NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Toše Proeski

Ići dole 
+52
ehhh
Alek-Juicy Pen
Jasmina-DG
Simona
Majce
Chocolate girl
Zvezda Granda 2008
u_prolazu
Kaca93
IwABg93
LeNa_
@na
sandra_k
i_love_nemanja
zvoncica
garava09
jecka 88
Maja93(mace)
Damjana
wanjica
andjelaaaaa
SandraCe
Vladimir_Bijelic
Girl Zemun
DANIJEL 84
Anja*
princeza
Srnna
iwanche
Mala_djavolica
alldy
DULCE :)
$Jelena$
Jovana
Jocky
MinjaMcFLY
Wetini
Petra
bubamara
JOANA
Lazar01
AdminKa
Elena^
skocila_sam_na_binu
SANDRA
cvetic91
JELENA_WOLI_MIKIJA
Kris
Mina-Neca fan
emotivna luda
Ena88
DJ MW
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyNed Maj 04, 2008 11:04 am

SANDRA ::
LeNa_ ::
SANDRA ::
Sad kad sam isla na more, prosla sam pored mesta na kojem

je Tose poginuo... Crying or Very sad

Ima obelezje jel?

nema nista...

Bruka!!!
Nazad na vrh Ići dole
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyNed Maj 04, 2008 7:52 pm

LeNa_ ::
Bruka!!!

nije bruka, ne sme se obeleziti jer je to autoput,

i prolaznici bi se zaustavljali a to je STROGO zabranjeno!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyNed Maj 04, 2008 8:14 pm

Za mene je BRUKA!
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyNed Maj 04, 2008 9:14 pm

SANDRA ::
LeNa_ ::
Bruka!!!

nije bruka, ne sme se obeleziti jer je to autoput,

i prolaznici bi se zaustavljali a to je STROGO zabranjeno!!!!

Slazem se. Nasta bi to licilo? Samo jos veca opasnost za udese.
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
DULCE :)
Hronični forumaš
Hronični forumaš
DULCE :)


Ženski
Broj poruka : 3102
Godina : 30
Datum upisa : 07.12.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyNed Maj 04, 2008 9:30 pm

Crying or Very sad Sad Sad Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
i_love_nemanja
Sveža piletina
Sveža piletina
i_love_nemanja


Ženski
Broj poruka : 263
Godina : 33
Datum upisa : 05.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 1:00 am

SANDRA ::
Sad kad sam isla na more, prosla sam pored mesta na kojem

je Tose poginuo... Crying or Very sad
joj Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
i_love_nemanja
Sveža piletina
Sveža piletina
i_love_nemanja


Ženski
Broj poruka : 263
Godina : 33
Datum upisa : 05.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 1:13 am

Duh Toše Proeskog u tijelu djevojčice iz okolice Siska!





Toše Proeskog u tijelu djevojčice iz okolice Siska - misterij ili podvala?!
Novi broj obiteljskog tjednika "Arena možete naći od 01.05.2008 na svim kioscima!
Uskoro opširnije!
Nazad na vrh Ići dole
i_love_nemanja
Sveža piletina
Sveža piletina
i_love_nemanja


Ženski
Broj poruka : 263
Godina : 33
Datum upisa : 05.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 1:13 am

Antonija Šola pjevat će na Eurosongu u čast Toši


Toše Proeski je 2004. godine predstavljao Makedoniju na Eurosongu s
pjesmom "Life is". Bio je i prvi pobjednik Beovizije s hitom "Čija si"

Radio Televizija Srbije osim što će ovogodišnji Eurosong posvetiti
tragično preminulom pjevaču pozvat će sve poznate glazbenike koji su s
njim surađivali da otpjevaju njegove pjesme.
Tako će osim Željka Joksimovića koji će ujedno i voditi Eurosong pjevati i Anja Rupel iz Slovenije, Usnija Redžepova te Antonija Šola koja je s Tošetom
otpjevala pjesmu "Volim osmijeh tvoj". Proeski je ujedno i prvi pobjednik Beovizije koji je nekad bio glazbeni festival da bi se kasnije na njemu birala pjesma koja predstavlja Srbiju na Eurosongu. Te 2003. godine Toše je odnio pobjedu s pjesmom "Čija si" koja je bila veliki hit. Kako je iza njega ostao jedan neobjavljeni album na engleskom jeziku koji je bio namijenjen inozemnom tržištu na Eurosongu će premijerno biti pušten i prvi singl s tog albuma. Toše Proeski nedavno je u Hrvatskoj proglašen najboljim pjevačem, nominiran je i za Porina, a s radom je počela i zaklada koja nosi njegovo ime, a cilj joj je pomaganje mladim glazbenicima.
Nazad na vrh Ići dole
i_love_nemanja
Sveža piletina
Sveža piletina
i_love_nemanja


Ženski
Broj poruka : 263
Godina : 33
Datum upisa : 05.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 1:14 am

NOVO VJEŠTAČENJE POKAZUJE DA SU TOŠU UBILI!!!


Glasnogovornik makedonskog MUP-a I. Donovski kazao je da su od hrvatskih kolega dobili nove informacije da kočnice imaju sumnjiva oštećenja.
Ponovljeno vještačenje na Touaregu, u kojem je 16. listopada prošle godine poginuo Toše Proeski, otkrilo je oštečenja na kočionom sustavu, za koja se sumnja da su podmetnuta, piše srpski Kurir. Makedonski MUP upravo je zbog toga zatražio da se automobil hitno prebaci iz Zagreba u Skopje, kamo je stigao u ponedjeljak kasno navečer. Službeni rezultati njihova vještačenja biti će poznati tijekom idućeg tjedna. Glasnogovornik makedonskog MUP-a Ivan Donovski kazao je da su, nakon što su od hrvatskih kolega dobili informacije, angažirali tim njemačkih stručnjaka. Njemci će još jednom provesti detaljno vještačenje Tošinog Touarega.
Navode Kurira demantirao je Miki Vujić, odvjetnik Georgija Georgievskog koji je u trenutku nesreće bio za volanom Touarega. U telefonskom razgovoru Vujić je za 24 sata izjavo da vještačenje vozila još nije niti počelo.
- Auto je na Strojarskom fakultetu u Skopju i sa sigurnošću mogu tvrditi da još nije dirnut. Formira se stručni tim koji će ponoviti vještačenje i u potpunosti rastaviti vozilo. Žao mi je što takvo detaljno vještačanje nije obavljeno još u Hrvatskoj, neposredno nakon nesreće, jer upravo to je ostavilo prostora za razne špekulacije - izjavio je Vujić koji će, uz istražnog suca i osobno prisustvovati novom vještačenju Tošinog Touarega.
Iz MUP-a su rekli kako su za cijeli slučaj saznali iz medija, te da ne znaju sa sigurnošću o čemu se radi. - Bilo što što se radi na autu, radi se po nalogu istražnog suca. Policija je svoj dio odradila, tako da ne znamo ništa o novim vještačenjima - rekao je Krunoslav Borovec, glasnogovornik ravnateljstva policije.
Nazad na vrh Ići dole
andjelaaaaa
VIP foruma
VIP foruma
andjelaaaaa


Ženski
Broj poruka : 5025
Godina : 31
Localisation : u beskraju vjecnosti...
Datum upisa : 05.01.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 1:14 am

aoo vise sa svakakvim pricama.. pretjerali su.. cula sam da ima i fotografija na kojoj se navodno pojavio Tosetov lik.. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
i_love_nemanja
Sveža piletina
Sveža piletina
i_love_nemanja


Ženski
Broj poruka : 263
Godina : 33
Datum upisa : 05.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 1:15 am

Skroman, stidljiv i posvećen veri

Postavljena: Uto Apr 29, 2008 8:59 pm Naslov poruke: Skroman, stidljiv i posvecen veri

--------------------------------------------------------------------------------

Zavet poginulog pevača Tošeta Proeskog se ostvaruje nedaleko od Kruševa


Skroman, stidljiv i posvećen veri

Intenzivno se dovršava gradnja Preobraženskog manastira nedaleko od Kruševa. Radovi su počeli pre dvadesetak godina, ali tek zalaganjem poginulog „makedonskog anđela“ Toše Proeskog oni su poslednjih godina ubrzani. On je bio jedan od velikih donatora i želeo je, kao iskren pravoslavni vernika, da se ta svetinja što pre dovrši, kao i da se izgradi pristupni put. Iseljenici iz Australije sada su poslali novac koji će znatno uticati na završavanje tih poslova. Ikonostas radi srpski umetnik Ivan Ranković, dok će freske slikati ruski umetnici. U blizini će se podići i krst visok 33 metara, koliko je trajao Hristov život na zemlji.

Za sunarodnike Proeskog, nekada brojne i ugledne kruševske Cincare, Makedonce i druge, mesto gde se podiže manastir je vekovima središte okupljanja uoči i na praznik Preobraženja Gospodnjeg 19. avgusta. Po predanju tu, na visini od 1.550 metara, još je u 11. veku postojao manastir koji je, ne zna se kada, opusteo posle velikog nevremena. Vremenom su na tom mestu otkriveni ostaci te davnašnje bogomolje.

Toše Proeski je poginuo 16. oktobra prošle godine. Mladi svih balkanskih zemalja su voleli, a mnogi i obožavali njegovo pevanje i način nastupanja. Skroman, pomalo stidljiv, druželjubiv, učtiv i posvećen veri, bio je jednom rečju pun vrlina i izuzetan je primer mladim generacijama.

Odmah posle tragedije koja ga je zadesila, u Makedoniji se zahtevalo da ga crkva proglasi svetim. U međuvremenu se o ovome više ne govori. Crkva je tada podsetila da za kanonizaciju postoji pradavna procedura i sa njom se nikada ne žuri. Treba da prođu godine da se pokaže da li u narodu nastaje svetiteljski kult ili da se desi neko čudo ili telo u zemlji ostane - neraspadnuto. Zahtevi nisu poticali iz crkvenih krugova, više od mladih i pre svega od medija. Biti i ostati idol može se i bez oreola svetosti.

Sveštenik P. Lipovski, paroh Tošeta Proeskog, mogao je samo da nam potvrdi da je pevač bio iskreno i duboko pobožan, postio je, ispovedao se, želeo da se u hramu u kome je kršten i venča. Pomagao je mnoge dobrotvorne poduhvate. Tuga, nesreća, beda drugih - sve to ga je duboko pogađalo. Sledio je Hristove reči - da se voli bližnji, poznati i nepoznati.

Krajem prošle godine proširila se neosnovana spekulacija jedne skopske fondacije da Rimokatolička crkva ima nameru da ga proglasi svetim. Ta vest, iako je bila samo na nivou obične priče, nekima se svidela. Vatikan se o ovome nije izjašnjavao. Verovatno jer nije moguće da jedna crkva uvrsti u svece pripadnika neke druge crkve. Tako je ta insinuacija, koja je trajala nekoliko dana, posle nekoliko sedmica pala u zaborav.
Sada se smatra da se Tošetu Proeskom najbolje može uzvratiti time da se dovrši delo na kome je on insistirao i sam neposredno radio. Reč o njegovom zavetu. Sanjao je da se Bogu pomoli u novom Preobraženskom manastiru, da kada posećuje svoje rodno Kruševo u njemu nađe mir i sabere snage za nove nastupe pred poštovaocima svoje pesme. Izdašno je pomagao gradnju, ne sa namerom da podigne svetinju sebi u čast, već u slavu - Božju. I u tome se na svoj način ogledala njegova skromnost. Svi su izgledi da mu se grob u kruševu neće skrnaviti, kako bi se njegovi posmrtni ostaci preneli u manastir. Većina želi da se njegov mir nikako ne remeti. A ako već neko želi da zapali sveću na pevačevom grobu i ostavi cvet, naći će ga.


"(NE) ZABORAVLJEN

Iako je najavljeno da će u jednom svom delu ovogodišnja Pesma Evrovizija biti posvećena Tošetu Proeskom, koji je 2004. godine sa pesmom „Life“ bio njen učesnik, od toga se izgleda do daljeg odustalo. U Areni je trebalo njegove pesme da pevaju Željko Joksimović, Anja Rupel, Esma Redžepova... I na Beoviziji početkom marta u Centru „Sava“ je bilo planirano da se Proeskom, kao prvom pobedniku tog festivala, oda pošta porpurijem njegovih najuspešnijih numera. U mesto toga, samo je Tošetovom pratećem bendu uručena statua i izvedena je instrumentalna verzija pesme „Čija si“.
Na predstojećem Porinu u Opatiji, godišnjoj muzičkoj fešti hrvatske produkcije, Toše Proeski je u konkurenciji za tri nagrade povodom svog poslednjeg albuma „Igra bez granica“. Nedavno se Siti rekords objavio koncertni album Tošeta Proeskog. Neki smatraju da pevač nikada ne bi odobrio izlazak tog materijala, pa tumačenje da to izdanje nije ništa drugo nego pokušaj da se lako zaradi na poginulom Proeskom, možda i ima neke logike."
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 1:26 am

AdminKa ::
SANDRA ::
LeNa_ ::
Bruka!!!

nije bruka, ne sme se obeleziti jer je to autoput,

i prolaznici bi se zaustavljali a to je STROGO zabranjeno!!!!

Slazem se. Nasta bi to licilo? Samo jos veca opasnost za udese.

Kad neko pogine u saobracajnoj nesreci,na tom mestu se stavi neko obelezje
(ne bitno dal je autoput),ja sam na autoputu 100x videla to,al dobro....
A i to nije postavljeno da prolaznici staju,i ne verujem i da neko stane da ce stati jos njih 100,na
autoputu postoji zaustavna traka!
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 3:55 pm

LeNa_ ::
AdminKa ::
SANDRA ::
LeNa_ ::
Bruka!!!

nije bruka, ne sme se obeleziti jer je to autoput,

i prolaznici bi se zaustavljali a to je STROGO zabranjeno!!!!

Slazem se. Nasta bi to licilo? Samo jos veca opasnost za udese.

Kad neko pogine u saobracajnoj nesreci,na tom mestu se stavi neko obelezje
(ne bitno dal je autoput),ja sam na autoputu 100x videla to,al dobro....
A i to nije postavljeno da prolaznici staju,i ne verujem i da neko stane da ce stati jos njih 100,na
autoputu postoji zaustavna traka!

Eto vidis kod nas je zabranjeno na avtoputu..ali mucni glavom nasta bi to licilo..kad bi svi videli obilezje na autoputu od Tose?? poceli bi da koce a brzine na tom delu autoputa manje od 130 ne vidis..

i kao sofer ti kazem, da je zaustavna traka za probleme na putu Wink vec ako te ufate da si stao radi "pisanja" platis kaznu Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 4:01 pm

Vozach sam i ja ,bas zbog toga i kazem...
a neverujem da ti kad prolazis sa 130km/h da ces da kochis ,i da ce neko da gleda na 130km/h sta je pored puta! Very Happy
Al dobro,to je neko moje mishljenje za obelezje! Very Happy
Idem u HR za mesec dana,i verovatno cu tuda prolaziti,pa cu videti,mada ne znam
bas koliko je taj deo upadljiv da cu ga bas primetiti,tj. da je to taj ako nije oznacheno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 4:19 pm

LeNa_ ::
Vozach sam i ja ,bas zbog toga i kazem...
a neverujem da ti kad prolazis sa 130km/h da ces da kochis ,i da ce neko da gleda na 130km/h sta je pored puta! Very Happy
Al dobro,to je neko moje mishljenje za obelezje! Very Happy
Idem u HR za mesec dana,i verovatno cu tuda prolaziti,pa cu videti,mada ne znam
bas koliko je taj deo upadljiv da cu ga bas primetiti,tj. da je to taj ako nije oznacheno Very Happy

Nista se ne vidi. Od tada prolazila sam vec 4 puta Smile

Pa vidis ti mozda nebi kocila..ali ima debila sto bi..i radi takih debila se gine na autoputevima.. Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 4:41 pm

Lena, nema obelezja, ali sticajem okolnosti znam tacno gde je to mesto...

Inace, nikako se ne slazem sa tobom u vezi svega ovoga...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyPon Maj 05, 2008 4:43 pm

Sta da radimo,nisu nam ista mishljenja u vezi bilo chega pa i ovog,al dobro...

AdminKA naravno,ima mentola,al dobro....Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
cvetic91
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
cvetic91


Ženski
Broj poruka : 1384
Godina : 33
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 24.09.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptySub Maj 24, 2008 3:15 am

nedostaje mi Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Maja93(mace)
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Maja93(mace)


Ženski
Broj poruka : 1281
Localisation : Svugde...
Datum upisa : 09.12.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyUto Maj 27, 2008 12:57 am

Koliko samo nedostaje na estradi Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
cvetic91
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
cvetic91


Ženski
Broj poruka : 1384
Godina : 33
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 24.09.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyUto Maj 27, 2008 1:15 am

Maja93(mace) ::
Koliko samo nedostaje na estradi Crying or Very sad
to je najmanje bitno....
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyUto Maj 27, 2008 1:54 am

cvetic91 ::
Maja93(mace) ::
Koliko samo nedostaje na estradi Crying or Very sad
to je najmanje bitno....
Mislim da si je pogreshno razumela Wink
Zna se gde on i kome najvishe fali.... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyNed Jun 01, 2008 5:44 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
ehhh
Sveža piletina
Sveža piletina
ehhh


Muški
Broj poruka : 225
Godina : 32
Localisation : Sombor
Datum upisa : 03.02.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyNed Jun 01, 2008 6:04 pm

Premijera spota Toseta Proeskog za pesmu " The Hardest Thing"

Nazad na vrh Ići dole
andjelaaaaa
VIP foruma
VIP foruma
andjelaaaaa


Ženski
Broj poruka : 5025
Godina : 31
Localisation : u beskraju vjecnosti...
Datum upisa : 05.01.2008

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyNed Jun 01, 2008 7:15 pm

prelijepa je ova nova pjesma..
Nazad na vrh Ići dole
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 EmptyNed Jun 01, 2008 7:17 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
Sponsored content





Toše Proeski - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toše Proeski   Toše Proeski - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Toše Proeski
Nazad na vrh 
Strana 9 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Tose Proeski - neka te andjeli cuvaju
» 24 NOEMVRI,40 DENA OD SMRTTA NA TOSE PROESKI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: T-Š-
Skoči na: