NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Najdraže osobe na forumu

Ići dole 
+51
Dragana90
GM_loodak
andjelaaaaa
cvetic91
Simona
princeza
DULCE :)
zvoncica
Maja93(mace)
Jasmina-DG
Kaca93
AdminKa
IwABg93
Joka89
Babs
sekaitaca*
*ANDREA*
Tanja_87
najFan
odbojkasice
Vladimir_Bijelic
Sara2
Lazar01
Petra
Anja*
Jecka
Alek-Juicy Pen
Ivana'S
Elena^
DANIJEL 84
Mrvica_88
Jovana
crazy_angeL
@na
mima-dugajica
SANDRA
JELENA_WOLI_MIKIJA
Mina-Neca fan
Ana_91
pink girl
anastasia79
skocila_sam_na_binu
goca
mala
dragon_girl
bubamara
Ena88
emotivna luda
The Best Damn Thing
DJ MW
$Jelena$
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći
AutorPoruka
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptyPet Apr 18, 2008 11:21 pm

hwala princezo
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:12 am

Konachno je i taj trenutak doshao... :yay: lol Dakle, ovako... Cool

-Bubi - sad ce ona opet da bude sva srecna shto je na prvom mestu... lol! Definitivno jedna od najboljih i najpametnijih osoba koje sam upoznao na netu... Wink

-Zmajche - sa kim bih ja na MSN-u ogovarao forumashe da mi nije nje...? lol Elem, pametna i beskrajno zanimljiva devojka... bounce

-Mima - ona voli da drzhi moju sliku na avataru... Embarassed lol Zezam se, ne volim je zbog toga, nego zato shto je Novosadjanka... Cool lol Zezam se opet, Mima je stvarno xtra osoba, i ne znam zashto nam je trebalo dosta vremena da pochnemo ovako da se slazhemo... bounce

-Ena... obrve obrve obrve lol Ovaj, pa Ena je isto definitivno jedna od najzanimljivijih osoba na forumu... Wink Da ne spominjem to da se uvek razumemo... Wink Dobro, ne bash uvek... lol
-Jaca-faca - onaj ko nju ne voli, nije normalan! lol! Znamo vec svi kakva je to likusha i koliko nas je (uspeshno) organizovala za svako okupljanje i nabavljala karte nama iz 'unutrashnjosti'... Wink

-Elena - :yay: :yay: :yay: Obozhavam je... bravo

-Huanita (Mrvica) - dobra, otkachena i razumna osoba... bounce

-Anja - takodje jedna od najrazumnijih i najboljih osoba ovde... Wink

-Andrea - zhao mi je shto retko dolazi, sa njom sam se uvek xtra slagao... Nadam se da cu je upoznati... bounce

Mislim da mi je to top... :hm: Od ostalih bih josh spomenuo:

-Paris Hilton - i ona redje dolazi, i verovatno je mnogi ovde ne poznaju dobro, ali ja sam zapamtio da je ona jedna od prvih koja me je prihvatila na Grandovom forumu i da smo se uvek dobro slagali... Wink

-Nina (Emotivna luda) - ekstremno pozitivna i otkachena osoba... :yay:

-$Jelena$ - iako smo se nekoliko puta zakachili, ona je chudo od deteta! Wink

-Goca - ona je divna, magichna, prelepa i sve to... lol Eee, kad biste vi znali o chemu mi prichamo na MSN-u... lol

-Alek - s kim bih se ja takmichio da nije njega...? rofl rofl rofl Zezam se, dobar je Alek... Wink

-Dule - isto retko dolazi, ali je medju osobama sa kojima sam najvishe prichao...

-Shashava - isto redje dolazi... Rolling Eyes

Od ostalih, sa kojima manje pricham, josh da izdvojim Lenu, Malu, @nu, moju koleginicu Tanju, moju komshinicu Bixi, Maju (mache) Embarassed , Pink i Princezu... Kontam da je to to, izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio... Necu reci da vas sve gotivim jer bih tada lagao, ali je chinjenica da mi vecina ljudi ovde odgovara... Wink


Poslednji izmenio DJ MW dana Sub Apr 19, 2008 11:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:21 am

DJ MW ::

-Zmajche - sa kim bih ja na MSN-u ogovarao forumashe da mi nije nje...? lol Elem, pametna i beskrajno zanimljiva devojka... bounce

definisi to zanimljiva Suspect Suspect
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:22 am

DJ MW ::
Konachno je i taj trenutak doshao... :yay: lol Dakle, ovako... Cool

-Bubi - sad ce ona opet da bude sva srecna shto je na prvom mestu... lol! Definitivno jedna od najboljih i najpametnijih osoba koje sam upoznao na netu... Wink

Hvala ti sto me cinis srecnom... zaljubljen :yay: lol Mislim,nije meni zbog mene...Nego,znas kako...ljudi citaju samo prvih par mesta,pa se posle smore... lol

A salu na stranu...ja sam se stvarno malo postidela... Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Ne znas ti kako je kad ti najiteligentniji forumas udeli ovoliko komplimenata! Wink lol
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:24 am

DJ MW ::

-Jaca-faca - onaj ko nju ne voli, nije normalan! lol! Znamo vec svi kakva je to likusha i koliko nas je (uspeshno) organizovala za svako okupljanje i nabavljala karte nama iz 'unutrashnjosti'... Wink
Hvala...ti .....u svakom slucaju!


Meni odmah na celu nek pise organizator--->>skretnicar....

sl.put.....ja cu lokomotivu da vozim lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:27 am

Jasmina-DG ::
DJ MW ::

-Jaca-faca - onaj ko nju ne voli, nije normalan! lol! Znamo vec svi kakva je to likusha i koliko nas je (uspeshno) organizovala za svako okupljanje i nabavljala karte nama iz 'unutrashnjosti'... Wink
Hvala...ti .....u svakom slucaju!


Meni odmah na celu nek pise organizator--->>skretnicar....

sl.put.....ja cu lokomotivu da vozim lol lol
Pa, Jaco, ti znash da ja tebe obozhavam, ne samo zbog toga shto nas organizujesh... To ti je samo plus, a vidish shta sam pre toga napisao... Wink

@Bubi, cuti i uzhivaj... lol

@Zmajche, paaa... :hm: S tobom nikad nije dosadno i uvek mozhesh da me nasmejesh... :yay:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:28 am

DJ MW ::
Jasmina-DG ::
DJ MW ::

-Jaca-faca - onaj ko nju ne voli, nije normalan! lol! Znamo vec svi kakva je to likusha i koliko nas je (uspeshno) organizovala za svako okupljanje i nabavljala karte nama iz 'unutrashnjosti'... Wink
Hvala...ti .....u svakom slucaju!


Meni odmah na celu nek pise organizator--->>skretnicar....

sl.put.....ja cu lokomotivu da vozim lol lol
Pa, Jaco, ti znash da ja tebe obozhavam, ne samo zbog toga shto nas organizujesh... To ti je samo plus, a vidish shta sam pre toga napisao... Wink

@Bubi, cuti i uzhivaj... lol

@Zmajche, paaa... :hm: S tobom nikad nije dosadno i uvek mozhesh da me nasmejesh... :yay:

dobro je izbegao si ban lol
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:29 am

Koji izlivi ljubavi veceras! lol

Opppsss... cutanje i uzivam u svojoj poziciji! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:31 am

DJ MW ::
Jasmina-DG ::
DJ MW ::

-Jaca-faca - onaj ko nju ne voli, nije normalan! lol! Znamo vec svi kakva je to likusha i koliko nas je (uspeshno) organizovala za svako okupljanje i nabavljala karte nama iz 'unutrashnjosti'... Wink
Hvala...ti .....u svakom slucaju!


Meni odmah na celu nek pise organizator--->>skretnicar....

sl.put.....ja cu lokomotivu da vozim lol lol
Pa, Jaco, ti znash da ja tebe obozhavam, ne samo zbog toga shto nas organizujesh... To ti je samo plus, a vidish shta sam pre toga napisao... Wink

@Bubi, cuti i uzhivaj... lol

@Zmajche, paaa... :hm: S tobom nikad nije dosadno i uvek mozhesh da me nasmejesh... :yay:

hvala...hvala ti od srca....zaista..danas .me svi hvale.... :hail:
sad sam se setila svoje odvale...kad sam ti rekla da izadjes iz voza...boze..gde mi je pamet bila.... lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:36 am

Jasmina-DG ::
sad sam se setila svoje odvale...kad sam ti rekla da izadjes iz voza...boze..gde mi je pamet bila.... lol lol
Da, a ja sam bio u sred neke njive, a svuda okolo - sneg... rofl rofl rofl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:39 am

DJ MW ::


-Alek - s kim bih se ja takmichio da nije njega...? rofl rofl rofl Zezam se, dobar je Alek... Wink

rofl

hvala....konkurentu Rolling Eyes rofl
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:40 am

DJ MW ::
Jasmina-DG ::
sad sam se setila svoje odvale...kad sam ti rekla da izadjes iz voza...boze..gde mi je pamet bila.... lol lol
Da, a ja sam bio u sred neke njive, a svuda okolo - sneg... rofl rofl rofl

TRS lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:41 am

DJ MW ::
Jasmina-DG ::
sad sam se setila svoje odvale...kad sam ti rekla da izadjes iz voza...boze..gde mi je pamet bila.... lol lol
Da, a ja sam bio u sred neke njive, a svuda okolo - sneg... rofl rofl rofl


lol lol lol lol lol

Sto meni zao sto nisam isla sa vama na snimanje emisija... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
mima-dugajica
VIP foruma
VIP foruma



Ženski
Broj poruka : 9234
Godina : 31
Datum upisa : 17.09.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 1:10 am

DJ MW ::

-Mima - ona voli da drzhi moju sliku na avataru... Embarassed lol Zezam se, ne volim je zbog toga, nego zato shto je Novosadjanka... Cool lol Zezam se opet, Mima je stvarno xtra osoba, i ne znam zashto nam je trebalo dosta vremena da pochnemo ovako da se slazhemo... bounce
volis me..a? obrve rofl
hvala ti poono zaljubljen pa ne znam sto nam je trebalo toliko vremena...ali vazno je da se sada slazemo jako dobro.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jocka
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
jocka


Ženski
Broj poruka : 1169
Godina : 33
Datum upisa : 17.09.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 1:13 am

princeza ::


jocka - dusica moja


Princezice,sreco mooooojaaaa ljubav
Ljubim te...
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 9:26 am

DJ MW ::
Konachno je i taj trenutak doshao... :yay: lol Dakle, ovako... Cool

-Bubi - sad ce ona opet da bude sva srecna shto je na prvom mestu... lol! Definitivno jedna od najboljih i najpametnijih osoba koje sam upoznao na netu... Wink

-Zmajche - sa kim bih ja na MSN-u ogovarao forumashe da mi nije nje...? lol Elem, pametna i beskrajno zanimljiva devojka... bounce

-Mima - ona voli da drzhi moju sliku na avataru... Embarassed lol Zezam se, ne volim je zbog toga, nego zato shto je Novosadjanka... Cool lol Zezam se opet, Mima je stvarno xtra osoba, i ne znam zashto nam je trebalo dosta vremena da pochnemo ovako da se slazhemo... bounce

-Ena... obrve obrve obrve lol Ovaj, pa Ena je isto definitivno jedna od najzanimljivijih osoba na forumu... Wink Da ne spominjem to da se uvek razumemo... Wink Dobro, ne bash uvek... lol
-Jaca-faca - onaj ko nju ne voli, nije normalan! lol! Znamo vec svi kakva je to likusha i koliko nas je (uspeshno) organizovala za svako okupljanje i nabavljala karte nama iz 'unutrashnjosti'... Wink

-Elena - :yay: :yay: :yay: Obozhavam je... bravo

-Huanita (Mrvica) - dobra, otkachena i razumna osoba... bounce

-Anja - takodje jedna od najrazumnijih i najboljih osoba ovde... Wink

-Andrea - zhao mi je shto retko dolazi, sa njom sam se uvek xtra slagao... Nadam se da cu je upoznati... bounce

Mislim da mi je to top... :hm: Od ostalih bih josh spomenuo:

-Paris Hilton - i ona redje dolazi, i verovatno je mnogi ovde ne poznaju dobro, ali ja sam zapamtio da je ona jedna od prvih koja me je prihvatila na Grandovom forumu i da smo se uvek dobro slagali... Wink

-Nina (Emotivna luda) - ekstremno pozitivna i otkachena osoba... :yay:

-$Jelena$ - iako smo se nekoliko puta zakachili, ona je chudo od deteta! Wink

-Goca - ona je divna, magichna, prelepa i sve to... lol Eee, kad biste vi znali o chemu mi prichamo na MSN-u... lol

-Alek - s kim bih se ja takmichio da nije njega...? rofl rofl rofl Zezam se, dobar je Alek... Wink

-Dule - isto retko dolazi, ali je medju osobama sa kojima sam najvishe prichao...

-Shashava - isto redje dolazi... Rolling Eyes

Od ostalih, sa kojima manje pricham, josh da izdvojim Lenu, Malu, @nu, moju koleginicu Tanju, moju komshinicu Bixi, Maju (mache) Embarassed i Princezu... Kontam da je to to, izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio... Necu reci da vas sve gotivim jer bih tada lagao, ali je chinjenica da mi vecina ljudi ovde odgovara... Wink

E vala cast je biti na listi ovako kvalitetnih ljudi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 9:58 am

DJ MW ::




-Ena... obrve obrve obrve lol Ovaj, pa Ena je isto definitivno jedna od najzanimljivijih osoba na forumu... Wink Da ne spominjem to da se uvek razumemo... Wink Dobro, ne bash uvek... lol
Ma slozicemo se mi (razumeti) obrve

lol
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
@na
Hronični forumaš
Hronični forumaš
@na


Ženski
Broj poruka : 1628
Godina : 42
Localisation : Cacak
Datum upisa : 22.06.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 10:01 am

DJ MW ::

Od ostalih, sa kojima manje pricham, josh da izdvojim Lenu, Malu, @nu, moju koleginicu Tanju, moju komshinicu Bixi, Maju (mache) Embarassed i Princezu... Kontam da je to to, izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio... Necu reci da vas sve gotivim jer bih tada lagao, ali je chinjenica da mi vecina ljudi ovde odgovara... Wink
Miljance hvala puno...znas da ja tebe bas gotivim Very Happy Wink
Ubice me Goca za ovo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 11:22 am

Ena88 ::
Ma slozicemo se mi (razumeti) obrve

lol
:hm:

@Bubi, ja sam bio samo jednom na snimanju... Ali je zato Jaca ishla svaki put... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 11:56 am

DJ MW ::
-Anja - takodje jedna od najrazumnijih i najboljih osoba ovde... Wink

:yay: :yay: :yay:
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 12:53 pm

DJ MW ::
Ena88 ::
Ma slozicemo se mi (razumeti) obrve

lol
:hm:

@Bubi, ja sam bio samo jednom na snimanju... Ali je zato Jaca ishla svaki put... lol!
pa sta cu ..kad mi je to na 10 min od kuce lol lol

meni je cast biti na tvojoj listi prijatelja .... zaljubljen
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Tanja_87
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Tanja_87


Ženski
Broj poruka : 2409
Godina : 36
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 08.10.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 4:32 pm

DJ MW ::
Konachno je i taj trenutak doshao... :yay: lol Dakle, ovako... Cool

Od ostalih, sa kojima manje pricham, josh da izdvojim Lenu, Malu, @nu, moju koleginicu Tanju, moju komshinicu Bixi, Maju (mache) Embarassed , Pink i Princezu... Kontam da je to to, izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio... Necu reci da vas sve gotivim jer bih tada lagao, ali je chinjenica da mi vecina ljudi ovde odgovara... Wink

bounce bounce bounce hvala kolega Cool
Nazad na vrh Ići dole
Zvezda Granda 2008
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Zvezda Granda 2008


Ženski
Broj poruka : 1984
Godina : 30
Localisation : NOVI SAD
Emploi : Reci gde je sve ...zar nije palo dovoljno suza...dal je bolja sad ....NEKA DRUGA,..:(
Datum upisa : 01.07.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 11:33 pm

jooooj ja toliko vojim ovog loodaka..da to nije normalno..MOJ BATICA :=)
Nazad na vrh Ići dole
GM_loodak
VIP foruma
VIP foruma
GM_loodak


Muški
Broj poruka : 5017
Godina : 32
Datum upisa : 28.08.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 11:37 pm

Zvezda Granda 2008 ::
jooooj ja toliko vojim ovog loodaka..da to nije normalno..MOJ BATICA :=)

Aaaaaaaaaaaaa... princeziceeeeeeeee... obozava i tebe loodak... Cool Cool Cool
Mislim da mi svi zavide sto imam tako dobru seku... Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Zvezda Granda 2008
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Zvezda Granda 2008


Ženski
Broj poruka : 1984
Godina : 30
Localisation : NOVI SAD
Emploi : Reci gde je sve ...zar nije palo dovoljno suza...dal je bolja sad ....NEKA DRUGA,..:(
Datum upisa : 01.07.2007

Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 EmptySub Apr 19, 2008 11:39 pm

GM_loodak ::
Zvezda Granda 2008 ::
jooooj ja toliko vojim ovog loodaka..da to nije normalno..MOJ BATICA :=)

Aaaaaaaaaaaaa... princeziceeeeeeeee... obozava i tebe loodak... Cool Cool Cool
Mislim da mi svi zavide sto imam tako dobru seku... Cool Cool Cool

ahahhahhahaha lol e starno si loodak Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraže osobe na forumu   Najdraže osobe na forumu - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najdraže osobe na forumu
Nazad na vrh 
Strana 20 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći
 Similar topics
-
» Koga niste odavno videli na forumu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Nemanjići-
Skoči na: