NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novine "Trash"

Ići dole 
+35
emotivna luda
Mrvica_88
plavojka
confident
jeca_bg
Lazar01
iwanche
SANDRA
GM_loodak
Maja93(mace)
Anja*
pink girl
bubamara
jocka
Chocolate girl
Zvezda Granda 2008
JeCa03
mala
Kaca93
cvetic91
Mina-Neca fan
Petra
crazy_angeL
Babs
AdminKa
paris_hilton
Mica 93/2
mima-dugajica
princeza
DJ MW
andjelaaaaa
Ena88
LeNa_
Jasmina-DG
Alek-Juicy Pen
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Sledeći
AutorPoruka
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 11:59 am

jeca_bg ::
Jao vidi ovu budalu sto je umislila da je princeza. Vuces me za jezik a stvarno nisam htela da budem bezobrazna!!! Ti o meni pricas! O MENI! O mojoj profesiji i mom izgledu!
Alo nesrecnice, pogledaj se! Kad bih te ugledala na ulici pobegla bih glavom bez obzira! Licis na zadriglu nakazu!!! Zaobidji me! Pacenica!
Koliko znam niko te nije vredjao za izgled vec za higijenu i za postove....nema potrebe da ti vredjas nekoga koga ne poznajes!!

PozZ
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
jeca_bg
Sveža piletina
Sveža piletina
jeca_bg


Broj poruka : 174
Datum upisa : 23.03.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:00 pm

Hahahaha cuj oni mene vredjaju za higijenu. Ma ovo je hit.
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:01 pm

[quote=\"jeca_bg\"]Jao vidi ovu budalu sto je umislila da je princeza. Vuces me za jezik a stvarno nisam htela da budem bezobrazna!!! Ti o meni pricas! O MENI! O mojoj profesiji i mom izgledu!
Alo nesrecnice, pogledaj se! Kad bih te ugledala na ulici pobegla bih glavom bez obzira! Licis na zadriglu nakazu!!! Zaobidji me! Pacenica![/quote]

Pa ne znam ko izvodi pacenicu? Ja ili ti? Ti si ta koja vredja ljude..nismo mi stoka...kad ustanes pogledaj se u ogledalo..ne znam sta vidis...ogorcenu zenu..bez prijatelja...bez satisfakcije...
Nisam bas sigurna da 99,9% muskaraca misli kao ti! 0,1% misli, a ostali imaju i mozga!!!!!!!
Ti ne znas sta pricas i ja tvojim odvalama mogu samo da se smejem. Mene su drugi prozvali princezom ne ja! Inace zovem se Ivana. A o tebi je svaki razgovor suvisan jer ja od tebe nisam cula bas ni jednu pametnu. Patis od nekog nivoa a ne vidis koliko si smesna...
A kad zavrsis srednju onda razmisljaj o faksu!!!!!


Poslednji izmenio princeza dana Čet Maj 15, 2008 12:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:03 pm

jeca_bg ::
Hahahaha cuj oni mene vredjaju za higijenu. Ma ovo je hit.
Imas li druga posla?
Pozuri predavanja pocinju.....lol
P.S KOLIKO ZNAM TI SI JOS U SREDNJOJ SKOLI Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:05 pm

Jos jednom li vidim raspravu ovde delim ban i brisem postove !!!!!!
POGRESNA TEMA ZA PREPUCAVANJE!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
jeca_bg
Sveža piletina
Sveža piletina
jeca_bg


Broj poruka : 174
Datum upisa : 23.03.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:16 pm

Ja bez prijatelja? Ja bez satisfakcije? To bi mozda ti zelela. Ali ne brini, draga, nisi ni prva ni poslednja koja se izjeda od ljubomore jer sam dala maksimum od sebe i u izgledu i u obrazovanju pa me tako jadno napada. Samo ti zelim da skines te kilograme koje toliko zelis da skines. I da te voli taj muskarac o kojem pricas.
A ja sa ovog jadnog foruma palim.
Pozz svima.
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:23 pm

lol jel ide zauvek ili....? :hihi:

Jasmina ja opasnica? no no lol
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:49 pm

Koncert JK na Marakani
- Manijak i jeca placaju ljudima da dodju da Marakana ne ostane prazna
Posle cuvenog naplacivanja karti u toaletu na svadbi Miljana i LeNe, opet nam se na scenu vratila jeca_bg, ovog puta bez gacica. Naime, ne znamo dal ih je izgubila tada u toaletu pa zbog njenih studija koje su isuvise skupe nije imala para za nove nismo sigurni. Nakon iscrpnog istrazivanja koje je trajalo svega nekoliko sekundi dosli smo do informacije da ona nema ni srednju skolu zavrsenu. Pati od luksuza imitirajuci nasu "najvecu i najbolju" estradnu Zvezdu JK. Vidjaju je cesto u drustvu velikog novinara svima poznatijeg kao karlesin manijak. Njih dvoje pripremaju spektakularan koncert za JK,na koji ce doci citava armija njenih fanova. Zbog brojnosti njenih obozavalaca njih dvoje izdvajaju koliko - toliko skromna sredstva da plate bar dva tri autobusa tek toliko da ne bude prazna Marakana.
Nasa redakcija im se od srca izvinjava sto ne moze da prisustvuje tom spektaklu, zbog koncerta Seke Aleksic na koji smo takodje pozvani.
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:58 pm

princeza ::
Koncert JK na Marakani
- Manijak i jeca placaju ljudima da dodju da Marakana ne ostane prazna
Posle cuvenog naplacivanja karti u toaletu na svadbi Miljana i LeNe, opet nam se na scenu vratila jeca_bg, ovog puta bez gacica. Naime, ne znamo dal ih je izgubila tada u toaletu pa zbog njenih studija koje su isuvise skupe nije imala para za nove nismo sigurni. Nakon iscrpnog istrazivanja koje je trajalo svega nekoliko sekundi dosli smo do informacije da ona nema ni srednju skolu zavrsenu. Pati od luksuza imitirajuci nasu "najvecu i najbolju" estradnu Zvezdu JK. Vidjaju je cesto u drustvu velikog novinara svima poznatijeg kao karlesin manijak. Njih dvoje pripremaju spektakularan koncert za JK,na koji ce doci citava armija njenih fanova. Zbog brojnosti njenih obozavalaca njih dvoje izdvajaju koliko - toliko skromna sredstva da plate bar dva tri autobusa tek toliko da ne bude prazna Marakana.
Nasa redakcija im se od srca izvinjava sto ne moze da prisustvuje tom spektaklu, zbog koncerta Seke Aleksic na koji smo takodje pozvani.

bravo bravo bravo :hihi:
Nazad na vrh Ići dole
confident




Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.05.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:58 pm

bolesno.
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 12:59 pm

confident ::
bolesno.

scratch
Aj se predstavi u temi-Dobrodosli novi forumasi(nalazi se u SVASTARI) Wink
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 1:26 pm

princeza ::
Koncert JK na Marakani
- Manijak i jeca placaju ljudima da dodju da Marakana ne ostane prazna
Posle cuvenog naplacivanja karti u toaletu na svadbi Miljana i LeNe, opet nam se na scenu vratila jeca_bg, ovog puta bez gacica. Naime, ne znamo dal ih je izgubila tada u toaletu pa zbog njenih studija koje su isuvise skupe nije imala para za nove nismo sigurni. Nakon iscrpnog istrazivanja koje je trajalo svega nekoliko sekundi dosli smo do informacije da ona nema ni srednju skolu zavrsenu. Pati od luksuza imitirajuci nasu "najvecu i najbolju" estradnu Zvezdu JK. Vidjaju je cesto u drustvu velikog novinara svima poznatijeg kao karlesin manijak. Njih dvoje pripremaju spektakularan koncert za JK,na koji ce doci citava armija njenih fanova. Zbog brojnosti njenih obozavalaca njih dvoje izdvajaju koliko - toliko skromna sredstva da plate bar dva tri autobusa tek toliko da ne bude prazna Marakana.
Nasa redakcija im se od srca izvinjava sto ne moze da prisustvuje tom spektaklu, zbog koncerta Seke Aleksic na koji smo takodje pozvani.

:hihi: :hihi: BrAvIssimoOOOO........lol
E da....Jecoo,ni ja necu moci doci na koncert lol
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 1:27 pm

confident ::
bolesno.
ti mora da si JBG lol hahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 2:17 pm

off topic
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 3:10 pm

jeca_bg ::
Ja bez prijatelja? Ja bez satisfakcije? To bi mozda ti zelela. Ali ne brini, draga, nisi ni prva ni poslednja koja se izjeda od ljubomore jer sam dala maksimum od sebe i u izgledu i u obrazovanju pa me tako jadno napada. Samo ti zelim da skines te kilograme koje toliko zelis da skines. I da te voli taj muskarac o kojem pricas.
A ja sa ovog jadnog foruma palim.
Pozz svima.
:yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :dance:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 3:11 pm

Auuu ljudi...vidim danas su neki bas preterali... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
andjelaaaaa
VIP foruma
VIP foruma
andjelaaaaa


Ženski
Broj poruka : 5025
Godina : 31
Localisation : u beskraju vjecnosti...
Datum upisa : 05.01.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyČet Maj 15, 2008 9:12 pm

jbt sto su svi u poslednje vrijeme raspolozeni za svadju Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptyPet Maj 16, 2008 2:32 pm

Kad ce nova prica??ajde..malo smeha da unesemo... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptySub Maj 17, 2008 2:00 pm

NISAM U SUKOBU SA RADMILOM MANOJLOVIC!!!

Zbog raznih pricha koje ovih dana preplavljuju zutu shtampu, mladi kompozitor i tekstopisac Babs nam je ekskluzivno objasnio da li u ovim prichama ima istine, poshto je Radmila uskoro najavila CD chiji ce jedan od glavnih autora biti ovaj mladi i perspektivni kompozitor i tekstopisac, takodje nam je objasnio i svoj trenutni emotivni status, kao i svoj odnos sa mankenkom Bubamarom i ostalim "zvezdama"...

Prvo da te pitam kako napredujesh na poslovnom planu i da li je istina da si u svadji sa Radmilom?

Naravno da nije istina, pojavljujem se kao autor 5 od 11 novih Radmilinih pesma... Nesporazum je ispao oko jedne pesme u kojoj se Radmila nije pronashla, jer je po njoj pesma previshe "slobodna". Ali smo pesmu ipak uvrstili na CD koji ce se pojaviti na kioscima i CD shopovima za par dana!

Znachi napredujesh?

Da, radim punom parom, pochinjem uskoro da radim na par projekata.. Posebnu paznju cu posvetiti naravno pesmama SLAVICE CUKTERASH - nashe najvece zvezde lol

A ljubav?

Trenutno sam u vezi sa jednom anonimnom devojkom chije ime necu da otkrivam!!!

A tvoja bivsha ljubav, Bubamara?

Na nju necu da troshim rechi, na vreme sam uvideo o kakvoj osobi je rech, ali teshka srca priznajem da sam bio ochajan kada se sve to izdeshavalo.. Molila me je za oproshtaj, ali nisam hteo da popustim!!! Ostaje joj da se kaje!!!

Mislish da se kaje?

UBEDJEN SAM!!!

A Lena?

Nash odnos je iskljuchivo prijateljski...

Ne zvuchish uverljivo!

Dobro, relativno i poslovni, jer ce Lena statirati u spotu jedne nashe zvezde, ali detalje necu da otkrivam!!!

Samo to?!

Samo to!

Da se vratimo na Bubamaru!

Stvarno ne zelim da troshim rechi na nju!!!

U redu... Smiri se.. Vidim da ti je Bubamara bolna tachka!

Sledece pitanje...

Uprkos silnim problemima koje si imao sa mladom zvezdom GRAND produkcije Alekom, ipak ste se odluchili za zajednichku saradnju?!

Poshto je Alek svestrana showbussines lichnost i moj blizak prijatelj, odluchio se i na korak da snimi album, koji cemo Romario, Marina, Braja i ja uraditi.. Planiramo da ga izdamo na jesen, a preko leta ce se pojaviti jedan sexy singl...

Shushkalo se takodje da si u emotivnoj vezi sa Kristinom Zivanovic lijas PINK GIRL poznatom manekenkom i CKM cicom?!

Uopshte mi ne smeta povezivanje sa mladim, lepim i perspektivnim devojkama... Posebno kad je rech o Kristini... Upoznali smo se, saradjivali, ali je na zalost samo ostalo na tome...

I za kraj, s kim cesh josh saradjivati?

Upravo zavrshavamo singl za Nemanju Stevanovica, koji je jedan zaista kozervativan mladic... jedva smo ga ubedili da otpeva jedan hit.. Dosta je bilo pesama o varanju i plakanju!!! Njegova pesma ce se zvati DO GOLE KOZE i bice u brzom letnjem ritmu!!! Uskoro cete chuti pesmu... I naravno Slavica... ali o tome cemo nekom drugom prilikom...
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptySub Maj 17, 2008 2:38 pm

Babs ::


A Lena?

Nash odnos je iskljuchivo prijateljski...

Ne zvuchish uverljivo!

Dobro, relativno i poslovni, jer ce Lena statirati u spotu jedne nashe zvezde, ali detalje necu da otkrivam!!!

Samo to?!

Samo to!

Uprkos silnim problemima koje si imao sa mladom zvezdom GRAND produkcije Alekom, ipak ste se odluchili za zajednichku saradnju?!


Poshto je Alek svestrana showbussines lichnost i moj blizak prijatelj, odluchio se i na korak da snimi album, koji cemo Romario, Marina, Braja i ja uraditi.. Planiramo da ga izdamo na jesen, a preko leta ce se pojaviti jedan sexy singl...


lol svaka ti dala lol
A ovo za Braju i Marinu :hihi: :hihi: :hihi:
:yay: cmmmok Babs Wink
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptySub Maj 17, 2008 2:40 pm

Babs ::



A tvoja bivsha ljubav, Bubamara?

Na nju necu da troshim rechi, na vreme sam uvideo o kakvoj osobi je rech, ali teshka srca priznajem da sam bio ochajan kada se sve to izdeshavalo.. Molila me je za oproshtaj, ali nisam hteo da popustim!!! Ostaje joj da se kaje!!!


Shocked affraid bravo lol
Nazad na vrh Ići dole
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptySub Maj 17, 2008 2:56 pm

BUBAMARA JAVNO MOLI ZA OPROSHTAJ!!!

Nakon objavljenog intervjua trenutno najtrazenijeg tekstopisca koji je javno isprozivao svoju nekadashnju lepshu polovinu, pozvali smo dotichnu gospodjicu da iznese svoje mishljenje vezano za ovaj tekst!

Bubamara nam je priznala da se kaje i da je spremana na kolenima da moli za oproshtaj!!!

"Pogreshila sam..." - pochinje Bubamara razgovor sa nashim novinarem....
"Nisam umela da cenim prave vrednosti, dozvolila sam da me ponese trenutak!!! Sa mojim novim dechkom nisam trenutno u kontaktu, mislim da vishe ne mogu ni da ga nazovem dechkom!!! Ostala sam potpuno sama, karijera mi je krenula niz brdo.. Tek sad uvidjam greshku!!! BABS OPROSTI MI!!!" - zavrshava manekenka Bubamara

KOntaktirali smo Babsa u cilju da saznamo kako reaguje na ovu Bubamarinu izjavu...

"Trenutno sam sa svojom devojkom u jednoj od najvecih evropskih prestonica, necu vam reci u kojoj, bili bi ste u stanju da poshaljete chak i vasheg paparaca ovde!!! O Bubamari necu da komentarishem.. Ja sam svoje rekao.. Ko god je prochitao moj intervju videce da sam bio u pravu!!! Oproshtaj nece naravno dobiti..."

Ovo je najbolji primer kako se stize od LJUBAVI DO MRZNJE... Izgleda da se Bubamarina situacija u telenoveli u kojoj igra glavnu ulogu obistinila i u realnom zivotu.. Ochekujte nastavak ove priche!!!
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptySub Maj 17, 2008 3:03 pm

lol Bubili lele lol shta uradi lol
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptySub Maj 17, 2008 3:21 pm

LeNa_ ::
Babs ::


A Lena?

Nash odnos je iskljuchivo prijateljski...

Ne zvuchish uverljivo!

Dobro, relativno i poslovni, jer ce Lena statirati u spotu jedne nashe zvezde, ali detalje necu da otkrivam!!!

Samo to?!

Samo to!

Uprkos silnim problemima koje si imao sa mladom zvezdom GRAND produkcije Alekom, ipak ste se odluchili za zajednichku saradnju?!


Poshto je Alek svestrana showbussines lichnost i moj blizak prijatelj, odluchio se i na korak da snimi album, koji cemo Romario, Marina, Braja i ja uraditi.. Planiramo da ga izdamo na jesen, a preko leta ce se pojaviti jedan sexy singl...


lol svaka ti dala lol


lol lol lol

BABS IPAK PATI ZA BUBAMAROM ''DALEKO'' OD OCIJU JAVNOSTU!!!

Iako poznat kao hladna osoba,koja ne pokazuje svoje emocije,Babs nije tako lako podneo raskid sa Bubamarom.Naime,Babs je proteklog vikenda vidjen u jednom kaficu,u centru Kikinde,kako u alkoholu trazi utehu...Nista ovo ne bi bilo neubicajno,da hit te veceri,nije bila pesma Sase Matica ''Sad je kasno'',koju je Babs narucivao vise puta za redom,a koja, gle cuda,sasvim ''slucajno'' podseca na njegov i Bubamarin ljubavni zivot poslednjih meseci...Babs se ocigledno pronasao u stihovima:
''Odavno ne znas za sram,niti se od greha pazis,
pa i moju ljubav cistu,zurila si ti da zgazis...
odavno ne znas za rec,samo si mi lazi dala,
i da kazes da se kajes,opet bi slagala...
Sad je kasno da se menjas,zbog mog bola,nek' ti sude,
slava i ponizenje, sve je za ljude...
sad je kasno,nek' te kazne,pa sta bude,
i ordenje i stud srama,sve je za ljude...''
Mozda je Babs mislio,da ce ako ode iz Beograda,moci da pati u miru,daleko od ociju javnosti,prevario se.Ne zaboravite da Kuriru nista ne moze da promakne!
U svakom slucaju,dok on utapa svoju tugu u alkoholu,uz svoju novu autobiografsku pesmu,ostaje nam samo da cekamo izlazak albuma Radmile Manojlovic i Slavice Cukteras,pa da vidimo da li je mozda neka pesma sa njihovog albuma,a ciji je Babs autor,isnspirisana upravo ljubavnim jadima mladog textopisca...
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 EmptySub Maj 17, 2008 3:24 pm

Babs ::


Izgleda da se Bubamarina situacija u telenoveli u kojoj igra glavnu ulogu obistinila i u realnom zivotu..

lol lol lol lol

Babs,nisi normalan!Znaci, suze su mi krenule koliko se smejem.... lol lol lol


Poslednji izmenio bubamara dana Sub Maj 17, 2008 3:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novine "Trash" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novine "Trash"   Novine "Trash" - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novine "Trash"
Nazad na vrh 
Strana 20 od 33Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Sledeći
 Similar topics
-
» "Jedina" osvojila 3. mesto na GRAND festivalu
» Klub "Miss MoneyPenny"
» Rihanna 24. XI u "Areni"...?
» Serija "Marina"
» Sandra - "Afrika"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: