NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale)

Ići dole 
+6
Elena^
Dushan_SD
Ena88
Mina-Neca fan
The Best Damn Thing
Babs
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

GLASAJ ZA NAJ FORUMASHA
bubamara
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap11%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 11% [ 3 ]
emotivna luda
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap7%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Micka
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap7%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 7% [ 2 ]
GM_Lood
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap39%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 39% [ 11 ]
Mima-dugajica
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap18%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 18% [ 5 ]
Ana_91
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap7%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 7% [ 2 ]
de@bbrs
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap7%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Mala
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap4%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Muchacha
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap0%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Girl Zemun
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_lcap0%NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 28
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale)   NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 EmptyNed Okt 14, 2007 10:23 pm

Lazar01 ::
Pa kazem ti kako kad je dj)mw imao 14 glasova a bubamara 2.Nije mi jasno zasto dj nije u finalu umesto bubamare.

Mi smo direktno ushli kao i ti.. ovo je baraz... lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
The Best Damn Thing
Hronični forumaš
Hronični forumaš
The Best Damn Thing


Ženski
Broj poruka : 1931
Godina : 31
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 03.09.2007

NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale)   NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 EmptyNed Okt 14, 2007 10:24 pm

Babs ::
Lazar01 ::
Pa kazem ti kako kad je dj)mw imao 14 glasova a bubamara 2.Nije mi jasno zasto dj nije u finalu umesto bubamare.

Mi smo direktno ushli kao i ti.. ovo je baraz... lol! lol! lol!
ja mislila uhvtaili saleta na delu kako muva sa glasovima lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milan-stankovic-the-best.piczo.com
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale)   NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 EmptyNed Okt 14, 2007 10:28 pm

Monika ::
Babs ::
Lazar01 ::
Pa kazem ti kako kad je dj)mw imao 14 glasova a bubamara 2.Nije mi jasno zasto dj nije u finalu umesto bubamare.

Mi smo direktno ushli kao i ti.. ovo je baraz... lol! lol! lol!
ja mislila uhvtaili saleta na delu kako muva sa glasovima lol lol


lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale)   NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale) - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAJ FORUMASH (ulazak u polufinale)
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Polufinale Miss foruma
» NAJ FORUMASH - IZABRAN
» NAJ FORUMASH (treca grupa)
» NAJ FORUMASH (chetvrta grupa)
» NAJ FORUMASH (prva grupa)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Arhiv-
Skoči na: