NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Milan Stankovic

Ići dole 
+90
***tinchy***
Kris
dixi_86
Jeca*
Ivana'S
Smajlica
Cupka
Natasa93
M2
Anja*
Kasiva Marija
emotivna luda
Barbara
Jeca666
sekaitaca*
Svetlana***
Jocky
*medaleda*
veronika
DANIJEL 84
simona_mk
mawa
Dushan_SD
crazy_angeL
Lazar01
maky
nadja
Mikijeva _KRASIWA
SANDRA
Srnna
u_prolazu
Girl Zemun
Elena^
_^DeWoJkA_IzNaD_PrOsEkA^_
Beba!
MATEJA
maarijaa
AdminKa
Ruzhica
Jovana
SANJICKA_MAK
Krasiwa
alleksandraa_93
Akaica(MIKI CAR)
Anci
chardonnay
Muchacha
pink girl
Mica 93/2
*ANDREA*
Ana_91
Jecka
Maja_93
ZvEzDaŠiCa
mala
veljdza
Chocolate girl
Sara2
The Best Damn Thing
ljybicaa
Lil' Vanja
Mina-Neca fan
Pahulja
@n@
Majce
BeBa
seLjak
$Jelena$
plaviandjeo
Klik
DJ MW
M*I*C*A
srecica
Mala_djavolica
andjeli5
MeriDzejn
Marianne
UltimaN
Ena88
Jasmina*
thecharmedone
*Comi*
karleusin_manijak
shashava malena
Ana
Brineta__
dragon_girl
paris_hilton
*Richica*
sanja zr
94 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
plaviandjeo
Gušter
Gušter
plaviandjeo


Ženski
Broj poruka : 480
Godina : 44
Localisation : Valjevo
Datum upisa : 12.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyPet Jul 20, 2007 11:00 pm

Decko treba da poradi na sebi. Njega vole devojcice 13-14 godina. Umislio da je faca? Daleko je on od toga cak i Bucka bolje ckace po onoj bini od njega...Antipatican mi je od prve emisije, zna Coliceve pesme da otpeva ali mnogo treba da uci i o pevanju i o ponasanju od NEMANJE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina*
Sveža piletina
Sveža piletina
Jasmina*


Ženski
Broj poruka : 187
Localisation : somewhere in this world
Datum upisa : 29.06.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyNed Jul 22, 2007 3:59 am

plaviandjeo ::
Decko treba da poradi na sebi. Njega vole devojcice 13-14 godina. Umislio da je faca? Daleko je on od toga cak i Bucka bolje ckace po onoj bini od njega...Antipatican mi je od prve emisije, zna Coliceve pesme da otpeva ali mnogo treba da uci i o pevanju i o ponasanju od NEMANJE!!!

Ja sam ga upoznala i odusevila sam se.Skroz je opusten ma bre EXTRA lik.A to sto kazes da njega vole devojcice 13-14 god nije tacno.Ja imam 20 god i obozavam ga a moje drugarice takodje.Milan peva sooper najbolji je tamo
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina*
Sveža piletina
Sveža piletina
Jasmina*


Ženski
Broj poruka : 187
Localisation : somewhere in this world
Datum upisa : 29.06.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyNed Jul 22, 2007 4:01 am

Klik ::
Milan je syper decko je fantastican......samo neshto pricate kako je neljubazan kako owo kako ono a kako bi ste wi trpeli da wam kycni telefon zwoni 24 sata i da wam poryke stizy swakog minyta????otkyd je decko znao da ce owako da ga prihwate?i narawno da oko njega treba najwishe fanowa da byde.......nije podigao nosic kao shto je neko rekao upoznala sam ga decko je fantazija!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers :bom: cheers flower

Slazem se sa tobom u potpunosti. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyNed Jul 22, 2007 6:44 pm

decko lepo peva,ali smesno izgleda,tj morao bi malo u teretanu,da dobije malo misice,i bice ekstraaaaa
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyUto Jul 31, 2007 2:07 pm

Jao molim vas,ne znam sta neki vide u njemu.Meni nije ni malo simpaticen,uf,pravi se neka velika faca.Mi ovdje pricamo o najboljem,mada mislim da neko misli da je Nemanja uobrazen jer ima tremu.Pazi ovo je on rekao,citiram:
>>Mislim da su u pitanju trema,strah,adrenalin i blokada.Jednostavno,zauzimam gard u takvim situacijama.Kad sam sebe prvi put video na TV-u,smejao sam se i delovalo mi je kao da to nisam ja.Prosto,imam takvu facu i desava mi se da ljudi,kada me prvi put vide,kazu:>>Vidi ovog al' je uobrazen!>>To mi priznaju tek kad prodje neko vreme.>>
Mozda ste to procitali u Grand Reviji,ali ja sam citala postove i mislim da je skroz na skroz fenomenalan.Jedva cekam da mu i ja postavim neka pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
seLjak
Prolaznik
Prolaznik
seLjak


Broj poruka : 23
Datum upisa : 30.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptySre Avg 01, 2007 7:09 pm

odvratan je ..
Nazad na vrh Ići dole
BeBa




Ženski
Broj poruka : 5
Godina : 33
Datum upisa : 05.08.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyNed Avg 05, 2007 9:53 pm

iima dobaR gLas iii sTyLiing...
[ aLii niije boLjii od naseg nemanje ]
lol!
aLii mii LiiCii na onog RiiChiie...kojii pjeva
kod US5...scratch evo jedna sLiika
da znaTe koga miisLiim :P

Milan Stankovic - Page 3 Small_CIMG1677.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Majce
Gušter
Gušter
Majce


Ženski
Broj poruka : 650
Godina : 36
Localisation : Valjevo
Datum upisa : 25.06.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyNed Avg 05, 2007 11:55 pm

Decko je mnogo isfoliran...utripovao da je faca... njega obozavaju devojcice IV - V razred, on je trenutno u Srbiji gay ikona...Ma on je sve rekao o sebi kada je pokazao lakat novinarima... Vidi se da je nevaspitan...E, a da nema one siske niko ga ne bi ni primetio....................................Milane, Milane nisi ni blizu da budes ''zvezda''
Nazad na vrh Ići dole
@n@
Sveža piletina
Sveža piletina
@n@


Ženski
Broj poruka : 102
Localisation : :)Beograd:)
Loisirs : :):):)
Datum upisa : 11.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 1:35 am

Majce ::
Decko je mnogo isfoliran...utripovao da je faca... njega obozavaju devojcice IV - V razred, on je trenutno u Srbiji gay ikona...Ma on je sve rekao o sebi kada je pokazao lakat novinarima... Vidi se da je nevaspitan...E, a da nema one siske niko ga ne bi ni primetio....................................Milane, Milane nisi ni blizu da budes ''zvezda''
stagnirao je,nije mi nesto simpatican!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
plaviandjeo
Gušter
Gušter
plaviandjeo


Ženski
Broj poruka : 480
Godina : 44
Localisation : Valjevo
Datum upisa : 12.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 12:17 pm

Majce u pravu si
Nazad na vrh Ići dole
Pahulja
Prolaznik
Prolaznik



Broj poruka : 75
Datum upisa : 10.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyUto Avg 21, 2007 9:33 pm

Meni je i on ok,ma sviiiiiiiiiiiiii
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyUto Avg 21, 2007 11:23 pm

meni je on odvrataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan....

bez vrijedjanja da ga vole djevojcice do 14-15 godina,ne mora da znaci,ja sam zivi primjer...

mislim da bi trebao da osisa siske....a ipak je to najbolje na njemu...i sto se izgleda tice i sto se tice pameti...

on nije kompletna licnost,on nije zvijezda,kad vec je umislio da je faca...
ma on je budala,sorry za sve koji ga vole,ali moje misljenje

moje misljenje:milane,poradi na sebi,jer nisi zvijezda,nisi faca,ma nisi ni f od face...neces ti daleko...
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina*
Sveža piletina
Sveža piletina
Jasmina*


Ženski
Broj poruka : 187
Localisation : somewhere in this world
Datum upisa : 29.06.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyČet Avg 23, 2007 1:42 am

$Jelena$ ::
meni je on odvrataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan....

bez vrijedjanja da ga vole djevojcice do 14-15 godina,ne mora da znaci,ja sam zivi primjer...

mislim da bi trebao da osisa siske....a ipak je to najbolje na njemu...i sto se izgleda tice i sto se tice pameti...

on nije kompletna licnost,on nije zvijezda,kad vec je umislio da je faca...
ma on je budala,sorry za sve koji ga vole,ali moje misljenje

moje misljenje:milane,poradi na sebi,jer nisi zvijezda,nisi faca,ma nisi ni f od face...neces ti daleko...



to je moje mislenje...bla bla bla.....zasto ga vredjas?..mala ja mislim da ti imas neki problem ..... on je vec zvezda...a to sto kazes da ga vole devojcice do 15 god nije tacno... ja imam 20 god i navijam za njega.....ja sam ga licno upoznala i o njemu mogu reci samo da je EXTRA lik opusten komunikativan.ma presladak decko bre......toliko
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyČet Avg 23, 2007 4:44 pm

kopira richija ali dobro peva

malo treba da poradi na komunikaciji sa ljudima,dosta se uobrazio
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyČet Avg 23, 2007 8:32 pm

Jasna_Bg ::
$Jelena$ ::
meni je on odvrataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan....

bez vrijedjanja da ga vole djevojcice do 14-15 godina,ne mora da znaci,ja sam zivi primjer...

mislim da bi trebao da osisa siske....a ipak je to najbolje na njemu...i sto se izgleda tice i sto se tice pameti...

on nije kompletna licnost,on nije zvijezda,kad vec je umislio da je faca...
ma on je budala,sorry za sve koji ga vole,ali moje misljenje

moje misljenje:milane,poradi na sebi,jer nisi zvijezda,nisi faca,ma nisi ni f od face...neces ti daleko...



to je moje mislenje...bla bla bla.....zasto ga vredjas?..mala ja mislim da ti imas neki problem ..... on je vec zvezda...a to sto kazes da ga vole devojcice do 15 god nije tacno... ja imam 20 god i navijam za njega.....ja sam ga licno upoznala i o njemu mogu reci samo da je EXTRA lik opusten komunikativan.ma presladak decko bre......toliko


prvo...problem nemam to je moje misljenje o njemu i ja sam se izvinula onima koji ga vole...
drugo...nije zvijezda,em pkazuje lakat novinarima i imao je jos nekih sukoba sa njima
trece...s tobom necu da se raspravljam jer ti imas pravo na svoje misljenje a ja na svoje i ja moje necu mijenjati zbog tebe a ni ti svoje zbog mene...
cetvrto...meni se on ni mrvicu ne svidja,i ne znam zasto si se nasla uvrijedjena kad sam ja najmanje u 5 postova napisala da ga ne volim...osim toga,niko se nije bunio osim tebe zbog mog misljenja
peto...nije lijepo da kazes nekom da ima problem zato sto mu se neko ne svidja (da ne bude da je tebe ucim kako da se ponasas,ali mi se to ne svidja)
i sesto...nisam jedina koja ima slicno misljenje o njemu...

pozz...
Nazad na vrh Ići dole
shashava malena
Hronični forumaš
Hronični forumaš
shashava malena


Ženski
Broj poruka : 1508
Godina : 37
Datum upisa : 20.06.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyPet Avg 24, 2007 10:03 pm

heheheeeeheheee!!!!!!!
jeca to po stavkama.... Very Happy Very Happy Very Happy
jubi te shashava!!!
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyPet Avg 24, 2007 11:10 pm

jubim i ja tebe draga...samo ne bih da mi ona soli pamet o milanu,em nije ok,em ne znam sto je mene spopala da vrijedja kako imam problem,da je citala postove koje su ljudi postavljali prije mene,vidjela bi da nisam jednina sa slicnim misljenjem ili mozda istim...

jasna,zbog ovog nemoj da se ljutis,niti sam tebe vrijedjala niti sta drugo

sta da ti radim kad je meni decko odvratan...
ne vidim razlog da me spopadas o milanu,ajde da sam dosla na nemanjin forum pa da mi se ne svidja nemanja,pa ajde da te shvatim ali na nemanjin forum pa da se raspravljamo o milanu...
jasna,nista licno...
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptySub Avg 25, 2007 6:01 pm

MENI SE iskreno ne svidja izgleda mi odvratno....... izvinjavam se njegovim fanovima to je moje misljenje
pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptySub Avg 25, 2007 7:58 pm

eto,ja i mina imamo slicno misljenje...bar o milanu...

dobrodosla
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptySub Avg 25, 2007 8:10 pm

hvala ali Nemanja je zakon naravno
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptySub Avg 25, 2007 8:30 pm

naravnooo...

samo sto je poceo da me nervira,nadam se da nece nastavljati...
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyNed Avg 26, 2007 6:13 pm

sto je poceo da te nervira?
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyNed Avg 26, 2007 6:56 pm

tako,bas je bezobrazan,svaku noc ga cekamo do 3h a on dolazi samo na grand forum...

strasno...
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyNed Avg 26, 2007 8:05 pm

jesi li se ti uclanila na grand forum,ja jesam i nocas cu ici tamo kazu da ce mozda doci
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 EmptyNed Avg 26, 2007 8:51 pm

jesam,ali nadam se da ce ovdje doci,tamo se ne moze kako kazu ,,doci do rijeci''
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Milan Stankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic   Milan Stankovic - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Milan Stankovic
Nazad na vrh 
Strana 3 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Arhiv-
Skoči na: