NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Download filmova

Ići dole 
+2
AdminKa
crazy_angeL
6 posters
AutorPoruka
crazy_angeL
Hronični forumaš
Hronični forumaš
crazy_angeL


Ženski
Broj poruka : 2486
Godina : 36
Localisation : Vienna / Pozarevac
Datum upisa : 20.09.2007

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Download filmova   Download filmova EmptyNed Avg 10, 2008 2:53 pm

Zna li neko neki sajt, gde moze besplatno da se skidaju filmovi?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dzungla.org
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyNed Avg 10, 2008 3:27 pm

crazy_angeL ::
Zna li neko neki sajt, gde moze besplatno da se skidaju filmovi?

Inace je slovenacki ali je fantastican...samo sto moras da drzis prosek (dakle da sherash ono sto downloudujes)... dobar je zato sto nemas frke sa virusima..

www.partis.si

imas i mLogo igrica Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
DULCE :)
Hronični forumaš
Hronični forumaš
DULCE :)


Ženski
Broj poruka : 3102
Godina : 30
Datum upisa : 07.12.2007

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyNed Avg 10, 2008 4:30 pm

Ja imam adresu Tosetowog foruma,i tamo ima jako punoo filmowa,mislim da su besplatni.
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyNed Avg 10, 2008 5:07 pm

Moj brat ima program ,mislim da se zove Torent i preko toga skida,sad tachno ne znam sajtove i to,al mogu da saznam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyNed Avg 10, 2008 5:11 pm

http://katz.cd/
Ovde kaze moj brat ima SVE Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyNed Avg 10, 2008 7:17 pm

LeNa_ ::
Moj brat ima program ,mislim da se zove Torent i preko toga skida,sad tachno ne znam sajtove i to,al mogu da saznam Very Happy

pa vecina filmova sto skidas se zovu torrent (sto btw na engleski znaci naliv) trampolina trampolina trampolina a on koristi tacnije qTorrent... super stvar bravo
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyNed Avg 10, 2008 7:46 pm

AdminKa ::
LeNa_ ::
Moj brat ima program ,mislim da se zove Torent i preko toga skida,sad tachno ne znam sajtove i to,al mogu da saznam Very Happy

pa vecina filmova sto skidas se zovu torrent (sto btw na engleski znaci naliv) trampolina trampolina trampolina a on koristi tacnije qTorrent... super stvar bravo
Ja samo znam da je kod mene net spor kad bratu radi torent lol
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyNed Avg 10, 2008 7:52 pm

LeNa_ ::
AdminKa ::
LeNa_ ::
Moj brat ima program ,mislim da se zove Torent i preko toga skida,sad tachno ne znam sajtove i to,al mogu da saznam Very Happy

pa vecina filmova sto skidas se zovu torrent (sto btw na engleski znaci naliv) trampolina trampolina trampolina a on koristi tacnije qTorrent... super stvar bravo
Ja samo znam da je kod mene net spor kad bratu radi torent lol

da da ali to radi zauzetosti brzine..posto program pokupi vecinu brzine ako hoce da skine ono cudo.. btw ovaj sajt je super samo sto je malo nesiguran..barem deluje mi tako... nasla sam jednu igru koje na ostalim nisam mogla afro
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyNed Avg 10, 2008 7:56 pm

AdminKa ::
LeNa_ ::
AdminKa ::
LeNa_ ::
Moj brat ima program ,mislim da se zove Torent i preko toga skida,sad tachno ne znam sajtove i to,al mogu da saznam Very Happy

pa vecina filmova sto skidas se zovu torrent (sto btw na engleski znaci naliv) trampolina trampolina trampolina a on koristi tacnije qTorrent... super stvar bravo
Ja samo znam da je kod mene net spor kad bratu radi torent lol

da da ali to radi zauzetosti brzine..posto program pokupi vecinu brzine ako hoce da skine ono cudo.. btw ovaj sajt je super samo sto je malo nesiguran..barem deluje mi tako... nasla sam jednu igru koje na ostalim nisam mogla afro

Moj brat kaze da on odatle skida vecinu,tako da je siguran Very Happy
Samo ti skidaj,i igraj igricu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
crazy_angeL
Hronični forumaš
Hronični forumaš
crazy_angeL


Ženski
Broj poruka : 2486
Godina : 36
Localisation : Vienna / Pozarevac
Datum upisa : 20.09.2007

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyPon Avg 11, 2008 12:16 am

a domaci filmovi? Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dzungla.org
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyPon Avg 11, 2008 12:38 am

crazy_angeL ::
a domaci filmovi? Sad

www.crnaberza.com
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
@na
Hronični forumaš
Hronični forumaš
@na


Ženski
Broj poruka : 1628
Godina : 42
Localisation : Cacak
Datum upisa : 22.06.2007

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyPon Avg 11, 2008 10:07 am

crazy_angeL ::
a domaci filmovi? Sad

Ovaj ti je extra sajt, skoro sve domace filmove ima a najvaznije ne skida se preko utorrent-a pa ne moras da cekas dugo da skine i ne usporava net, vec preko rapida - kao pesmu skidas Smile Wink

www.yufilmovi.cjb.net
Nazad na vrh Ići dole
IwABg93
Gušter
Gušter
IwABg93


Ženski
Broj poruka : 659
Godina : 30
Localisation : United States Of Belgrade ^^
Datum upisa : 18.02.2008

Download filmova Empty
PočaljiNaslov: Re: Download filmova   Download filmova EmptyUto Avg 19, 2008 6:33 pm

eeej.....tnx za sajtice!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Download filmova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: