NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novine "Trash"

Ići dole 
+35
emotivna luda
Mrvica_88
plavojka
confident
jeca_bg
Lazar01
iwanche
SANDRA
GM_loodak
Maja93(mace)
Anja*
pink girl
bubamara
jocka
Chocolate girl
Zvezda Granda 2008
JeCa03
mala
Kaca93
cvetic91
Mina-Neca fan
Petra
crazy_angeL
Babs
AdminKa
paris_hilton
Mica 93/2
mima-dugajica
princeza
DJ MW
andjelaaaaa
Ena88
LeNa_
Jasmina-DG
Alek-Juicy Pen
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Sledeći
AutorPoruka
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyUto Maj 20, 2008 12:00 pm

Chocolate girl ::
Anja* ::
Chocolate girl ::
Eee ako ste vi normalni lol lol ....jadna Dragana lol lol ......

Sta je zalis?!?! Cool

ma jadna devojka ova je ocerupala kao kokos ........ lol lol lol

Nedaja Boze da Nemanja svrati ovde.......
cutanje ... obrve :hihi: bravo ..zamislite da vidi ovo.... lol lol rofl
Nazad na vrh Ići dole
Chocolate girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Chocolate girl


Ženski
Broj poruka : 1903
Godina : 31
Localisation : Be0gRad
Emploi : lepa a sama kazu ne ide pod ruku....lepa i luda to je moja dijagnoza....
Datum upisa : 16.08.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyUto Maj 20, 2008 12:01 pm

Anja* ::
Chocolate girl ::
Anja* ::
Chocolate girl ::
Eee ako ste vi normalni lol lol ....jadna Dragana lol lol ......

Sta je zalis?!?! Cool

ma jadna devojka ova je ocerupala kao kokos ........ lol lol lol

Nedaja Boze da Nemanja svrati ovde.......

Ma samo opusteno,opusteno...bice Pinkicino sto je njeno :hihi:


rofl rofl rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyUto Maj 20, 2008 12:02 pm

Imamo srecu sto pojedinci ne svracaju ovde Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Chocolate girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Chocolate girl


Ženski
Broj poruka : 1903
Godina : 31
Localisation : Be0gRad
Emploi : lepa a sama kazu ne ide pod ruku....lepa i luda to je moja dijagnoza....
Datum upisa : 16.08.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyUto Maj 20, 2008 12:02 pm

pink girl ::
Chocolate girl ::
Anja* ::
Chocolate girl ::
Eee ako ste vi normalni lol lol ....jadna Dragana lol lol ......

Sta je zalis?!?! Cool

ma jadna devojka ova je ocerupala kao kokos ........ lol lol lol

Nedaja Boze da Nemanja svrati ovde.......
cutanje ... obrve :hihi: bravo ..zamislite da vidi ovo.... lol lol rofl

pu,pu,pu pomeri se smesta da ne cuje zlo........ lol
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyUto Maj 20, 2008 12:03 pm

Anja* ::
Chocolate girl ::
Anja* ::
Chocolate girl ::
Eee ako ste vi normalni lol lol ....jadna Dragana lol lol ......

Sta je zalis?!?! Cool

ma jadna devojka ova je ocerupala kao kokos ........ lol lol lol

Nedaja Boze da Nemanja svrati ovde.......

Ma samo opusteno,opusteno...bice Pinkicino sto je njeno :hihi:
je je je je jeeeeeeee... :dance: :jeej: :jeej: :jeej: :jeej: :jeej: :jeej:
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyUto Maj 20, 2008 1:26 pm

princeza ::
bubamara ::
SKANDAL NA DAN VENCANJA!!!!BALERINA OSTA BEZ PERJA!!!!

U subotu,17.Maja,sudbonosno DA su izgovorili,najveca zvezda nase estrade,Nemanja Stevanovic,i njegova lepsa polovina,mlada i lepa Grand balerina,Dragana.Da i ovaj dogadjaj nije prosao bez skandala,saznali smo od osobe bliske novopocenim mladencima,a koja je ovom prilikom zelela da ostane anonimna.
Javna je tajna da se, od kad je u javnost procurila informacija o vencanju Nemanje i Dragane,vodi tihi rat izmedju Pinkice,Ene 88 i Mrvice 88.S' obzirom da su sve tri veoma uspesne frizerke,i jedne od najvernijih Nemanjinih fanova,koje su uz njega od samog pocetka karijere,nije im bilo svejedno koju od njih ce Nemanja izabrati, da mu ''radi o glavi'', na tako vazan dan u njegovom zivotu.Medjutim,Nemanja je ipak,da li zbog toga da bi izbegao neprijatnu situaciju ili ne,odlucio da se isfrizira,u centru svog rodnog grada, Beograda,u frizerskom salonu ''MOŠTANICA STILL''.lol Ovakav njegov postupak je pre svega razocarao mlade i perspektivne frizerke Pinkicu,Enu i Mrvicu,jer se svaka od njih nadala da ce bas njoj biti poveren tako veliki zadatak...
Iako su sve tri ostale praznih rukava,a nacija bez ocekivanih prepucavanja izmedju ove 3 majstorice svojih zanata,skandal izbija kad mu se najmanje nadate...Kako svedoci ovog dogadjaja tvrde,Pinkica je toga dana,dosla na posao vidno raspolozena i ni ne sluteci kome je jedna od njenih radnica zakazala frizuru.Kada je ispred jednog ogledala,na frizerskoj stolici,u sopstvenom salonu ugledala,ni manje,ni vise nego Draganu,Stevanovicevu mladu, Pinkici je pukao film!!!Bez obzira sto je i sama pozvana na svadbu,Pinkica je dohvatila mladu balerinu, kao nekad Mina Indy lol pocela da joj cupa kosu,i vice kako se ona - Pink Girl, na vencanju Nemanje Stevanovica moze pojaviti iskljucivo kao mlada!!!Koliko je prisutnima u salonu bilo smesno gledajuci ovaj zenski okrsaj,toliko si bili i zabrinuti koliko je spremna pomahnitala Pinkica da ide...Da li je Dragana morala da stavi na dan vencanja crnu periku,sa kojom je nekada djuskala u Grandovim emisijama,ili se ipak pojavila kao nezna,krhka plavusa i da li se Pink Girl ipak pojavila na svadbi,citajte vec u sledecem broju...

Mlada ipak kao nezna plavusa...Periku bacila pink dok je djuskala
I dok su frizerke s jedne strane bile nervozne zbog toga sto im mladi gospodin Stankovic nije dozvolio da da mu rade o glavi, bile su srecne jer ih je sve pozvao. I dok se crkva na Svetog Save na Vracaru punila sve je iznenadilo kasnjenje mlade. Zvanice su ulazile jedna po jedna (neke i bez donjeg vesa prim. autora), kad su se na vratima pojavile mlade frizerke doterane sve u bele duge haljine, valjda misleci da ce se mladjani Stankovic predomisliti i izabrati neku od njih.
Nije se znalo koja je lepsa. Sve su sijale kada se na vratima pojavila zanosna crnka. Naravno rec je bilo o mladi. Svi su se iznenadili kad su videli da se od nezne plavuse pojavila zanosna crnka.
Pinkica se malo i uplasila da je Dragana ne oda, ali ova se samo smejala znajuci da je vec odavno osvojila kameno srce mlade zvezde i da niko sem nje nema tu sta da trazi.
Po dolasku u Hotel "San snova" niko od gostiju nije mogao miran da sedi. Na podijumu su se smenjivali parovi...mlada je bila najveselija, u jednom trenutku mlada se okrenula prema Pinkici i bacila svoju crnu periku koja joj je do sad sluzila samo za djuskanje. Ispod perike se ipak pojavila nezna plavusa...bez ijedne ogrebotine na svom lepom licu...
Ali kao i na svakoj svadbi, tako i na ovoj nije moglo proci bez zucne rasprave koja samo sto nije prerasla u tucu. Naime, posle cuvenog povratka sa rano prekinutog medenog meseca Stanko nije ni slutio da ce se njegova jos uvek zena na papiru Bubamara pojaviti u drustvu njegovog sad vec bivseg druga Miljana i menadzerke Jace_dg. I kao sto uvek biva kad alkohol uzme maha Babs i Bubamara su se zucno svadjali, sto nije promaklo Miljanu pa je stao u zastitu svoje nesudjene ljubavi, sto je vreloj krvi balkanca zasmetalo, jer mu je sujeta bila vec uveliko povredjena a i ponos. Ko zna dokle bi se njih dvojica svadjali da se Jaca_dg nije umesala i smirila strasti vecitih rivala Babsa i Miljana. Da li ce i u ovom slucaju biti kao sto kaze nasa narodna: "U ljubavi i ratu je sve dozvoljeno..." ostaje nam da vidimo...

Stankovic?!?!?!?! scratch Da se nisi ti malo zajebala?!?! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyUto Maj 20, 2008 1:28 pm

Ispravila sam...eto mislim na tebe i Stanka i prekrstim coveka Wink
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySre Maj 21, 2008 2:32 pm

Misli su se neobuzdane prosule na papir. Mrzim istinu kad poprimi oblicje te crne mrlje podvuce se pod zenice i beskrajno bolno probada svest. Mrzim je u svoj njenoj nagosti dok traje. Bezeci od podivljalih istina, osmehom sam im zavaravala trag. I evo me, tu u banalnoj potrazi za sobom. Jos samo nocas nestacu u svom poznatom stilu. Ne obaziruci se na pad u ocima drugih. Izgubiti se rutinski tragom ne pristajanja na odrastanje. Ja odavno nemam petnaest godina, ali ih sebicno cuvam od zaborava. Iza mene su ostale bacene lokomotive, lutke bez ruku i nogu ne secam se vise ni njihovih imena. A secanja ka meni plove i sve vise naviru...Secam se...tako drhtala sam u tvom zagrljaju...strepela od svakog pogleda tvog...a secanja plove i naviru....Upoznali smo se davno...kisa je kvasila nasa lica, kada si me prvi put poljubio. Osetila sam usne andjela na mojim. Voleli smo se divljacki i ludo. Ja naivna devojcica, ti dosta stariji. Naucio si me svemu sto znam. Naucio da volim bez predrasuda i da dajem sebe celu. Da se predajem dusom ne telom. Volela sam te snagom prve mladosti...predavala ti se ne sluteci da sve sto je lepo ima kraj. Bezazlen drugarski poljubac naterao te da me zamrzis...da zamrzis sve sto je moje. Nisam slutila da si video kako me tvoj drug poljubio u obraz. Jos manje slutila da ces ga pogresno protumaciti. Umesto poljupca koji sam ocekivala dobila sam samar koji me i danas pece. Uzalud su bile moje suze svake veceri...za tebe sam bila i ostala andjeo s greskom. Nikad nisam skupila snage da se vratim na zgariste nase ljubavi. Ni sada ne odlazim na nasa mesta. S godinama prestala sam da te volim...kroz mojih zivot prosli su mnogi. Zahvaljujuci tvojoj mrznji uspela sam u zivotu i postala uspesna poslovna zena, sa prijateljima koji nisu bili nista iskreniji od tvog druga. Dali sudbina slucajno smo se sreli. Tvoj pogled vise nije bio pogled zaljubljenog muskarca, a moj nevine devojcice vec zrele zene. Gledao si u mene...pokusala sam da vratim davno proslo vreme, samo me odala jedna suza i onaj sjaj u ocima...isti onaj koji se javlja samo jednom u zivotu. Pogledi su nam se ukrstili...nisam imala snage da ti pruzim ruku, ali sam ti rekla "Hvala" i produzila dalje. Kamen je pao sa ranjenog srca, morale su godine da prodju da shvatim da sam prebolela...
da te vise nisam volela...vec da sam zahvalna Bogu jer sam imala sve.
Lutajuci stranicama svog propustenog zivota, upoznala sam decaka koji me na tren podsetio na tebe...Uspeo je u meni da probudi ranjenu lavicu. Neodoljivo me podsetio na nase vreme, kada sam se smejala svakoj tvojoj reci...kada sam verovala da sam najsrecnija zena na svetu...uspeo je ono sto godinama niko posle tebe nije mogao. Naterao me da bacim karte na sto, da otvorim srce i pustim opet nekog da udje u njega. Naucio me da se ponovo smejem...
Sada kada secanja naviru shvatam da ne znam kome treba vise da se zahvalim tebi ili njemu. Tebi sto si od mene napravio zenu, njemu sto me naterao da ponovo volim..da otvorim srce i da se ponovo borim za svoje snove, sto me naterao da dignem glavu i da se smejem...Zao mi je samo jednog, sto zbog tebe nisam shvatila da muskarac i zena mogu biti prijatelji. Dozvolila sam da me glupa sujeta povede i da zbog nje izgubim jedno lepo prijateljstvo...
Ova suza sto se sad sliva nek to bude suza srece...Jel ne postoje srecni krajevi...samo lekcije i gubici.....
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySre Maj 21, 2008 6:00 pm

Ovo je istinita prica ili...?! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySre Maj 21, 2008 6:12 pm

bubamara ::
Ovo je istinita prica ili...?! Rolling Eyes
aham....
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySre Maj 21, 2008 9:09 pm

bubamara ::
Ovo je istinita prica ili...?! Rolling Eyes

Istinita je...sto?
Jel lepa, ruzna....?
Idu maturski nek uzmu devojcice bar deo Wink
Nazad na vrh Ići dole
andjelaaaaa
VIP foruma
VIP foruma
andjelaaaaa


Ženski
Broj poruka : 5025
Godina : 31
Localisation : u beskraju vjecnosti...
Datum upisa : 05.01.2008

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySre Maj 21, 2008 9:28 pm

princezo, ovo je prelijepo.. ali stvarno, nemam rijeci. Wink
uuhm sto volim da citam ovakve price Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyČet Maj 22, 2008 3:28 pm

I posle Nemanje ima "N"

I dok se na svadbi prolilo i popilo mnogo casa vina, sokova, Babs napadao Bubamaru a Miljan bio vitez na belom konju koji spasava svoju ledi iz ruku napasnika, mnoge je zacudio cudesan splet okolnosti.
Naime, posle cuvenih svadja izmedju prelepe Kristine i vecitog beogradskog zavodnika malog Nikole rodila se ljubav. Da ona narodna ne laze uverili smo se na njihovom slucaju. Toliko zaslepljen Kristinim prelepim crnim ocima, i jos lepsim telom nista video nije. Verovatno zbog njegove ili njene ljubomore bas ovaj par je bio poznat po cudesnim svadjama i jos cudesnijim pomirenjima. Dali je crno vino krivo...dal njena lepota ili njegova sarmantnost ne znamo, ali znamo da se CKM devojka izgubila negde oko ponoci. Kao Pepeljuga kad napusta bal i umesto u kociji otisla s njim i njegovim C4. Dali je crna Buba ili Astra napokon nasla zamenu ostaje da vidimo.
Do zakljucenja ovog broja SKM devojka nam je bila nedostupna pa nismo mogli da proverimo dal je nova ljubav na pomolu kako tvrdi nas paparaco ili je obicno prijateljstvo???? Posto nam je svima poznato koliki je Kristina ljubitelj automobila...
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyČet Maj 22, 2008 3:46 pm

Novine "Trash" - Page 25 409460 lol bravo
Nazad na vrh Ići dole
Kaca93
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Kaca93


Ženski
Broj poruka : 4856
Godina : 31
Localisation : Nish
Loisirs : ...bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo...
Datum upisa : 20.12.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyPet Maj 23, 2008 9:05 am

princeza ::
I posle Nemanje ima "N"

I dok se na svadbi prolilo i popilo mnogo casa vina, sokova, Babs napadao Bubamaru a Miljan bio vitez na belom konju koji spasava svoju ledi iz ruku napasnika, mnoge je zacudio cudesan splet okolnosti.
Naime, posle cuvenih svadja izmedju prelepe Kristine i vecitog beogradskog zavodnika malog Nikole rodila se ljubav. Da ona narodna ne laze uverili smo se na njihovom slucaju. Toliko zaslepljen Kristinim prelepim crnim ocima, i jos lepsim telom nista video nije. Verovatno zbog njegove ili njene ljubomore bas ovaj par je bio poznat po cudesnim svadjama i jos cudesnijim pomirenjima. Dali je crno vino krivo...dal njena lepota ili njegova sarmantnost ne znamo, ali znamo da se CKM devojka izgubila negde oko ponoci. Kao Pepeljuga kad napusta bal i umesto u kociji otisla s njim i njegovim C4. Dali je crna Buba ili Astra napokon nasla zamenu ostaje da vidimo.
Do zakljucenja ovog broja SKM devojka nam je bila nedostupna pa nismo mogli da proverimo dal je nova ljubav na pomolu kako tvrdi nas paparaco ili je obicno prijateljstvo???? Posto nam je svima poznato koliki je Kristina ljubitelj automobila...

bravo
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyPet Maj 23, 2008 11:45 am

Kad zelis da te tvoja drugarica ubije..odmah??ili sad??? Very Happy
E Princezo..looda si majke mi.. lol
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyPet Maj 23, 2008 11:47 am

pink girl ::
Kad zelis da te tvoja drugarica ubije..odmah??ili sad??? Very Happy
E Princezo..looda si majke mi.. lol

Ja bih pre nesto drugo da me ubije lol lol lol

a cekaj nastavak kad bude :hihi:
Nazad na vrh Ići dole
Maja93(mace)
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Maja93(mace)


Ženski
Broj poruka : 1281
Localisation : Svugde...
Datum upisa : 09.12.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyUto Maj 27, 2008 1:08 am

Extra textovi
Nazad na vrh Ići dole
Mrvica_88
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Mrvica_88


Broj poruka : 1939
Godina : 36
Datum upisa : 09.07.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyPet Maj 30, 2008 8:58 pm

JAooo bubice...... pa ti nisi normalna.... llol...
Tek sam sad procitala tvoju pricu...aaaaaaahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptyPet Maj 30, 2008 11:16 pm

Mrvica_88 ::
JAooo bubice...... pa ti nisi normalna.... llol...
Tek sam sad procitala tvoju pricu...aaaaaaahahahahah

Sta kazes?! Wink Text kao da je iz Scandala... lol
Nazad na vrh Ići dole
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySub Maj 31, 2008 2:40 am

BUBAMARA TRUDNA

I dok mladi tekstopisac Babs i chuvena beogradska mankenka Pinkica uzurbano rade na njenom prvom singlu koji ce biti pun ertotskog naboja i strasti.. lol , Bubamra je na svom odmoru u Grchkoj.... Iako je nepoznat razlog njenog naglog i krajnje ishitrenog odlaska, doshli smo do pouzdanih informacija da je Bubamara u drugom stanju!!! Da li ce ovo ugroziti njenu manekensku i glumachku karijeru? Da li je zaista u drugom stanju kako se pricha po charshiji i ko je otac deteta, saznacete u sledecem broju...
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySub Maj 31, 2008 4:57 am

Babs ::
BUBAMARA TRUDNA

I dok mladi tekstopisac Babs i chuvena beogradska mankenka Pinkica uzurbano rade na njenom prvom singlu koji ce biti pun ertotskog naboja i strasti.. lol , Bubamra je na svom odmoru u Grchkoj.... Iako je nepoznat razlog njenog naglog i krajnje ishitrenog odlaska, doshli smo do pouzdanih informacija da je Bubamara u drugom stanju!!! Da li ce ovo ugroziti njenu manekensku i glumachku karijeru? Da li je zaista u drugom stanju kako se pricha po charshiji i ko je otac deteta, saznacete u sledecem broju...

OMG!!!! Shocked

Ustanem u 4 ujutru iz kreveta,i ima sta i da vidim! lol
Nazad na vrh Ići dole
Mrvica_88
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Mrvica_88


Broj poruka : 1939
Godina : 36
Datum upisa : 09.07.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySub Maj 31, 2008 10:26 am

bubamara ::
Mrvica_88 ::
JAooo bubice...... pa ti nisi normalna.... llol...
Tek sam sad procitala tvoju pricu...aaaaaaahahahahah

Sta kazes?! Wink Text kao da je iz Scandala... lol

Ma ovi iz skandala su amateri za vas....... affraid
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySub Maj 31, 2008 10:54 am

TATA JE....


Snimanje filma "Samo jednom se voli" moralo je da se prekine ovih dana da bi Loodak izmenio scenario. Nas dobro obavesteni izvor tvrdi da je prelepa glumica Bubamara je u blagoslovenom stanju. Naime, mladi tektopisac na tatu ili jos bolji glumac na mamu zacet je kako saznajemo jos na medenom mesecu u Parizu. Bubamara nije ni znala da je trudna dok stomak nije poceo da raste. Jutarnje mucnine pripisivala je promeni klime i tempu zivota. Iako, jos zvanicno nisu razvedeni srecni tata je u fazi muvanja sa poznatom Beogradskom manekenkom Kristinom Zivanovic s kojom trenutno radi prvi singl pun strasti i erotskog naboja kakva je i njihova veza.
Bubamara je s kumom Jasminom_dg i bivsom-sadasnjom (posto se posle razlaza s Babsom ponovo obnovilo staro prijateljstvo) prijateljicom LeNom na odmoru u Grckoj. Tri musketarke su otisle ne bi li Bubi sredila utiske. Kako saznajemo beba bi trebala da se rodi sredinom marta verovatno u Parizu gde je i zaceta.
Hoce li kod srecnog tate proraditi krv Balkanca pa ce opet potraziti glumicu i ostaviti SKM devojku, pogotovu kad na svet Bubamara treba da mu rodi sina ostaje nam da vidimo!?!?!?


Poslednji izmenio princeza dana Sub Maj 31, 2008 11:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 EmptySub Maj 31, 2008 11:24 am

lol Jesi sigurna da sam ja tata.. Ici ceo na testiranje.. lol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novine "Trash" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 25 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novine "Trash"
Nazad na vrh 
Strana 25 od 33Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Sledeći
 Similar topics
-
» "Jedina" osvojila 3. mesto na GRAND festivalu
» Klub "Miss MoneyPenny"
» Rihanna 24. XI u "Areni"...?
» Serija "Marina"
» Sandra - "Afrika"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: