PROSEKA.. Pa meni to neko da kaze udajem se odma za njega lol!

nemanja... e jbg.. djabe njima sve to kad ih nemanja gazi ko traktor njivu pred oranje lol!
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPon Sep 24, 2007 2:11 am

dragon_girl ::
nemanja... e jbg.. djabe njima sve to kad ih nemanja gazi ko traktor njivu pred oranje lol!
Ovo ti je najbolje... lol!

A potpuno si u pravu za Sashu... Sve sam to primetio... Chak i kad je govorio da to shto je Svilar pobedio ne znachi da ce on biti najveca zvezda, mozhda to budu Dincha, Milan, ili koga je vec spomenuo, ali Nemanju nikako... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPon Sep 24, 2007 2:19 pm

DJ MW ::
dragon_girl ::
nemanja... e jbg.. djabe njima sve to kad ih nemanja gazi ko traktor njivu pred oranje lol!
Ovo ti je najbolje... lol!

A potpuno si u pravu za Sashu... Sve sam to primetio... Chak i kad je govorio da to shto je Svilar pobedio ne znachi da ce on biti najveca zvezda, mozhda to budu Dincha, Milan, ili koga je vec spomenuo, ali Nemanju nikako... Rolling Eyes
da xee
Nazad na vrh Ići dole
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPon Sep 24, 2007 2:34 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPon Sep 24, 2007 3:50 pm

U pravu ste za Sasu,ispao je zesci kreten...
Nazad na vrh Ići dole
Dushan_SD
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Dushan_SD


Muški
Broj poruka : 2475
Datum upisa : 21.09.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPon Sep 24, 2007 7:36 pm

dragon_girl ::
taknut cu se i sivlijine pesme, sasvim drugcija je od ostalih i drago mi je zato, mnogo sam sretna za nju da nije dobila neku narodnu pesmu posto joj to jednostavno ne stoji, hani hani je pesma pisanaza njezinu dusu i ja je jednostavno pronalazim tu...


slazem se


lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.handballmania.tk
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPon Sep 24, 2007 8:03 pm

uh,dragon nam se raspisala......al neka,neka..........

pa jeste...............

samo su se Nemanjici i krasive zalili za glasove.......

briga Nemanju za Sasu ko Sasu sisa.......debil...........

hahahahaaha.............

a ovo za traktor i njivu.........

lol! lol! lol! lol! lol!

ti si legenda.......................
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPon Okt 01, 2007 9:51 pm

evo,red i ja da prokomentarisem.....

moja lista....



1.Nemanja Stevanovic-Neizlecivo

-pjesma je vrhunska.mnogo mi se svidja.a Nemanja ima bas specifican glas,pa to sve kad dodje u paketu ispade savrsenstvo bez mane.





2.Radmila Manojlovic-Nikada vise

ja sam se u ovu pjesmu momentalno zaljubila.sjajna je.nemam rijeci.mada mi smeta sto je malo u Ceca fazonu,ali dobro.tekst je savrsen.



3.Jelena Marinkov-Slika

svidja mi se.zanimljiva je.refren mi se svidja i nekako dobre strane njenog glasa ostaju zapazene.



4.Milan Dincic Dinca-Digni me pao sam

pjesma nema nesto Bog zna tekst,ali zato mi je jako dobra jer Dinca ima dobar glas i ovakve pjesme mu bas dobro leze.zato cetvrto mjesto Dinci



5.Silvija Nedeljkovic-Hani,hani

za ovu pjesmu imam mnogo komentara.dakle,nikako mi ne lezi ,,hani,hani,sad mi na crtu stani''... Rolling Eyes u jednom dijelu ona rasteze jedno A,i to ispada identicno kao kod pjesme Maje Odzaklijevske ,,Ti si taj sto luduje''.osim toga,nekako mi se cini da ova pjesma otkriva sve lose strane Silvijinog glasa.ali je na petom mjestu.ok pjesmica.



6.Dusan Svilar-Iznad proseka

hm....zanimljiva pjesma.....mada mi nesto ne stima pri pocetku...,,za gola kolena i tvoja oka 2''.........hm......ali je dobra........mada......moze to i bolje.......i ovdje mi se cini da su potisnute dobre strane Dusanovog glasa.



7.Sanja Stojanovic-Varas me

hm......pa 'ajde.........moze da prodje ok je........mada mi je bolji pocetak od refrena.......,,varas me i kazes da sam luda''........ni ovdje mi ne stima..........



8.Renato Henc-Stare rane

tipicna kafanska pjesmica u Renatovom stilu.ne mogu reci da je losa.jeste u Renatovom stilu i jeste OK,ali.......hm.......valjda je OK......



9.Slobodan Batjarevic Cobe-Karmin od vanile

mix Jasar,Dzej,Ljuba,KEBA (posebno naglaseno)....ne znam.......tipican narodnjak......al 'ajde........neka bude ba devetom mjestu.........





10.Sladjana Djordjevic Bucka-Kazni me

refren je OK......mada mi je malo glupava pjesma....ali je sa jedne strane OK.......o,sto lupetam.ne znam.......



11.Katarina Zivkovic-Kad te ne volim

jaaaaako smorna i dosadna pjesma......glupava je u najmanju ruku........toliko..........



Milan Stankovic-Jos uvek

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Nazad na vrh Ići dole
Muchacha
Gušter
Gušter



Ženski
Broj poruka : 433
Godina : 35
Localisation : negde iznad planetaaa
Datum upisa : 19.09.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPon Okt 01, 2007 10:53 pm

$Jelena$ ::
evo,red i ja da prokomentarisem.....

moja lista....



1.Nemanja Stevanovic-Neizlecivo

-pjesma je vrhunska.mnogo mi se svidja.a Nemanja ima bas specifican glas,pa to sve kad dodje u paketu ispade savrsenstvo bez mane.





2.Radmila Manojlovic-Nikada vise

ja sam se u ovu pjesmu momentalno zaljubila.sjajna je.nemam rijeci.mada mi smeta sto je malo u Ceca fazonu,ali dobro.tekst je savrsen.



3.Jelena Marinkov-Slika

svidja mi se.zanimljiva je.refren mi se svidja i nekako dobre strane njenog glasa ostaju zapazene.



4.Milan Dincic Dinca-Digni me pao sam

pjesma nema nesto Bog zna tekst,ali zato mi je jako dobra jer Dinca ima dobar glas i ovakve pjesme mu bas dobro leze.zato cetvrto mjesto Dinci



5.Silvija Nedeljkovic-Hani,hani

za ovu pjesmu imam mnogo komentara.dakle,nikako mi ne lezi ,,hani,hani,sad mi na crtu stani''... Rolling Eyes u jednom dijelu ona rasteze jedno A,i to ispada identicno kao kod pjesme Maje Odzaklijevske ,,Ti si taj sto luduje''.osim toga,nekako mi se cini da ova pjesma otkriva sve lose strane Silvijinog glasa.ali je na petom mjestu.ok pjesmica.



6.Dusan Svilar-Iznad proseka

hm....zanimljiva pjesma.....mada mi nesto ne stima pri pocetku...,,za gola kolena i tvoja oka 2''.........hm......ali je dobra........mada......moze to i bolje.......i ovdje mi se cini da su potisnute dobre strane Dusanovog glasa.



7.Sanja Stojanovic-Varas me

hm......pa 'ajde.........moze da prodje ok je........mada mi je bolji pocetak od refrena.......,,varas me i kazes da sam luda''........ni ovdje mi ne stima..........



8.Renato Henc-Stare rane

tipicna kafanska pjesmica u Renatovom stilu.ne mogu reci da je losa.jeste u Renatovom stilu i jeste OK,ali.......hm.......valjda je OK......



9.Slobodan Batjarevic Cobe-Karmin od vanile

mix Jasar,Dzej,Ljuba,KEBA (posebno naglaseno)....ne znam.......tipican narodnjak......al 'ajde........neka bude ba devetom mjestu.........





10.Sladjana Djordjevic Bucka-Kazni me

refren je OK......mada mi je malo glupava pjesma....ali je sa jedne strane OK.......o,sto lupetam.ne znam.......



11.Katarina Zivkovic-Kad te ne volim

jaaaaako smorna i dosadna pjesma......glupava je u najmanju ruku........toliko..........



Milan Stankovic-Jos uvek

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


nisi prokomentarisala milanovu pesmu
Nazad na vrh Ići dole
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyUto Okt 02, 2007 4:40 pm

Eto,samo kakva se tema otvara.....a ja pogresim u necemu odmah opomena,pa stvarno ne mogu da verujem.....da sam otvorila istu temu,garant bi je izbrisali,to je sigurno.....da bar ovde ima neka ravnopravnost........... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyUto Okt 02, 2007 4:41 pm

Girl Zemun ::
Eto,samo kakva se tema otvara.....a ja pogresim u necemu odmah opomena,pa stvarno ne mogu da verujem.....da sam otvorila istu temu,garant bi je izbrisali,to je sigurno.....da bar ovde ima neka ravnopravnost........... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Da si na mestu moderatora, da li bi obrisala temu koju je otvorio administrator...?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyUto Okt 02, 2007 4:44 pm

DJ MW ::
Girl Zemun ::
Eto,samo kakva se tema otvara.....a ja pogresim u necemu odmah opomena,pa stvarno ne mogu da verujem.....da sam otvorila istu temu,garant bi je izbrisali,to je sigurno.....da bar ovde ima neka ravnopravnost........... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Da si na mestu moderatora, da li bi obrisala temu koju je otvorio administrator...?
aj pricaj mi o tome.............
nije stvar u tome uopste....................................
nego ne bitno je........... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyUto Okt 02, 2007 4:47 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
dragon_girl
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
dragon_girl


Ženski
Broj poruka : 1063
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyUto Okt 02, 2007 5:46 pm

DJ MW ::
Girl Zemun ::
Eto,samo kakva se tema otvara.....a ja pogresim u necemu odmah opomena,pa stvarno ne mogu da verujem.....da sam otvorila istu temu,garant bi je izbrisali,to je sigurno.....da bar ovde ima neka ravnopravnost........... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Da si na mestu moderatora, da li bi obrisala temu koju je otvorio administrator...?




lol lol lol lol lol lol lol lol lol


ajd diđ brisi kad ovo vidis alkoholizam plesanje
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyUto Okt 02, 2007 5:53 pm

dragon_girl ::
DJ MW ::
Girl Zemun ::
Eto,samo kakva se tema otvara.....a ja pogresim u necemu odmah opomena,pa stvarno ne mogu da verujem.....da sam otvorila istu temu,garant bi je izbrisali,to je sigurno.....da bar ovde ima neka ravnopravnost........... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Da si na mestu moderatora, da li bi obrisala temu koju je otvorio administrator...?




lol lol lol lol lol lol lol lol lol


ajd diđ brisi kad ovo vidis alkoholizam plesanje
Ma necu da brishem, ima dobrih komentara... lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
dragon_girl
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
dragon_girl


Ženski
Broj poruka : 1063
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyUto Okt 02, 2007 5:59 pm

sto je istina je istina.. ja licno - ne zato sto sam ja napisala ali opet, mislim da sam svasta ponesta izdala sto svako poneko nije ni primetio Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyUto Okt 02, 2007 6:20 pm

dragon_girl ::
sto je istina je istina.. ja licno - ne zato sto sam ja napisala ali opet, mislim da sam svasta ponesta izdala sto svako poneko nije ni primetio Rolling Eyes
Pa jesi, slazhem se... Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptySre Okt 03, 2007 11:31 pm

neko mi rece da nisam prokomentarisala Milanovu pjesmu.......

jesam...........

i to sa DJ-evim omiljenim smajlijem...

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyČet Okt 04, 2007 4:02 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
ZvEzDaŠiCa
Prolaznik
Prolaznik
ZvEzDaŠiCa


Ženski
Broj poruka : 96
Godina : 36
Localisation : trenutno Ljubljana, inače Novi sad :)
Datum upisa : 03.09.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyČet Okt 04, 2007 4:45 pm

svi samo pljujete po saši... Suspect

pa bilo nenamešteno ili ne... onaj ko dobro peva i bude uporan izdvojice se king ,
j3b3š one pare, kola i ucesce na festivalu..fuck you
ko zna da peva ostace u muzici ko nezna potonuce kao mnoge zvezdice do sad..
a ko bude uporan kao filipovič i slavica ima da napravi loooom Very Happy alkoholizam plesanje

tooooolikoooo od mene Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dragon_girl
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
dragon_girl


Ženski
Broj poruka : 1063
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptyPet Okt 05, 2007 7:51 pm

ZvEzDaŠiCa ::
svi samo pljujete po saši... Suspect

pa bilo nenamešteno ili ne... onaj ko dobro peva i bude uporan izdvojice se king ,
j3b3š one pare, kola i ucesce na festivalu..fuck you
ko zna da peva ostace u muzici ko nezna potonuce kao mnoge zvezdice do sad..
a ko bude uporan kao filipovič i slavica ima da napravi loooom Very Happy alkoholizam plesanje

tooooolikoooo od mene Very Happy

samo da prokomentarisem tvoje reci: "j3b3š one pare, kola i ucesce na festivalu..fuck you "

on je dobio marketing djabe... dok to ostali nece imati..ali veruj mi dobar marketing ume da uradi dobar posao iako "stvar" koju "prodajes" nije kvalitetna.. nekada je vazilo da "za kvalitetnu stvar se netreba praviti reklama". e pa u doba globalizacije i demokracije, gde imaju "svi" pojednaka prava, konkurenca je toliko jaka da MARKETNIG je jedan vrlo bitan faktor u biznis-worldu.. njemu je put do slave olaksan... nije sve u genijalnosti, dobrom glasu i stasu... oni su sada u velikoj bari sa ogromno krokodila
Nazad na vrh Ići dole
ZvEzDaŠiCa
Prolaznik
Prolaznik
ZvEzDaŠiCa


Ženski
Broj poruka : 96
Godina : 36
Localisation : trenutno Ljubljana, inače Novi sad :)
Datum upisa : 03.09.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptySub Okt 06, 2007 11:21 am

dragon_girl ::
ZvEzDaŠiCa ::
svi samo pljujete po saši... Suspect

pa bilo nenamešteno ili ne... onaj ko dobro peva i bude uporan izdvojice se king ,
j3b3š one pare, kola i ucesce na festivalu..fuck you
ko zna da peva ostace u muzici ko nezna potonuce kao mnoge zvezdice do sad..
a ko bude uporan kao filipovič i slavica ima da napravi loooom Very Happy alkoholizam plesanje

tooooolikoooo od mene Very Happy

samo da prokomentarisem tvoje reci: "j3b3š one pare, kola i ucesce na festivalu..fuck you "

on je dobio marketing djabe... dok to ostali nece imati..ali veruj mi dobar marketing ume da uradi dobar posao iako "stvar" koju "prodajes" nije kvalitetna.. nekada je vazilo da "za kvalitetnu stvar se netreba praviti reklama". e pa u doba globalizacije i demokracije, gde imaju "svi" pojednaka prava, konkurenca je toliko jaka da MARKETNIG je jedan vrlo bitan faktor u biznis-worldu.. njemu je put do slave olaksan... nije sve u genijalnosti, dobrom glasu i stasu... oni su sada u velikoj bari sa ogromno krokodila

imao je i bane, imala je i milica ... a gde su sad? darko i slavica su jedini koji prave buuuum gde god se pojave Wink
Nazad na vrh Ići dole
dragon_girl
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
dragon_girl


Ženski
Broj poruka : 1063
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptySub Okt 06, 2007 7:58 pm

ZvEzDaŠiCa ::
dragon_girl ::
ZvEzDaŠiCa ::
svi samo pljujete po saši... Suspect

pa bilo nenamešteno ili ne... onaj ko dobro peva i bude uporan izdvojice se king ,
j3b3š one pare, kola i ucesce na festivalu..fuck you
ko zna da peva ostace u muzici ko nezna potonuce kao mnoge zvezdice do sad..
a ko bude uporan kao filipovič i slavica ima da napravi loooom Very Happy alkoholizam plesanje

tooooolikoooo od mene Very Happy

samo da prokomentarisem tvoje reci: "j3b3š one pare, kola i ucesce na festivalu..fuck you "

on je dobio marketing djabe... dok to ostali nece imati..ali veruj mi dobar marketing ume da uradi dobar posao iako "stvar" koju "prodajes" nije kvalitetna.. nekada je vazilo da "za kvalitetnu stvar se netreba praviti reklama". e pa u doba globalizacije i demokracije, gde imaju "svi" pojednaka prava, konkurenca je toliko jaka da MARKETNIG je jedan vrlo bitan faktor u biznis-worldu.. njemu je put do slave olaksan... nije sve u genijalnosti, dobrom glasu i stasu... oni su sada u velikoj bari sa ogromno krokodila

imao je i bane, imala je i milica ... a gde su sad? darko i slavica su jedini koji prave buuuum gde god se pojave Wink


To sto oni nisu znali iskoristiti sta su dobili (iako nisam cak ni sigurna da su oni imali marketinsku kampanju u sklopu nagrade, cini mi se da je to kod ovih zvezda granda prvi put).. ja samo kazem da svaka investicija vredi i olaksava posao.. tako da reci j3b3s one pare.. su sasvim suvisne i nepremisljene Wink
Nazad na vrh Ići dole
ZvEzDaŠiCa
Prolaznik
Prolaznik
ZvEzDaŠiCa


Ženski
Broj poruka : 96
Godina : 36
Localisation : trenutno Ljubljana, inače Novi sad :)
Datum upisa : 03.09.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptySub Okt 06, 2007 9:27 pm

dragon_girl ::
ZvEzDaŠiCa ::
dragon_girl ::
ZvEzDaŠiCa ::
svi samo pljujete po saši... Suspect

pa bilo nenamešteno ili ne... onaj ko dobro peva i bude uporan izdvojice se king ,
j3b3š one pare, kola i ucesce na festivalu..fuck you
ko zna da peva ostace u muzici ko nezna potonuce kao mnoge zvezdice do sad..
a ko bude uporan kao filipovič i slavica ima da napravi loooom Very Happy alkoholizam plesanje

tooooolikoooo od mene Very Happy

samo da prokomentarisem tvoje reci: "j3b3š one pare, kola i ucesce na festivalu..fuck you "

on je dobio marketing djabe... dok to ostali nece imati..ali veruj mi dobar marketing ume da uradi dobar posao iako "stvar" koju "prodajes" nije kvalitetna.. nekada je vazilo da "za kvalitetnu stvar se netreba praviti reklama". e pa u doba globalizacije i demokracije, gde imaju "svi" pojednaka prava, konkurenca je toliko jaka da MARKETNIG je jedan vrlo bitan faktor u biznis-worldu.. njemu je put do slave olaksan... nije sve u genijalnosti, dobrom glasu i stasu... oni su sada u velikoj bari sa ogromno krokodila

imao je i bane, imala je i milica ... a gde su sad? darko i slavica su jedini koji prave buuuum gde god se pojave Wink

To sto oni nisu znali iskoristiti sta su dobili (iako nisam cak ni sigurna da su oni imali marketinsku kampanju u sklopu nagrade, cini mi se da je to kod ovih zvezda granda prvi put).. ja samo kazem da svaka investicija vredi i olaksava posao.. tako da reci j3b3s one pare.. su sasvim suvisne i nepremisljene Wink

jeste da olaksava (u ovom slucaju duletu) ali ko bude znao pametno iskorisiti ovogodisnje ucesce u ZG i svoj glas, mislim da nece imati problema... narod jih obozava, svi su super, pa recimo da nismo samo oko ZG... imas mnogo pevaca koji nikad nisu bili u sloveniji a slusani su nenormalno, niti ima ikakva reklama za njih, mali sasa kovacevic, sergej cetkovic, dado glisic itd. itd... a ko zna da peva i koga narod voli to ce se pokazati kroz vreme... đaba nekome reklama i neznam sta sve ako nezna da peva i ako ga narod nevoli Wink
Nazad na vrh Ići dole
dragon_girl
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
dragon_girl


Ženski
Broj poruka : 1063
Datum upisa : 20.06.2007

dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise EmptySub Okt 06, 2007 9:50 pm

ZvEzDaŠiCa ::
đaba nekome reklama i neznam sta sve ako nezna da peva i ako ga narod nevoli Wink


opet cu te ispraviti.. DOBAR marketing PRODATI CE I LOS proizvod... sasvim off stvar.. top shop.. reklamiraju ko ludi i prodaju ko jos ludji Smile ili banalnija stvar... karmen stavec ili koja bjese sto peva ne grem na kolena.. pesma glupa ko tocak..ali ona je bila toliko puta puscena na radio stanicama, toliko ispromovirana i izreklamirana da sam je cak ja ubacila na cd lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dragon_girl komentarise Empty
PočaljiNaslov: Re: dragon_girl komentarise   dragon_girl komentarise Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
dragon_girl komentarise
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Arhiv-
Skoči na: