NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Marko Kostić

Ići dole 
+28
nadja
DANIJEL 84
AdminKa
SANDRA
Alek-Juicy Pen
Smajlica
pink girl
bubamara
Zvezda Granda 2008
tanja nis
LeNa_
*jovana*
Mina-Neca fan
*porqe*me*faltas*tu*
crazy_angeL
andjelaaaaa
paris_hilton
Anja*
mima-dugajica
DULCE :)
Kaca93
DJ MW
Simona
Jasmina-DG
Mica 93/2
Elena^
Dragana90
Ena88
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Elena^
VIP foruma
VIP foruma
Elena^


Ženski
Broj poruka : 8794
Godina : 34
Localisation : Macedonia
Datum upisa : 26.09.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyNed Nov 16, 2008 8:40 pm

sve bre prvo se odzema pa se sabira pa se mnozi :lol4:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milenaceranic.niceboard.net
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyNed Nov 16, 2008 8:42 pm

Elena^ ::
sve bre prvo se odzema pa se sabira pa se mnozi :lol4:

ma kod tebe ce po kratkom postupku lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Elena^
VIP foruma
VIP foruma
Elena^


Ženski
Broj poruka : 8794
Godina : 34
Localisation : Macedonia
Datum upisa : 26.09.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyNed Nov 16, 2008 8:47 pm

Jasmina-DG ::
Elena^ ::
sve bre prvo se odzema pa se sabira pa se mnozi :lol4:

ma kod tebe ce po kratkom postupku lol

Suspect mislis da sma tolko brza :lol4:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milenaceranic.niceboard.net
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyNed Nov 16, 2008 8:48 pm

Jasmina-DG ::
jooj smarate....majke mi
pa decko nije znao A da kaze...
Oduzme coveka trema.....
ali njemu istorija u zivotu nece trebati...vec glas i stas
slazem se da treba da zna sve o nasoj istoriji..ali nije bio trenutak da ga ona Tripićka babetina ispituje
Ma, smarash ti, bre. :slap: :P:

Rekoh da mrzim da objashnjavam jednostavne stvari po sto puta, al' moram josh jednom. :trs: Kao prvo, trema nije opravdanje za tako neshto. Kao drugo - "ali njemu istorija u zivotu nece trebati"... Shocked Shocked Shocked :ruka: Kao trece, to shto zheli da se bavi pevanjem nije opravdanje za to shto je glup i neobrazovan. :ruka: Kao chetvrto, previshe ste offtopic. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyNed Nov 16, 2008 8:51 pm

DJ MW ::
Jasmina-DG ::
jooj smarate....majke mi
pa decko nije znao A da kaze...
Oduzme coveka trema.....
ali njemu istorija u zivotu nece trebati...vec glas i stas
slazem se da treba da zna sve o nasoj istoriji..ali nije bio trenutak da ga ona Tripićka babetina ispituje
Ma, smarash ti, bre. :slap: :P:

Rekoh da mrzim da objashnjavam jednostavne stvari po sto puta, al' moram josh jednom. :trs: Kao prvo, trema nije opravdanje za tako neshto. Kao drugo - "ali njemu istorija u zivotu nece trebati"... Shocked Shocked Shocked :ruka: Kao trece, to shto zheli da se bavi pevanjem nije opravdanje za to shto je glup i neobrazovan. :ruka: Kao chetvrto, previshe ste offtopic. Rolling Eyes
prvo lol pa nece sigurno na nastupu pricati ee kosovska bitka je bila 1389 ...
nego ce pevati...
drugo lol nismo off topic..pisem o Marku kosticu ...
Miljane da si blize sad bih te zadavila lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyNed Nov 16, 2008 8:56 pm

Jasmina-DG ::
prvo lol pa nece sigurno na nastupu pricati ee kosovska bitka je bila 1389 ...
nego ce pevati...
:krsti: :krsti: :krsti: :whatever:

Poenta osnovnoshkolskog obrazovanja nije priprema za odredjeni posao, nego sticanje shirokog obrazovanja. Da nije tako, u shkoli bismo imali samo 2-3 predmeta potrebna za nasha buduca zanimanja. To shto cu se ja baviti engleskim jezikom, koji nema veze sa srpskom istorijom, ne bi bilo opravdanje za moje nepoznavanje srpske istorije. Po toj tvojoj logici, za njega nema potrebe da uopshte ide u shkolu poshto ce se baviti pevanjem, a za to mu je potreban samo talenat.

I, nemoj da te vishe vidim da dajesh takve izjave, molim te. :P:

Jasmina-DG ::
drugo lol nismo off topic..pisem o Marku kosticu ...
Jeste offtopic. Od 5 postova, spomenete ga u jednom.

Jasmina-DG ::
Miljane da si blize sad bih te zadavila lol
Ma, volim i ja tebe. bad girl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Elena^
VIP foruma
VIP foruma
Elena^


Ženski
Broj poruka : 8794
Godina : 34
Localisation : Macedonia
Datum upisa : 26.09.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyNed Nov 16, 2008 8:57 pm

Najbitnije je da se volite a to sto cete se zadaviti nije bitno :lol4: :lol4:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milenaceranic.niceboard.net
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyNed Nov 16, 2008 9:05 pm

DJ MW ::
Jasmina-DG ::
prvo lol pa nece sigurno na nastupu pricati ee kosovska bitka je bila 1389 ...
nego ce pevati...
:krsti: :krsti: :krsti: :whatever:

Poenta osnovnoshkolskog obrazovanja nije priprema za odredjeni posao, nego sticanje shirokog obrazovanja. Da nije tako, u shkoli bismo imali samo 2-3 predmeta potrebna za nasha buduca zanimanja. To shto cu se ja baviti engleskim jezikom, koji nema veze sa srpskom istorijom, ne bi bilo opravdanje za moje nepoznavanje srpske istorije. Po toj tvojoj logici, za njega nema potrebe da uopshte ide u shkolu poshto ce se baviti pevanjem, a za to mu je potreban samo talenat.

I, nemoj da te vishe vidim da dajesh takve izjave, molim te. :P:

Jasmina-DG ::
drugo lol nismo off topic..pisem o Marku kosticu ...
Jeste offtopic. Od 5 postova, spomenete ga u jednom.

Jasmina-DG ::
Miljane da si blize sad bih te zadavila lol
Ma, volim i ja tebe. bad girl

OOOO Miljane..... komplikujes stvari..ja sam rekla to cisto formalnosti radi..naravno da je trebao u skoli da nauci...ali po ocenama vidis da je slab djak..i sta mozes ocekivati od njega.... nista....
dobro je sto i po koju rec kaze
znam da sam bad girl..oprosti... izivini...nece se ponoviti :lol3:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyNed Nov 16, 2008 9:59 pm

DJ MW ::
Ena88 ::
A kao da sve poznate licnosti znaju istoriju,u tom trenutku ja ne bih znala koiko je 2 i 2 a kamoli da se setim datuma nekog lol
Kakve veze ima to shto nije jedini koji to ne zna? Suspect To ne umanjuje njegovu bruku, niti ga opravdava na bilo kakav nachin. :P: A i nije to neshto ne znam ni ja shta shto ne mozhe da se kazhe zbog treme. Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ajde pametujte tu sto godina Rolling Eyes bas bih volela tebe da vidim posto volis da pametujes kakav bi bio :lol4:
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 12:15 am

Ena88 ::
DJ MW ::
Ena88 ::
A kao da sve poznate licnosti znaju istoriju,u tom trenutku ja ne bih znala koiko je 2 i 2 a kamoli da se setim datuma nekog lol
Kakve veze ima to shto nije jedini koji to ne zna? Suspect To ne umanjuje njegovu bruku, niti ga opravdava na bilo kakav nachin. :P: A i nije to neshto ne znam ni ja shta shto ne mozhe da se kazhe zbog treme. Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ajde pametujte tu sto godina Rolling Eyes bas bih volela tebe da vidim posto volis da pametujes kakav bi bio :lol4:
Nauchi da podnosish kritiku onih koje gotivish. :P: Ja bih isto rekao za Radu kad bih znao da tako neshto ne zna. :P:

Vec rekoh da trema nije opravdanje za ovaj konkretan sluchaj. Ako on u stvari zna kada je bila Kosovska bitka, a nije mogao da se seti jednog broja zbog treme, onda je josh debilniji nego shto sam mislio. Shocked lol I drugi su stajali pred novinarima, pa nisu ispadali glupi. :P: Prihvati chinjenicu da on jeste glup i neobrazovan, vec je u 3 emisije to pokazao. :P:

A to "Videla bih ja tebe"... Izvini, ali takve rechenice su totalna glupost za mene. Rolling Eyes To su mi neki ljudi govorili i kada sam proshle godine kritikovao Marka kao voditelja. Rolling Eyes Ovde se ne radi o meni, nego o onima koji zhele da postanu zvezde. Ja to ne zhelim, tako da za moj buduci posao snalazhenje sa novinarima nije bitno, ali za njihov jeste. :P: A da sam ja stajao pred njima i da su me pitali kada je bila Kosovska bitka, znao bih da im odgovorim, bez obzira na to koliko tremu bih imao. :P: Ali to nije bitno. :P:

I to shto malo vishe pishem i shto sam pametniji od proseka ne znachi da pametujem. :P: Pametuje onaj ko nema pojma o chemu pricha, a ponasha se kao da je najpametniji. :P:

I josh neshto - ako bilo ko ne mozhe da shvati poentu cele ove moje priche, to je njegov problem, a ne moj. :P:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:18 am

A jbg,koliko njih su do sada ispaljivali,pa? Koliko njih nije znalo odgovore na neka pitanja,pa? Odmah je glup? Ajd dobro.... Svako ima svoje mishljenje i cenim ga Wink
Aliiiii ( :lol4: ) vecheras je i sam Marko rekao kako su mu pitanja bila ok ( alaaa laze,a? :lol3: ) tako da su meni onda bila odlicna Very Happy
No,to ne umanjuje sramotu dotichne TRIPICKE (prezime joj savrseno odgovara i bez crtice na slovo -c- )Baba jedna ,pita nekog ko moze UNUK ( lol ) da joj bude takve stvari :hihi:
A za Kosovsku bitku... prebolela sam to :lol3:
Nazad na vrh Ići dole
mima-dugajica
VIP foruma
VIP foruma



Ženski
Broj poruka : 9234
Godina : 31
Datum upisa : 17.09.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:23 am

off topic ban
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:24 am

Kome ti to? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
mima-dugajica
VIP foruma
VIP foruma



Ženski
Broj poruka : 9234
Godina : 31
Datum upisa : 17.09.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:27 am

LeNa_ ::
Kome ti to? Suspect
svima Cool
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:28 am

mima-dugajica ::
LeNa_ ::
Kome ti to? Suspect
svima Cool
:krsti: :lol4: :lol4: Pa pricamo o Marku .... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:29 am

LeNa_ ::
A jbg,koliko njih su do sada ispaljivali,pa? Koliko njih nije znalo odgovore na neka pitanja,pa? Odmah je glup? Ajd dobro.... Svako ima svoje mishljenje i cenim ga Wink
Ali, ja stvarno vishe nemam snage da vam objashnjavam jednostavne stvari, ali mene niko ne razume dok ne ispishem pola stranice. :trs: :kez:

Nije glup zato shto ne zna kada se odigrala Kosovska bitka, nego je neobrazovan, shto dokazuju i njegove ocene. Utisak da je glup sam stekao kroz sve tri emisije. Dobro, mozhda ima tremu, pa deluje gluplji nego shto u stvari jeste. :kez: ALI, trema mozhe da bude opravdanje za nesnalazhenje (tj. za to da izgleda gluplji nego shto jeste), ali ne i za to shto je neobrazovan, a narochito ne za to shto ne zna kada se odigrala Kosovska bitka. Wink Jasno?! Suspect :kez:

A ovo shto si spomenula neko ispaljivanje - nisam razumeo. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
mima-dugajica
VIP foruma
VIP foruma



Ženski
Broj poruka : 9234
Godina : 31
Datum upisa : 17.09.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:30 am

LeNa_ ::
mima-dugajica ::
LeNa_ ::
Kome ti to? Suspect
svima Cool
:krsti: :lol4: :lol4: Pa pricamo o Marku .... Rolling Eyes
pricate o neobrazovanju.... :P:
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:31 am

mima-dugajica ::
LeNa_ ::
mima-dugajica ::
LeNa_ ::
Kome ti to? Suspect
svima Cool
:krsti: :lol4: :lol4: Pa pricamo o Marku .... Rolling Eyes
pricate o neobrazovanju.... :P:
Markovom. :P:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
mima-dugajica
VIP foruma
VIP foruma



Ženski
Broj poruka : 9234
Godina : 31
Datum upisa : 17.09.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:31 am

DJ MW ::
mima-dugajica ::
LeNa_ ::
mima-dugajica ::
LeNa_ ::
Kome ti to? Suspect
svima Cool
:krsti: :lol4: :lol4: Pa pricamo o Marku .... Rolling Eyes
pricate o neobrazovanju.... :P:
Markovom. :P:
ban off topic ignorisanje
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:33 am

mima-dugajica ::
DJ MW ::
mima-dugajica ::
LeNa_ ::
mima-dugajica ::
LeNa_ ::
Kome ti to? Suspect
svima Cool
:krsti: :lol4: :lol4: Pa pricamo o Marku .... Rolling Eyes
pricate o neobrazovanju.... :P:
Markovom. :P:
ban off topic ignorisanje
bla bla :hihi:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:34 am

DJ MW ::
LeNa_ ::
A jbg,koliko njih su do sada ispaljivali,pa? Koliko njih nije znalo odgovore na neka pitanja,pa? Odmah je glup? Ajd dobro.... Svako ima svoje mishljenje i cenim ga Wink
Ali, ja stvarno vishe nemam snage da vam objashnjavam jednostavne stvari, ali mene niko ne razume dok ne ispishem pola stranice. :trs: :kez:

Nije glup zato shto ne zna kada se odigrala Kosovska bitka, nego je neobrazovan, shto dokazuju i njegove ocene. Utisak da je glup sam stekao kroz sve tri emisije. Dobro, mozhda ima tremu, pa deluje gluplji nego shto u stvari jeste. :kez: ALI, trema mozhe da bude opravdanje za nesnalazhenje (tj. za to da izgleda gluplji nego shto jeste), ali ne i za to shto je neobrazovan, a narochito ne za to shto ne zna kada se odigrala Kosovska bitka. Wink Jasno?! Suspect :kez:

A ovo shto si spomenula neko ispaljivanje - nisam razumeo. Suspect

MIMA....MARKOVOM 'neobrazovanju' :P:

Miljane,slazem se sa tobom shto se tog dela tice,Kosovska bitka bla bla,skontala sam sta hoces da kazes :P: .. Ali sad se ne slazem sa tim da ako ima dvojke u skoli je neobrazovan!
Ali dobro ,to je sad druga tema..pa da Mima ne opominje opet cutaCu Wink Ali znash ti na shta ja mislim Wink
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 1:34 am

DJ MW ::
mima-dugajica ::
DJ MW ::
mima-dugajica ::
LeNa_ ::
mima-dugajica ::
LeNa_ ::
Kome ti to? Suspect
svima Cool
:krsti: :lol4: :lol4: Pa pricamo o Marku .... Rolling Eyes
pricate o neobrazovanju.... :P:
Markovom. :P:
ban off topic ignorisanje
bla bla :hihi:
A ste ludi :lol4:
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 10:06 am

DJ MW ::
Ena88 ::
DJ MW ::
Ena88 ::
A kao da sve poznate licnosti znaju istoriju,u tom trenutku ja ne bih znala koiko je 2 i 2 a kamoli da se setim datuma nekog lol
Kakve veze ima to shto nije jedini koji to ne zna? Suspect To ne umanjuje njegovu bruku, niti ga opravdava na bilo kakav nachin. :P: A i nije to neshto ne znam ni ja shta shto ne mozhe da se kazhe zbog treme. Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ajde pametujte tu sto godina Rolling Eyes bas bih volela tebe da vidim posto volis da pametujes kakav bi bio :lol4:
Nauchi da podnosish kritiku onih koje gotivish. :P: Ja bih isto rekao za Radu kad bih znao da tako neshto ne zna. :P:

Vec rekoh da trema nije opravdanje za ovaj konkretan sluchaj. Ako on u stvari zna kada je bila Kosovska bitka, a nije mogao da se seti jednog broja zbog treme, onda je josh debilniji nego shto sam mislio. Shocked lol I drugi su stajali pred novinarima, pa nisu ispadali glupi. :P: Prihvati chinjenicu da on jeste glup i neobrazovan, vec je u 3 emisije to pokazao. :P:

A to "Videla bih ja tebe"... Izvini, ali takve rechenice su totalna glupost za mene. Rolling Eyes To su mi neki ljudi govorili i kada sam proshle godine kritikovao Marka kao voditelja. Rolling Eyes Ovde se ne radi o meni, nego o onima koji zhele da postanu zvezde. Ja to ne zhelim, tako da za moj buduci posao snalazhenje sa novinarima nije bitno, ali za njihov jeste. :P: A da sam ja stajao pred njima i da su me pitali kada je bila Kosovska bitka, znao bih da im odgovorim, bez obzira na to koliko tremu bih imao. :P: Ali to nije bitno. :P:

I to shto malo vishe pishem i shto sam pametniji od proseka ne znachi da pametujem. :P: Pametuje onaj ko nema pojma o chemu pricha, a ponasha se kao da je najpametniji. :P:

I josh neshto - ako bilo ko ne mozhe da shvati poentu cele ove moje priche, to je njegov problem, a ne moj. :P:

Ja sam izgleda jedina koja se slaze sa tobom. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 9:01 pm

LeNa_ ::
Miljane,slazem se sa tobom shto se tog dela tice,Kosovska bitka bla bla,skontala sam sta hoces da kazes :P: .. Ali sad se ne slazem sa tim da ako ima dvojke u skoli je neobrazovan!
:trs: :trs: :trs:

Odgovoricu ti u chat-u. :P:

AdminKa ::
Ja sam izgleda jedina koja se slaze sa tobom. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Navikao sam na to. postovanje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
DANIJEL 84
Elita foruma
Elita foruma
DANIJEL 84


Muški
Broj poruka : 15303
Godina : 39
Datum upisa : 05.10.2007

Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 EmptyPon Nov 17, 2008 9:04 pm

lepo otpewao Cool ko te ljudi owih dana..mada wishe mi se swidja dinchina werzija te pesme...inache mislim da su nowinari bash bili dosadni prema njemu..kao otkrice u nowinama koja mu se to riba dopala dok su bili u *babe*.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes mislim da je to samo njegowa priwatna stwar
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marko Kostić - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Kostić   Marko Kostić - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Marko Kostić
Nazad na vrh 
Strana 7 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» MARKO MILJKOVIC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Zvezde Granda 2008.-
Skoči na: