NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dušan Svilar

Ići dole 
+62
tanjasavic03
Chocolate girl
i_love_nemanja
LeNa_
Babs
bubamara
Ana*
Rarity
garava09
mima-dugajica
IwABg93
andjelaaaaa
Muchacha
minja
Kaca93
Jasmina-DG
macho_kovin
iwanche
DULCE :)
zoka
goca
Tanja_87
Elena^
plaviandjeo
princeza
Srnna
JOANA
The Best Damn Thing
^^^TaCaAa^^^
Irena
crazy_angeL
Petra
SANDRA
esprit
cvetic91
Svetlana***
wanjica
sekaitaca*
Natasa93
dragon_girl
DANIJEL 84
Lazar01
draganas90
ZvEzDaŠiCa
emotivna luda
u_prolazu
nadja
carmen90
pink girl
Ruzhica
Kris
Majce
Jovana
Girl Zemun
nezamisliva
$Jelena$
Anja*
Ena88
DJ MW
Mina-Neca fan
AdminKa
paris_hilton
66 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
paris_hilton
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
paris_hilton


Ženski
Broj poruka : 1444
Godina : 33
Localisation : Svuda negde :)
Emploi : Umem da te volim k'o nijedna...
Loisirs : www.myspace.com/mina_hilton
Datum upisa : 17.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyNed Sep 16, 2007 11:27 pm

Ja mislim da je pobednik ovogodishnjih Zvezdica zasluzio topic... Pa ako neko neshto ima da prokomentarishe............ Cool
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyNed Sep 16, 2007 11:30 pm

nemamo lol
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyNed Sep 16, 2007 11:31 pm

meni je on ok,ima bas dobar glas .............ali njegov stil necu komentarisati........toliko od mene
Nazad na vrh Ići dole
paris_hilton
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
paris_hilton


Ženski
Broj poruka : 1444
Godina : 33
Localisation : Svuda negde :)
Emploi : Umem da te volim k'o nijedna...
Loisirs : www.myspace.com/mina_hilton
Datum upisa : 17.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyNed Sep 16, 2007 11:33 pm

Super je pevao, dopao mi se stajling, a jedino shto bih ja zamerila jeste malo kopirannje Cholica... Inache, bolje on nego Rada lol!
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyNed Sep 16, 2007 11:40 pm

Meni on nikako ne odgovara... Chovek nije na svom terenu, ponasha se neprirodno tako shto izigrava osobu koja zna da se snalazi na sceni... Ne zna i ne voli narodnjake... Samo mu je bitno da dodje do slave, pa makar i u Grandu... Najmanje je zasluzhio pobedu...
P. S. I kmechio je sinoc... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Gost
Gost




Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyPon Sep 17, 2007 12:30 am

jednostavno decko nije za gradn,super peva,ali nije on zasluzio da pobedi
kad nauzi sve pesme narodne,e onda moze da bude u grandu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyPon Sep 17, 2007 12:47 am

Ja mislim da on nije zasluzio temu na forumu,mrzim ga i bash me nervira od samog pocetka... ne zelim ni da ga vise komentarisem... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyUto Sep 18, 2007 1:48 pm

Nemam komentar za Svilara,nervira me i mislim da se folira da je sav fin...inace decko ne zna nijedan narodnjak i nije za grand vec za idol-a....a za stil no comment
Nazad na vrh Ići dole
$Jelena$
Hronični forumaš
Hronični forumaš
$Jelena$


Ženski
Broj poruka : 3166
Godina : 30
Localisation : tako dje je teska ladovina...hahaha
Emploi : posto je Ena missica a Jaca kraljica,onda sam ja PRINCEZA:-)
Datum upisa : 31.07.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyUto Sep 18, 2007 2:24 pm

meni se on ne svidja........nimalo......a sto bolje on nego Rada....ja sam za Radu navijala kad su ispali Neca & Dinca....

ne gotivim ga.......
Nazad na vrh Ići dole
nezamisliva
Prolaznik
Prolaznik



Ženski
Broj poruka : 35
Datum upisa : 20.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyUto Sep 18, 2007 5:53 pm

Decko ima savrsen glas...
Njegov stajling je u skladu sa materijalnim mogucnostima (za neupucene-nisu svi u ovoj Srbiji bogati)-decko je odmah rekao da on NEMA novca da se svaki put pojavi u super modernom izdanju...
Trece,on je takodje najavio da nece pevati ni jedan jedini narodnjak i da zeli da snimi POP album.Ako Grand zeli da stane iza toga (a zeli) onda ce Dusan biti prvi Grandov pevac koji ne peva narodnu muziku (sto,za promenu,moze da ispadne i dobro).
Cetvrto-i ja sam navijala za Nemanju i ne mogu da verujem da i ovde citam komentare koje citam kod Stankovicevih fanova ("Mrzim ga","Najgori je" i sl).Lepse bi bilo da ste samo kulturno cestitali decku pobedu i casno prihvatili poraz.I meni je zao sto Nemanja nije pobedio,ali znam (I NE SUMNJAM) da ce Nemanja napraviti karijeru kao pevac..Nemam nameru da opovrgavam ocigledni kvalitet (Dusana) zato sto neko drugi (ko je takodje kvalitetan pevac i neko koga sam ja podrzala) nije pobedio...
Uostalom,ako mu je Nemanja cestitao ono vece kada je pobedio (pa makar mu bilo krivo sto nije na njegovom mestu) onda to mozemo i MI...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/nezamisliva
Girl Zemun
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Girl Zemun


Ženski
Broj poruka : 1833
Localisation : Zemun
Datum upisa : 26.07.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyUto Sep 18, 2007 6:13 pm

nezamisliva ::
Decko ima savrsen glas...
Njegov stajling je u skladu sa materijalnim mogucnostima (za neupucene-nisu svi u ovoj Srbiji bogati)-decko je odmah rekao da on NEMA novca da se svaki put pojavi u super modernom izdanju...
Trece,on je takodje najavio da nece pevati ni jedan jedini narodnjak i da zeli da snimi POP album.Ako Grand zeli da stane iza toga (a zeli) onda ce Dusan biti prvi Grandov pevac koji ne peva narodnu muziku (sto,za promenu,moze da ispadne i dobro).
Cetvrto-i ja sam navijala za Nemanju i ne mogu da verujem da i ovde citam komentare koje citam kod Stankovicevih fanova ("Mrzim ga","Najgori je" i sl).Lepse bi bilo da ste samo kulturno cestitali decku pobedu i casno prihvatili poraz.I meni je zao sto Nemanja nije pobedio,ali znam (I NE SUMNJAM) da ce Nemanja napraviti karijeru kao pevac..Nemam nameru da opovrgavam ocigledni kvalitet (Dusana) zato sto neko drugi (ko je takodje kvalitetan pevac i neko koga sam ja podrzala) nije pobedio...
Uostalom,ako mu je Nemanja cestitao ono vece kada je pobedio (pa makar mu bilo krivo sto nije na njegovom mestu) onda to mozemo i MI...
slazem se..... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jovana
Gušter
Gušter
Jovana


Broj poruka : 633
Godina : 33
Localisation : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 05.07.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyUto Sep 18, 2007 7:19 pm

DJ MW ::
Meni on nikako ne odgovara... Chovek nije na svom terenu, ponasha se neprirodno tako shto izigrava osobu koja zna da se snalazi na sceni... Ne zna i ne voli narodnjake... Samo mu je bitno da dodje do slave, pa makar i u Grandu... Najmanje je zasluzhio pobedu...
P. S. I kmechio je sinoc... lol!

Ej ja se slazem sa tobom...nije on za grand...
Nazad na vrh Ići dole
Jovana
Gušter
Gušter
Jovana


Broj poruka : 633
Godina : 33
Localisation : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 05.07.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyUto Sep 18, 2007 7:20 pm

DJ MW ::
Meni on nikako ne odgovara... Chovek nije na svom terenu, ponasha se neprirodno tako shto izigrava osobu koja zna da se snalazi na sceni... Ne zna i ne voli narodnjake... Samo mu je bitno da dodje do slave, pa makar i u Grandu... Najmanje je zasluzhio pobedu...
P. S. I kmechio je sinoc... lol!

Ej ja se slazem sa tobom...nije on za grand...
Nazad na vrh Ići dole
nezamisliva
Prolaznik
Prolaznik



Ženski
Broj poruka : 35
Datum upisa : 20.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyUto Sep 18, 2007 9:11 pm

A sta cete da radite ako Grand postane novi City records?Sta ako objedini narodnjake i zabavnjake? Hocete li onda preci na VIP produkciju?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/nezamisliva
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptySre Sep 19, 2007 1:22 am

nezamisliva ::
A sta cete da radite ako Grand postane novi City records?Sta ako objedini narodnjake i zabavnjake? Hocete li onda preci na VIP produkciju?
Nije stvar u tome shto on hoce da izda pop album za Grand... Imam utisak da ne podnosi muziku onog tipa koju stvaraju npr. Seka i Indira... Dechko jednostavno nije na svom terenu i moje je mishljenje (pa makar ono bilo i pogreshno) da je u Grand doshao SAMO radi slave i novca, pa zbog toga i sumnjam u njegovu skromnost... A Grand nece postati novi City, zato shto je i City vec puk'o... Ukoliko pod pop muzikom ne podrazumevamo pesme tipa 'Romale, romali' i 'Lazhu te' (koje ja, BTW, obozhavam), u Srbiji je vecina pop pesama na dnu...
Znachi, ne verujem da ce neke tako lagane pesmice koje ne uspevaju u City-ju uspeti u Grandu... A moje mishljenje o Dushanu je ovakvo od pochetka... Mislim da su Nemanja i Rada ZG titulu zasluzhili mnogo vishe od njega, samim tim shto pevaju razlichite zhanrove, a najvishe narodnjake... A i pevaju mnooooooogo bolje od njega, bar po mom mishljenju...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
nezamisliva
Prolaznik
Prolaznik



Ženski
Broj poruka : 35
Datum upisa : 20.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptySre Sep 19, 2007 1:32 pm

Hej DJ ti bar znas da ja Dusana nikada nisam spomenula i da sam od pocetka [podrzavala Bucku i Nemanju.
A sto se skromnosti tice niko od njih se tu nije pojavio da bi se video na TV-u nego da bi stekli novac i popularnost (u tome je valjda i poenta)..
Ja sam Duletu cestitala na njegovom forumu i nemam zamerke na njegovu pobedu..Ostali ce dobiti svoju sansu pa kako je ko iskoristi...Nadam se da ce Nemanja znati Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/nezamisliva
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptySre Sep 19, 2007 3:03 pm

nezamisliva ::
Hej DJ ti bar znas da ja Dusana nikada nisam spomenula i da sam od pocetka [podrzavala Bucku i Nemanju.
A sto se skromnosti tice niko od njih se tu nije pojavio da bi se video na TV-u nego da bi stekli novac i popularnost (u tome je valjda i poenta)..
Ja sam Duletu cestitala na njegovom forumu i nemam zamerke na njegovu pobedu..Ostali ce dobiti svoju sansu pa kako je ko iskoristi...Nadam se da ce Nemanja znati Smile
Ma, OK, razumem ja to... Nego ti kazhem da svi ostali finalisti, pa chak i Silvija i Milan, pevaju i vole narodnu muziku... Imam utisak da Dushan ne mozhe da je svari... E, to meni smeta... Znachi, ovi ostali pokushavaju da dodju do slave na onom mestu na kom i treba da pokushaju - u Grandu... Dushan pokushava da do te slave dodje na mestu koje se bavi produkcijom stvari koje on ne voli... Ja TO smatram problemom... Pitam se kako mozhe mirno da spava...
A inache, primetio sam da su i sad na finalu, a i u emisijama, delovi iz pesama koje je on pevao bili najduzhi kad je ishao podsetnik... Nemanju uglavnom prekinu posle 2 stiha... U drugom krugu, Nemanjin i Milanov podsetnik je prekinut na polovini refrena, a Dushanov, Dinchin i Radin deo je bio ceo refren... Sluchajnost...? Mozhda...
E, bash sam se raspisao...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptySre Sep 19, 2007 3:07 pm

Slazem se DJ....
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptySre Sep 19, 2007 3:21 pm

Ena88 ::
Slazem se DJ....
E hvala, drago mi je ako razumete shta hocu da kazhem...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Majce
Gušter
Gušter
Majce


Ženski
Broj poruka : 650
Godina : 36
Localisation : Valjevo
Datum upisa : 25.06.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyČet Sep 20, 2007 3:37 pm

Dule...Dule...pa ne znam ni odakle da pocnem....U pocetku ga nisam podnosila jer ni jednu narodnu pesmu ne zna, a ipak ucestvuje u grandu...Pa kada je otpevao ''zajdi,zajdi', najezila sam se... Kod njega mi se svidja sto je siguran u sebe i uprkos svim komentarima na njegov racun (za izbor pesama, za frizuru, za stil oblacenja) on je nastavio kako je i poceo...
Sto se glasovnih mogucnosti tice, bilo bi glupo da komentarisem jer decko zaista peva fenomenalno, sto je i dokazao...
A oblacenje...pa ok...oblaci se prema svojim mogucnostima...ali sam sigurna da ce uskoro poceti da se oblaci prema svojim godinama...
Ne znam da li se neko seca pitanja novinara ,"da li bi bise voleo pobedu na eurosongu ili da godinu dana jedva prezivljava'', i sta je Dule odgovorio na to...
Ipak nije sve u novcu i oblacenju...
Vidi se da je jos ''dete''
Ipak on ima 16 god. a postigao je mnogo...
DULE RESPEKT
Nazad na vrh Ići dole
Kris
Gušter
Gušter
Kris


Ženski
Broj poruka : 703
Godina : 35
Localisation : TaMo GdE LjUbAv StAnUjE.....Beograd
Datum upisa : 20.09.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyČet Sep 20, 2007 3:46 pm

Ja nisam mogla da se odlučim za koga da glasam da li za Nemanju ili za Dusana... Dsan prelepo peva ali ipak sam glasala za Nemanju... Sto se tice njegovog izgleda i oblacenja, ako se njemu tako svidja mislim da drugima to ne bi trebalo da smeta..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bojanmarovic.com/forum
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyČet Sep 20, 2007 3:47 pm

sooper pewa ima dobar glas
Nazad na vrh Ići dole
Ruzhica
Gušter
Gušter
Ruzhica


Ženski
Broj poruka : 536
Godina : 37
Localisation : Veles, Macedonia
Datum upisa : 15.09.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptySub Sep 22, 2007 2:54 am

Mislim da Dusan ljepo pjeva, muzicki je obrazovan...no sepak mjesto ni je mu u granda, nego u Idol il nesto u tom smislu (mislim na zabavnjake)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ruzhica_3
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyUto Sep 25, 2007 11:17 am

DJ MW ::
nezamisliva ::
Hej DJ ti bar znas da ja Dusana nikada nisam spomenula i da sam od pocetka [podrzavala Bucku i Nemanju.
A sto se skromnosti tice niko od njih se tu nije pojavio da bi se video na TV-u nego da bi stekli novac i popularnost (u tome je valjda i poenta)..
Ja sam Duletu cestitala na njegovom forumu i nemam zamerke na njegovu pobedu..Ostali ce dobiti svoju sansu pa kako je ko iskoristi...Nadam se da ce Nemanja znati Smile
Ma, OK, razumem ja to... Nego ti kazhem da svi ostali finalisti, pa chak i Silvija i Milan, pevaju i vole narodnu muziku... Imam utisak da Dushan ne mozhe da je svari... E, to meni smeta... Znachi, ovi ostali pokushavaju da dodju do slave na onom mestu na kom i treba da pokushaju - u Grandu... Dushan pokushava da do te slave dodje na mestu koje se bavi produkcijom stvari koje on ne voli... Ja TO smatram problemom... Pitam se kako mozhe mirno da spava...
A inache, primetio sam da su i sad na finalu, a i u emisijama, delovi iz pesama koje je on pevao bili najduzhi kad je ishao podsetnik... Nemanju uglavnom prekinu posle 2 stiha... U drugom krugu, Nemanjin i Milanov podsetnik je prekinut na polovini refrena, a Dushanov, Dinchin i Radin deo je bio ceo refren... Sluchajnost...? Mozhda...
E, bash sam se raspisao...
Uvek su Dusana najvise pustali,a Necu sasecu..
Da,u pravu si za sve....
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar EmptyUto Sep 25, 2007 11:18 am

Majce ::
Dule...Dule...pa ne znam ni odakle da pocnem....U pocetku ga nisam podnosila jer ni jednu narodnu pesmu ne zna, a ipak ucestvuje u grandu...Pa kada je otpevao ''zajdi,zajdi', najezila sam se... Kod njega mi se svidja sto je siguran u sebe i uprkos svim komentarima na njegov racun (za izbor pesama, za frizuru, za stil oblacenja) on je nastavio kako je i poceo...
Sto se glasovnih mogucnosti tice, bilo bi glupo da komentarisem jer decko zaista peva fenomenalno, sto je i dokazao...
A oblacenje...pa ok...oblaci se prema svojim mogucnostima...ali sam sigurna da ce uskoro poceti da se oblaci prema svojim godinama...
Ne znam da li se neko seca pitanja novinara ,"da li bi bise voleo pobedu na eurosongu ili da godinu dana jedva prezivljava'', i sta je Dule odgovorio na to...
Ipak nije sve u novcu i oblacenju...
Vidi se da je jos ''dete''
Ipak on ima 16 god. a postigao je mnogo...
DULE RESPEKT
Silvi i Nemanja..kako su otpevali zajdi,zajdi....e ja sam se tad najezila...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dušan Svilar Empty
PočaljiNaslov: Re: Dušan Svilar   Dušan Svilar Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dušan Svilar
Nazad na vrh 
Strana 1 od 21Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Zvezde Granda 2007.-
Skoči na: