NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta gledate na TV-u?

Ići dole 
+29
paris_hilton
DULCE :)
LeNa_
Lazar01
iwanche
Opasno sam opasna
Maja93(mace)
i_love_nemanja
crazy_angeL
Petra
JOANA
@na
SANDRA
tanjasavic03
Chocolate girl
princeza
Damjana
veljdza
bubamara
andjelaaaaa
Babs
Kaca93
Mica 93/2
Girl Zemun
DANIJEL 84
Anja*
Alek-Juicy Pen
Vladimir_Bijelic
DJ MW
33 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 9:40 pm

Ne trenutno, nego inache... lol! Poshto sam ovu temu maznuo sa Silvijinog foruma, samo cu kopirati svoj post... lol lol lol


'Grand' sam u poslednje vreme pocheo malo vishe da gledam, zbog ovih zvezdica... Inache mislim da je 'Grand' nivo u odnosu na VIP i slichne stvari, mada, naravno, 80% emisije chine kich i shund... Od ostalih zabavnih emisija, hm... Suspect Voleo sam da ponekad odgledam 'Magazin In' i 'MTV Adria top 20', ali mi vishe nije toliko zanimljivo otkako Gigia ne vodi... Rolling Eyes

Ono shto najvishe volim da gledam su dokumentarci vezani za zhivotinje, narochito za ptice, i to oni BBC-jevi, shto budu na B92, a ni oni na Fox-u nisu loshi... Volim ponekad da vidim i 'Sasvim prirodno' na RTS-u... Od informativnih emisija gledam samo vesti na B92, redje RTS-ov 'Dnevnik 2'... I gledam josh i 'Utisak nedelje' i 'Kljuch' kad mi vreme dozvoli... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Vladimir_Bijelic
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Vladimir_Bijelic


Muški
Broj poruka : 1285
Godina : 30
Localisation : SUBOTICA
Emploi : MILAN STANKOVIC JE NAJBOLJI
Loisirs : forum milana stankovica- FANSAJT.FORUMJ.NET
Datum upisa : 05.12.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 9:44 pm

dobra tema

znaci ja volim da pogledam dobre americke serije ujutru kad idem u skolu pogledam seriju Everywood
zatim seriju Marina
volim da gledam emisiju petkom u dva!
GRAND ni pod koji m uslovom ne gledam!
i da volim da pogledam nedeljom ujutro film!
Nazad na vrh Ići dole
http://fansajt.forumj.net/index.htm
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 9:48 pm

A ovo mi je post iz teme 'Serije'... lol!


Ranije sam vishe toga pratio, u poslednje vreme ne gledam TV bash neshto chesto... Definitivno mi je omiljena serija 'Korak napred', svaka epizoda je imala prichu i nijedna nije bila dosadna... Wink A koliko volim Moniku Kruz, to necu ni spominjati... Cool 'Simpsonovi' su, naravno, uvek bili i ostali xtra... lol Od ostalih serija, uvek sam voleo da gledam sitkome, najvishe 'Home improvement', 'Vil i Grejs', 'Dadilja', 'Fresh prince from Bel-Air', 'Vesele sedamdesete'... Hm, ima sigurno josh neki, ali ne mogu sada da se setim... Suspect

I shta josh... Suspect Od onih bolnichkih serija, najbolji mi je bio 'Urgentni centar'... Gledao sam i 'One Tree Hill' dok je ishao na HRT-u... I 'Rezhi me' na RTL-u, uf, to je luuuuuda serija... Shocked lol Od domacih, 'Porodichno blago'... I to je to (valjda)...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 9:50 pm

jao konacno nova tema lol

ja slabije gledam tv otkad imam internet,al volim da pogledam emisiju "MEGASTRUCTURES" na diskaveriju i nacionalnoj,onda,grand pravo da vam kazem i ne gledam stoji mi upaljen eventualno dok sam na kompu al smor mi je ta emisija gledam samo kad je ana kokic,dalje...,od vesti gledam b92 vesti i dnevnik2 ponekad,onda od serija gledam jedino seranove i to samo kad uhvatim,hm,volim na foksu da pogledam svetske rekorde i naj od naj top ten kako se vec zove....na mtv volim da pogledam dance flor chart...inace po ceo dan mi najcesce stoji upaljen svet plus,a desi se da mi je po ceo dan ftv(predpostavljate zbog koga lol ) al opet ponavljam slabije gledam tv a vise slusam radio!!!!!!mnogo je bolji od tv-a.

Ziveo Radio! cheers
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 9:54 pm

E, da - i ja ponekad gledam to 'Naj od naj', a od stranih kanala najcheshce gledam Animal Planet, hrvatski RTL, BBC, MTV, National Geographic i History, a od domacih uglavnom B92... Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 10:00 pm

Od domacih kanala,obicno gledam B92,Pink(kad ima nesto dobro da se pogleda)obicno serije i filmovi...Nacionalni dnevnik na Pinku cesto gledam...sad sam pocela da gledam seriju Stjuardese na Avali.E da,i Seranove na Studi-u B(kad se setim)...
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 10:02 pm

e kad imaju te stjuardese izvalio sam da dosta ljudi koje poznajem gleda tu seriju a ja nisam ni jednu odgledao cutanje lol
Nazad na vrh Ići dole
DANIJEL 84
Elita foruma
Elita foruma
DANIJEL 84


Muški
Broj poruka : 15303
Godina : 39
Datum upisa : 05.10.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 10:07 pm

Od tw-a najvishe gledam PINK znachy grand zbog NEMNAJE i ostalih hehe
onda neke emisije ako su zg gosty i tako to...Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
b-92 dok traje weliki brat..owako malo slabije..Wink Wink
spectrum-dobra mjuza Cool
eksperimantalni program .24 pink music
onda SInemanjia ako ima neki dobar film..Smile
ostale ne volimmmmmmm programme:roll: Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 10:32 pm

DJ MW ::
Ne trenutno, nego inache... lol! Poshto sam ovu temu maznuo sa Silvijinog foruma, samo cu kopirati svoj post... lol lol lol


'Grand' sam u poslednje vreme pocheo malo vishe da gledam, zbog ovih zvezdica... Inache mislim da je 'Grand' nivo u odnosu na VIP i slichne stvari, mada, naravno, 80% emisije chine kich i shund... Od ostalih zabavnih emisija, hm... Suspect Voleo sam da ponekad odgledam 'Magazin In' i 'MTV Adria top 20', ali mi vishe nije toliko zanimljivo otkako Gigia ne vodi... Rolling Eyes

Ono shto najvishe volim da gledam su dokumentarci vezani za zhivotinje, narochito za ptice, i to oni BBC-jevi, shto budu na B92, a ni oni na Fox-u nisu loshi... Volim ponekad da vidim i 'Sasvim prirodno' na RTS-u... Od informativnih emisija gledam samo vesti na B92, redje RTS-ov 'Dnevnik 2'... I gledam josh i 'Utisak nedelje' i 'Kljuch' kad mi vreme dozvoli... lol!

Utisak nedelje,jeli bwe jel to nesto vezano za politiku...a i ovaj DNEVNIK2...bljak Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Mica 93/2
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Mica 93/2


Ženski
Broj poruka : 1695
Godina : 30
Localisation : Beograd
Loisirs : Pravi Delija veran je ko pas uvek Zvezdo racunaj na nas
Datum upisa : 22.09.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 11:11 pm

Redovno gledam Seranove i fudbalske utakmice, Grand ponekad, kad uhvatim neke serije, a u poslednje vreme najcesce su mi ukljuceni Svet plus i DM SAT.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.seranovi.co.nr
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 11:14 pm

Girl Zemun ::
Utisak nedelje,jeli bwe jel to nesto vezano za politiku...
Da, pa...? Suspect I shta tu ima 'bljak'...? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Kaca93
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Kaca93


Ženski
Broj poruka : 4856
Godina : 31
Localisation : Nish
Loisirs : ...bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo...
Datum upisa : 20.12.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 11:20 pm

pa uglavnom gledam pink,ali od skoro gledam i fox zbog americkog rvanja tacnije zbog jednog koji se tamo bijeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 11:58 pm

DJ MW ::
Girl Zemun ::
Utisak nedelje,jeli bwe jel to nesto vezano za politiku...
Da, pa...? Suspect I shta tu ima 'bljak'...? Rolling Eyes
Nije PA.Samo kazem da je bljak Wink
Nazad na vrh Ići dole
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 01, 2008 11:58 pm

POLITIKA Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Vladimir_Bijelic
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Vladimir_Bijelic


Muški
Broj poruka : 1285
Godina : 30
Localisation : SUBOTICA
Emploi : MILAN STANKOVIC JE NAJBOLJI
Loisirs : forum milana stankovica- FANSAJT.FORUMJ.NET
Datum upisa : 05.12.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptySub Feb 02, 2008 12:01 am

e vise nek prodju ovi izbori vise stvarno
Nazad na vrh Ići dole
http://fansajt.forumj.net/index.htm
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptySub Feb 02, 2008 12:03 am

Alek-Juicy Pen ::
e kad imaju te stjuardese izvalio sam da dosta ljudi koje poznajem gleda tu seriju a ja nisam ni jednu odgledao cutanje lol

oko pola 2-20 do 2 nocu...kako kad
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptySub Feb 02, 2008 12:49 am

Girl Zemun ::
POLITIKA Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptySub Feb 09, 2008 12:36 am

Hm... Iako sam se pre grozio Granda... te vrste muzike... tih pevache.. te scenografije.. tog kicha... Sad ga ne propushtam.. lol! A za to je kriva Slavica Cukterash.. i tako ja predje sa strane muzike i Merlina na Grand... Rolling Eyes Gledam Simsponove... obozavam ih... Tree Hill... extra serija... CSI na RTS-u i Medijum dok je bio na B 92.. Od ostalih serija ne znam da neshto gledam.. Rolling Eyes kablovsku nemam tako da se zadovoljavam domacim programima... Ranije sam svako veche pratio slagalicu i dnevnik na RTS-u.. sa svojom gazdaricom... ALi sad je TV u mojoj sobi pa sam miran... lol i naravno ne gledam... Takodje gledam Bigija kad pochne sezona... Wink
Nazad na vrh Ići dole
andjelaaaaa
VIP foruma
VIP foruma
andjelaaaaa


Ženski
Broj poruka : 5025
Godina : 31
Localisation : u beskraju vjecnosti...
Datum upisa : 05.01.2008

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptySre Feb 13, 2008 5:25 pm

ovaaj po citav dan mi je upaljen FoxLife jer su uvijek superr serije (Ocajne domacice, 8 simple rules, Dharma & Greg, Reba...ove ne propustam Smile ) a i na HBOComedy se nadje neki filmiiic =) e daa..cesto gledam i MTV Adriu Smile
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 22, 2008 12:54 pm

Ne ''visim'' bas mnogo pred TV-om...Sem Grandovih emisija nista ne pratim redovno...Inace volim emisije zabavnog tipa,i gledam ih u zavisnosti koliko su mi zanimljivi gosti.


Moram da kazem da nisam ljubitelj spanskih serija,ali sam se nedavno nakon par godina primila na jednu spansku seriju ''Seme strasti'' na FOX-u.I da, gledacu seiju ''Seranovi''od sledece nedelje,kada pocnu nove epizode!Ubedljivo najbolja serija!!!

To je to...a kad onako ''blejim'' pred TV-om iz ciste dosade,onda uglavnom gledam muzicke spotove na Svet plus-u,DM SAT-u,i drugim muzickim kanalima...
Nazad na vrh Ići dole
veljdza
Gušter
Gušter
veljdza


Muški
Broj poruka : 460
Godina : 33
Localisation : somewhere...:)
Emploi : srcolomac
Datum upisa : 13.08.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptyPet Feb 22, 2008 11:01 pm

DJ MW ::
Ne trenutno, nego inache... lol! Poshto sam ovu temu maznuo sa Silvijinog foruma, samo cu kopirati svoj post... lol lol lol


'Grand' sam u poslednje vreme pocheo malo vishe da gledam, zbog ovih zvezdica... Inache mislim da je 'Grand' nivo u odnosu na VIP i slichne stvari, mada, naravno, 80% emisije chine kich i shund... Od ostalih zabavnih emisija, hm... Suspect Voleo sam da ponekad odgledam 'Magazin In' i 'MTV Adria top 20', ali mi vishe nije toliko zanimljivo otkako Gigia ne vodi... Rolling Eyes

Ono shto najvishe volim da gledam su dokumentarci vezani za zhivotinje, narochito za ptice, i to oni BBC-jevi, shto budu na B92, a ni oni na Fox-u nisu loshi... Volim ponekad da vidim i 'Sasvim prirodno' na RTS-u... Od informativnih emisija gledam samo vesti na B92, redje RTS-ov 'Dnevnik 2'... I gledam josh i 'Utisak nedelje' i 'Kljuch' kad mi vreme dozvoli... lol!

Lopuzoooo batine ljuta zena batine ljuta zena hehehe salim se
Nazad na vrh Ići dole
http://silvijanedeljkovic.com/noviforum/index.php?act=idx
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptySub Feb 23, 2008 12:24 am

veljdza ::
DJ MW ::
Poshto sam ovu temu maznuo sa Silvijinog foruma, samo cu kopirati svoj post... lol lol lol

Lopuzoooo batine ljuta zena batine ljuta zena hehehe salim se
A shta sve vi uzimate odavde... lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
veljdza
Gušter
Gušter
veljdza


Muški
Broj poruka : 460
Godina : 33
Localisation : somewhere...:)
Emploi : srcolomac
Datum upisa : 13.08.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptySub Feb 23, 2008 1:31 am

DJ MW ::
veljdza ::
DJ MW ::
Poshto sam ovu temu maznuo sa Silvijinog foruma, samo cu kopirati svoj post... lol lol lol

Lopuzoooo batine ljuta zena batine ljuta zena hehehe salim se
A shta sve vi uzimate odavde... lol
samo slike neke i jos neke textove lol
Nazad na vrh Ići dole
http://silvijanedeljkovic.com/noviforum/index.php?act=idx
Damjana
Prolaznik
Prolaznik
Damjana


Ženski
Broj poruka : 77
Godina : 30
Localisation : Pancevo
Datum upisa : 01.03.2008

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptySub Mar 01, 2008 2:44 am

Ovih dana slabo gledam tv,zbog skole,ali kada gledam,onda gledam neku nasu domacu seriju...Ne volim spanske serije i Grand..Nikako..Samo Necu...
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? EmptySub Mar 15, 2008 6:49 pm

Je l' gleda neko hrvatski Big Brother Celebrity...? junki

Šta gledate na TV-u? 9v-hrv-je

Šta gledate na TV-u? Luj-ivajer
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Sponsored content





Šta gledate na TV-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta gledate na TV-u?   Šta gledate na TV-u? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta gledate na TV-u?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: