NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novosti iz tabloida

Ići dole 
+50
esprit
DULCE :)
*KrU6IcA
Maja93(mace)
Mica 93/2
LeNa_
sasko_mitrevski
Dragana90
@na
cvetic91
Irenaaa
Jasmina-DG
bubamara
I LOVE MILAN STANKOVIC
mala
IwABg93
pajica
Kaca93
zoka
Vladimir_Bijelic
Tanja_87
DANIJEL 84
princeza
u_prolazu
Mina-Neca fan
Elena^
^^^TaCaAa^^^
JOANA
crazy_angeL
skocila_sam_na_binu
najFan
Ana_91
Lazar01
AdminKa
Muchacha
Mala_djavolica
DJ MW
Anja*
sandra77
emotivna luda
SANDRA
aLLc
Girl Zemun
veljdza
dragon_girl
Ena88
Chocolate girl
brankich
$Jelena$
*ANDREA*
54 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptySre Okt 03, 2007 8:33 pm

Admin ::
DJ MW ::
dragon_girl ::
ma ekstra su zubici zaista..ali ovo je dokaz da je grandova pevacica od glave do pete.. sa velikim G Smile
A jbg, njoj i jeste cilj da to postane...


pravom biznismenu (sto pevaci i jesu) je cilj da budu nesto novo i drugcije a ne nesto sto smo vec videli Wink u tom slucaju je uspelo samo stankovicu, svilaru, silviji i nemanji.. sve ostalo je vec vidjeno
Pa jeste, u pravu si... Ali, ja kontam da ona BASH hoce da postane takva... Rolling Eyes
Jbg, svakako mi ostaje jedna od najboljih... afro
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptySre Okt 03, 2007 8:38 pm

DJ MW ::
Admin ::
DJ MW ::
dragon_girl ::
ma ekstra su zubici zaista..ali ovo je dokaz da je grandova pevacica od glave do pete.. sa velikim G Smile
A jbg, njoj i jeste cilj da to postane...


pravom biznismenu (sto pevaci i jesu) je cilj da budu nesto novo i drugcije a ne nesto sto smo vec videli Wink u tom slucaju je uspelo samo stankovicu, svilaru, silviji i nemanji.. sve ostalo je vec vidjeno
Pa jeste, u pravu si... Ali, ja kontam da ona BASH hoce da postane takva... Rolling Eyes
Jbg, svakako mi ostaje jedna od najboljih... afro

Slazem se ona to ZELI.. i VERUJEM da ce da uspije..ali ne za mene Smile jbg volim nove stvari.. ponudi mi da jedem krompir sa piletinom ili pekinsku patku sa saftom od sitak.. biracu b.. zasto? zato sto nevolim monotonosti Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptySre Okt 03, 2007 8:55 pm

Admin ::
DJ MW ::
Admin ::
DJ MW ::
dragon_girl ::
ma ekstra su zubici zaista..ali ovo je dokaz da je grandova pevacica od glave do pete.. sa velikim G Smile
A jbg, njoj i jeste cilj da to postane...


pravom biznismenu (sto pevaci i jesu) je cilj da budu nesto novo i drugcije a ne nesto sto smo vec videli Wink u tom slucaju je uspelo samo stankovicu, svilaru, silviji i nemanji.. sve ostalo je vec vidjeno
Pa jeste, u pravu si... Ali, ja kontam da ona BASH hoce da postane takva... Rolling Eyes
Jbg, svakako mi ostaje jedna od najboljih... afro

Slazem se ona to ZELI.. i VERUJEM da ce da uspije..ali ne za mene Smile jbg volim nove stvari.. ponudi mi da jedem krompir sa piletinom ili pekinsku patku sa saftom od sitak.. biracu b.. zasto? zato sto nevolim monotonosti Wink
Ma da, kontam te skroz...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
*ANDREA*
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
*ANDREA*


Ženski
Broj poruka : 1326
Godina : 37
Datum upisa : 21.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptySre Okt 10, 2007 7:54 pm

OTVARANJE DISKOTEKE"KRISTAL"


Nemanja Stevanovic u pratnji "DRUGARICE"
lol! lol! lol!


P.S
evo i slika
Novosti iz tabloida - Page 2 Y2o-nemanja
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptySre Okt 10, 2007 9:14 pm

*ANDREA* ::
OTVARANJE DISKOTEKE"KRISTAL"


Nemanja Stevanovic u pratnji "DRUGARICE"
lol! lol! lol!


P.S
evo i slika
Novosti iz tabloida - Page 2 Y2o-nemanja

El' se ti da prepisat tekst posto se nista ne vidi?
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
Lazar01
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Lazar01


Muški
Broj poruka : 2307
Godina : 29
Localisation : BEOGRAD
Datum upisa : 27.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyČet Okt 11, 2007 12:24 am

*ANDREA* ::
Finalni koncert „Zvezda Granda“ u subotu
Svi finalisti žele pobedu

U subotu će se konačno znati pobednik popularnog šou-programa „Zvezde Granda“. Spektakularni završetak izuzetno gledanog serijala odigraće se na stadionu „Tašmajdan“ sa početkom u 21 sat. Uz sedmoro finalista, Milana Stankovića, Radu Manojlović, Milana Dinčića Dinču, Dušana Svilara, Silviju Nedeljković, Nemanju Đorđevića i Slobodana Batjarevića Cobeta, na velikoj sceni pevaće i druge „Grandove“ zvezde - Tanja Savić, Slavica Ćukteraš, Milica Todorović, Steva Anđelković, Dara Bubamara...

Čovek koji stoji iza cele akcije, direktor „Grand produkcije“ Saša Popović kaže da su karte za subotnji spektakl gotovo rasprodate.
- Sve je spremno za veliko finale koje će direktno prenositi Televizija „Pink“. Očekujemo rekordnu gledanost i rekordan broj SMS-ova gledalaca koji će odlučiti ko je pobednik. Stigli su navijački rekviziti, spreman je veliki vatromet. Biće to noć za pamćenje - kaže Saša Popović.
Mlade zvezde, finalisti emisije „Zvezde Granda“ već su postali popularni širom Srbije i Crne Gore. Milan Dinčić Dinča, Rada Manojlović i Milan Stanković su uvereni da će pobediti u ovoj veoma jakoj konkurenciji. Isto misle i preostali takmičari.
- Očekujem pobedu. Ako ne budem pobednik ja, mislim da će pobediti Svilar. Nije mi frka od velikog koncerta i mnogo ljudi. Moji navijači stižu iz Leskovca sa pet autobusa - kaže Slobodan Batjarević Cobe, a slično razmišlja i Dušan Svilar.
- Naravno da očekujem pobedu. Ako ne pobedim, moj favorit je Cobe. Pevaću najmanje jednu pesmu na koncertu. Iz Subotice će doći dosta mojih navijača - kaže Dušan Svilar.
- Nemam tremu pred nastup na „Tašu“. Odabrao sam garderobu i pesme. Mislim da će se publici dopasti kako ću otpevati novu pesmu Ace Lukasa „Pao sam na dno“ i pesmu Saše Matića „Sve je na prodaju“. Moji fanovi su takođe spremni za finale. Dele se kape, majice, maksimalno ću se truditi da pobedim. Svi su favoriti i drago mi je da bilo ko pobedi iz ekipe - kaže Nemanja Đorđević, dok jedna od dve finalistkinje, Silvija Nedeljković, bira garderobu.
- Upravo isprobavam stvari sa ukućanima i drugaricama, kao da sam manekenka. Mislim da sam pronašla prave kombinacije za četiri moguća nastupa. Izabrala sam i pesme među kojima će biti i zabavnjaka i narodnjaka. Pevaću Cecin hit „Beograd“ i „Hajde da ludujemo ove noći“ od Tajči. Nisam uplašena, imam dozu i sigurnosti i nesigurnosti. Nadam se pobedi. Imam i svoja dva favorita ako ne pobedim, ali ih neću imenovati jer su mi svi dragi. Jedva čekam nastup u subotu - kaže Silvija Nedeljković.
Pobednik sa „Taša“ dobiće kao nagradu snimanje solo albuma, kao i nov automobil „ford“.

BLIC-14.09.2007.
A kakav Nemanja Djordjevic?
Nazad na vrh Ići dole
http://lakiitheebesttt.piczo.com
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyČet Okt 11, 2007 5:40 pm

pa to ti je nas Neca...cas je Djordjevic,cas Nikolic....
cudo da su mu ime potrefili lol!
Nazad na vrh Ići dole
*ANDREA*
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
*ANDREA*


Ženski
Broj poruka : 1326
Godina : 37
Datum upisa : 21.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyPet Okt 12, 2007 7:38 pm

Pise da je Nemanja dosao na otvaranje u pratnji svoje "drugarice" i da se od nje nije odvajao celo vece
Nazad na vrh Ići dole
*ANDREA*
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
*ANDREA*


Ženski
Broj poruka : 1326
Godina : 37
Datum upisa : 21.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyPet Okt 12, 2007 7:39 pm

Lazar01 ::
*ANDREA* ::
Finalni koncert „Zvezda Granda“ u subotu
Svi finalisti žele pobedu

U subotu će se konačno znati pobednik popularnog šou-programa „Zvezde Granda“. Spektakularni završetak izuzetno gledanog serijala odigraće se na stadionu „Tašmajdan“ sa početkom u 21 sat. Uz sedmoro finalista, Milana Stankovića, Radu Manojlović, Milana Dinčića Dinču, Dušana Svilara, Silviju Nedeljković, Nemanju Đorđevića i Slobodana Batjarevića Cobeta, na velikoj sceni pevaće i druge „Grandove“ zvezde - Tanja Savić, Slavica Ćukteraš, Milica Todorović, Steva Anđelković, Dara Bubamara...

Čovek koji stoji iza cele akcije, direktor „Grand produkcije“ Saša Popović kaže da su karte za subotnji spektakl gotovo rasprodate.
- Sve je spremno za veliko finale koje će direktno prenositi Televizija „Pink“. Očekujemo rekordnu gledanost i rekordan broj SMS-ova gledalaca koji će odlučiti ko je pobednik. Stigli su navijački rekviziti, spreman je veliki vatromet. Biće to noć za pamćenje - kaže Saša Popović.
Mlade zvezde, finalisti emisije „Zvezde Granda“ već su postali popularni širom Srbije i Crne Gore. Milan Dinčić Dinča, Rada Manojlović i Milan Stanković su uvereni da će pobediti u ovoj veoma jakoj konkurenciji. Isto misle i preostali takmičari.
- Očekujem pobedu. Ako ne budem pobednik ja, mislim da će pobediti Svilar. Nije mi frka od velikog koncerta i mnogo ljudi. Moji navijači stižu iz Leskovca sa pet autobusa - kaže Slobodan Batjarević Cobe, a slično razmišlja i Dušan Svilar.
- Naravno da očekujem pobedu. Ako ne pobedim, moj favorit je Cobe. Pevaću najmanje jednu pesmu na koncertu. Iz Subotice će doći dosta mojih navijača - kaže Dušan Svilar.
- Nemam tremu pred nastup na „Tašu“. Odabrao sam garderobu i pesme. Mislim da će se publici dopasti kako ću otpevati novu pesmu Ace Lukasa „Pao sam na dno“ i pesmu Saše Matića „Sve je na prodaju“. Moji fanovi su takođe spremni za finale. Dele se kape, majice, maksimalno ću se truditi da pobedim. Svi su favoriti i drago mi je da bilo ko pobedi iz ekipe - kaže Nemanja Đorđević, dok jedna od dve finalistkinje, Silvija Nedeljković, bira garderobu.
- Upravo isprobavam stvari sa ukućanima i drugaricama, kao da sam manekenka. Mislim da sam pronašla prave kombinacije za četiri moguća nastupa. Izabrala sam i pesme među kojima će biti i zabavnjaka i narodnjaka. Pevaću Cecin hit „Beograd“ i „Hajde da ludujemo ove noći“ od Tajči. Nisam uplašena, imam dozu i sigurnosti i nesigurnosti. Nadam se pobedi. Imam i svoja dva favorita ako ne pobedim, ali ih neću imenovati jer su mi svi dragi. Jedva čekam nastup u subotu - kaže Silvija Nedeljković.
Pobednik sa „Taša“ dobiće kao nagradu snimanje solo albuma, kao i nov automobil „ford“.

BLIC-14.09.2007.
A kakav Nemanja Djordjevic?


Za sva pitanja obratite se dnevnom listu BLIC lol lol lol lol lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
Ana_91
VIP foruma
VIP foruma
Ana_91


Ženski
Broj poruka : 6672
Godina : 32
Localisation : Београд КОНЗА
Emploi : ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
Datum upisa : 04.07.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2007 8:41 pm

*ANDREA* ::
Pise da je Nemanja dosao na otvaranje u pratnji svoje "drugarice" i da se od nje nije odvajao celo vece
zaljubljen neca ljubav
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2007 10:52 pm

Ana_91 ::
*ANDREA* ::
Pise da je Nemanja dosao na otvaranje u pratnji svoje "drugarice" i da se od nje nije odvajao celo vece
zaljubljen neca ljubav

a "drugaricu" cemo da batine batine batine xexe
Nazad na vrh Ići dole
Lazar01
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Lazar01


Muški
Broj poruka : 2307
Godina : 29
Localisation : BEOGRAD
Datum upisa : 27.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptySre Okt 17, 2007 4:57 pm

22. jun 2007.
PLJUNI PA LIŽI!
Slađana Đorđević Bucka na forumu svog internet sajta omalovažila doskorašnju suparnicu na takmičenju za "Zvezde Granda" Radu Manojlović, pa se posle izvinjavala!
Slađana Đorđević, poznatija po nadimku Bucka, teško je podnela eliminaciju iz daljeg takmičenja "Zvezda Granda", pa je u rekordnom roku na svom sigurnom virtuelnom prostoru (čitaj: veb sajtu) sasula paljbu po protivkandidatkinji Radmili Manojlović!

"Hvala vam na podršci, ali ja iskreno ne verujem da će me vratiti u takmičenje, jer ja ne mogu i neću da se skidam i glumim neku ribu jer to nisam. Narod više voli da gleda, a to su i lepo dokazali sinoć. Samo bih volela da čujem da Radmila otpeva 'Molitvu' ili 'Jutro'... ha, ha...

A moje lično mišljenje je da će vratiti neku koja će biti podvodljiva za njihove muške transakcije (?!, prim. R.S.), znate na šta tačno mislim... Ne očajavajte, jer ni ja to ne radim, a ja vas puuuuno pozdravljam... Bucka", napisala je na svom sajtu (http://bucka.vbboard.net/) popularna debeljuca. Posle ovog komentara usledile su brojne poruke forumaša u kojima se mahom osuđivalo Buckino mišljenje, zbog čega se ona ponovo oglasila na istom mestu:

"Za Radu sam napisala u nekoj od ovih tema da bih volela da čujem da ona otpeva neki lep zabavnjak kao što je 'Molitva"' ili sl. i da mi je jako žao što je većina muškaraca posmatra samo kao seksualni objekat a ne kao pevačicu...", pokušala je da se "izvadi" Bucka, a kada je čitava priča u rekordnom roku preplavila i zvanični sajt Grand produkcije, gorostasna pevačica uputila je Radi javno izvinjenje, rekavši da je samo htela da se našali! I u izjavi za Kurir, Bucka priznaje da je pogrešila:

- Bila sam nepromišljena, a kada sam se "osvestila" već je bilo prekasno da se išta popravi. Takmičenje je potpuno regularno, a mislim da sam najviše naškodila sebi i umanjila šansu da budem vraćena u takmičenje u poslednjoj emisiji - zaključila je ona, a kako će na sve ovo gledati njeni obožavaoci, ali i bivši "saborci" sa crvenih stolica, tek ćemo da vidimo.


Radmila: Neću da se prepucavam!

- Bucku cenim kao pevačicu i koleginicu i ne želim da se s njom prepucavam. Inače, pevam 2000 pesama, između ostalih "Molitvu" i "Jutro", i pozivam je da dođe na neki moj nastup i čuje kako to zvuči, iako to nije moj fah jer sam narodnjak. Narod je rekao svoje i ja nemam dalje šta da dodam - rekla nam je Rada kad smo je pozvali za komentar.





(R. S.)
Nazad na vrh Ići dole
http://lakiitheebesttt.piczo.com
najFan
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
najFan


Ženski
Broj poruka : 1073
Godina : 34
Emploi : Ma kakvi...
Loisirs : U Necilijevom krevetu...
Datum upisa : 26.08.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyPon Okt 22, 2007 8:01 pm

Anja* ::
Ana_91 ::
*ANDREA* ::
Pise da je Nemanja dosao na otvaranje u pratnji svoje "drugarice" i da se od nje nije odvajao celo vece
zaljubljen neca ljubav

a "drugaricu" cemo da batine batine batine xexe

Naravno :box: ljuta zena batine
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2007 6:33 am

najFan ::
Anja* ::
Ana_91 ::
*ANDREA* ::
Pise da je Nemanja dosao na otvaranje u pratnji svoje "drugarice" i da se od nje nije odvajao celo vece
zaljubljen neca ljubav

a "drugaricu" cemo da batine batine batine xexe

Naravno :box: ljuta zena batine
Pih...nema potrebe...ona ce sama da nestane...odjednom..pufff...nema vise... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
skocila_sam_na_binu
Gušter
Gušter
skocila_sam_na_binu


Ženski
Broj poruka : 630
Godina : 32
Localisation : Sabac ali palim u V.M.
Datum upisa : 05.11.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyPet Nov 09, 2007 3:18 pm

Ena88 ::
najFan ::
Anja* ::
Ana_91 ::
*ANDREA* ::
Pise da je Nemanja dosao na otvaranje u pratnji svoje "drugarice" i da se od nje nije odvajao celo vece
zaljubljen neca ljubav

a "drugaricu" cemo da batine batine batine xexe

Naravno :box: ljuta zena batine
Pih...nema potrebe...ona ce sama da nestane...odjednom..pufff...nema vise... lol!
Pustcemo je da se malo nada da ce preziveti... lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyNed Nov 25, 2007 4:12 am

Brena sredila zube Dinči i Milanu!

Novosti iz tabloida - Page 2 Mwi-24


Posle Radmile Manojlović, koja je pre dva meseca zahvaljujući stomatološkoj intervenciji dobila lepši osmeh, Lepa Brena je i Milanu Stankoviću i Milanu Dinčiću Dinči pomogla da izgled gornje vilice dovedu skoro do perfekcije. Po preporuci gazdarice “Granda” njih dvojica su nedavno posetili privatnu stomatološku ordinaciju na Bežanijskoj kosi. Dinča je najpre rešio problem s karijesom. A potom, umesto da mesecima nosi protezu, uz pomoć najnovije metode samo za sat vremena ispravljeni su mu zubi.
“Nisam imao katastrofalno loše zube, ali sam već dugo pokušavao da skupim hrabrosti i odem kod zubara”, iskren je Dinča. “Kad sam video da je Radmila začas sredila zube, to me je ohrabrilo, pa sam otišao kod Breninog stomatologa. Problem sam rešio za kraće vreme nego što sam pretpostavio. Kada sam stigao kući, nisam se odvajao od ogledala. Zadovoljno sam se smeškao, jer sam konačno rešio problem koji sam imao sa zubima”.
Milan Stanković je imao sličan problem kao i Radmila, pa se i on podvrgao zahvatu kojim su mu ispravljena dva zuba u gornjoj vilici, koja su ranije štrčala.
“Intervencija nije dugo trajala, a kada sam se posle zahvata pogledao u ogledalu - bio sam prezadovoljan”, kaže Stanković i dodaje: “Imao sam sitne zube i zahvalan sam Lepoj Breni zbog što sad imam raskošan osmeh”.

LEPA BRENA: 'TU SMO DA BRINEMO O NJIMA!'
“Nije Radmila jedina kojoj smo pomogli da sredi zube”, rekla je Lepa Brena, a potom nastavila da objašnjava zbog čega je “Zvezdama granda” pomogla da imaju lepši osmeh. Pre svega, reč je o zdravlju, a ne o nekom zahvatu estetske hirurgije. Podrazumeva se da bi svi trebalo da imamo zdrave zube. Ako nisu bili u mogućnosti iz bilo kog razloga da posete zubara, tu smo mi da brinemo o njima i da im pomognemo”.
www.svet.co.yu
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyNed Nov 25, 2007 4:19 am

Novosti iz tabloida - Page 2 Biv-19
Slobodan Batjarević Cobe pao sa skutera



Slobodan Batjarević Cobe završio je pre neki dan u Hitnoj pomoći. Naime, vozeći svoj skuter po vlažnom kolovozu iza jedne krivine naleteo je neočekivano na drugu, usled velike brzine izgubio kontrolu nad motorom i pao, saznaje Kurir iz izvora bliskog „Grandovoj“ zvezdi.

- Put je bio izuzetno klizav jer je prethodnih dana lila kiša, a usled prevelike brzine Cobe je izgubio ravnotežu i pao! Sva sreća da je imao kacigu, inače bi posledice bile katastrofalne. Neki ljudi koji su se zatekli na licu mesta odmah su reagovali, te su ga svojim kolima prebacili do Hitne pomoći, kaže naš izvor i dodaje:

- Bio je sav izgreban i ugruvan od pada, a lekari su konstatovali samo lakše telesne povrede i pustili ga kući. Ipak, radi predostrožnosti, Cobe je uradio rendgenske snimke. Nakon svih procedura on se vratio kući, gde je nekoliko dana mirovao u porodičnom okruženju - zaključuje naš sagovornik.

Prema navodima našeg izvora, motor koji je vozila mlada nada „Granda“ više nije u voznom stanju, tako da će Cobe naredne tezge morati da odrađuje s dodatnim motivom - da ponovo sakupi lovu za novog dvotočkaša. Ali, kako za njegove nastupe u južnim krajevima vlada veliko interesovanje, ubeđeni smo da će brzo sakupiti pare i kupiti novog ljubimca.

www.kurir-info.co.yu
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
crazy_angeL
Hronični forumaš
Hronični forumaš
crazy_angeL


Ženski
Broj poruka : 2486
Godina : 36
Localisation : Vienna / Pozarevac
Datum upisa : 20.09.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyNed Nov 25, 2007 4:37 am

eh evo da prebacim post iz druge teme ovamo, jer je nisam videla pre Very Happy

Zika Jaksic "I mene startuju devojke na nastupima"

Kako prolaze nove "Zvezde granda" na nastupima?
Do sada smo nastupali samo u "Grdoniji u Svajcarskoj i veceras u "Nahtverku". Jos uvek je rano da povlacimo bilans, ali smatram da smo imali dobar start.

Da li si se nadao ovolikom broju fanova koji zele da se priblize, fotografisu i uzmu autogram od novih "Grandovih Zvezda"?
Ne mogu da buden neiskren i da kazem da nisam. Nadao sam se, jer znam da je veliki broj ljudi u dijaspori pratio takmicenje, sto podrazumeva da su svi oni imali svog favorita. To sto na nastupima publika "startuje" "Zvezde Granda" je sasvim normalno.

Da li i tebe neko startuje na nastupim "Grandovih zvezda"?
Mene startuju zene, i to ne samo one koje zele da se afirmisu kao pevacice.

Kada se mogu ocekivati albumi mladih Grandovca?
Album pobednika Dusana Svilara trebao bi da se pojavi najkasnije do kraja januara, dok je za ostale jos uvek neizvesno, jer "Grand" produkcija garantuje album samo pobedniku. Medjutim, od nas ce svi oni dobiti jos jednu sansu na predstojecem "Grand Festivalu", pa cemo po reakciji publike videti da li cemo uzeti u obzir jos nekoga od njih kome cemo izdati album. Smatram da je to fer dil, na njima da se pokazu.

Grand Festival je trebao da se odrzi u decembru, da li je odredjen novi datum?
Za sada znamo da ce biti dve polufinalne veceri, na kojima ce nastupati po dvadeset i pet izvodjaca. Sledi finale na kome ce ucestvovati dvadeset i jedan pevac. Predvidjeno je da citava manifestacija traje od 1. do 15. februara, odnosno prva tri petka u februaru 2008. godine.

Da li imate na uvid to koliko je pevaca do sada prijavilo svoje ucesce za festival?
Od autora pesama i kompozitora saznajem da vlada jagma za pesmama, i da se za festival sprema mnogo velikih zvezda. Na osnovu dosadasnjih informacija znamo da ce ove godine biti velika konkurencija, s obzirom da ce ovog puta gotovo sve "Zvezde Granda" ucestvovati, a to su ujedno i najpopularniji izvodjaci na nasim prostorima.

Svet - izdanje za dijasporu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dzungla.org
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyČet Nov 29, 2007 1:21 pm

ISPALILA SE

Mlada folk pevačica Ivana Šašić nije prepoznala hit i kompozitoru Draganu Brajeviću Braji vratila pesmu koja je kasnije dostigla neviđen uspeh! Naime, kako saznaje Kurir iz dobro obaveštenog izvora, reč je o pesmi „Nikada više“, koju je nedavno snimila nova zvezda „Granda“ Radmila Manojlović, kaže naš izvor, koji je insistirao na anonimnosti:

- Kada je Rada čula pesmu kod Braje u studiju, bila je oduševljena melodijom i tekstom - kaže naš sagovornik i dodaje:

- Braja je ispao korektan pa je mladoj „Grandovoj“ zvezdi objasnio da je pesma bila kod njene koleginice Ivane Šašić, te da ju je ova vratila ne prepoznavši se u njoj. Međutim, pesma kao da je trebalo da dođe upravo kod Radmile jer je ona za vrlo kratko vreme postala hit i dospela u sam vrh domaćih top-listi. S obzirom na to da je Šašićka omašila u proceni, sigurno se sada hvata za glavu, jer Manojlovićeva trenutno „ubija“ s tom numerom. Ne samo da je postala hit nego je ubedljivo najtraženija od svih novih pesama mladih zvezda „Granda“, jer se najviše od svih sluša po diskotekama, kafićima i radio-stanicama. Postavlja se pitanje kako Ivana nije poslušala Braju, starog lisca koji ima nos da oseti pesmu koja će biti vrhunska! Ali, verovatno joj nije bilo suđeno. Ipak, Ivana je sada u blagoslovenom stanju, te se u ovom momentu više bavi svojom trudnoćom nego pesmama. Dakle, njoj tek predstoji karijera nakon porođaja - zaključuje naš izvor.

Bilo kako bilo, dok Rada „kupi kajmak“, Ivana može da se raduje prinovi i u međuvremenu uči dečje pesmice, koje će joj u skoroj budućnosti trebati.


Izvor: 'Kurir'
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
JOANA
Sveža piletina
Sveža piletina
JOANA


Broj poruka : 290
Datum upisa : 29.11.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyČet Nov 29, 2007 3:17 pm

xa xa -ispala!
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyČet Nov 29, 2007 3:31 pm

JOANA ::
xa xa -ispala!
I to kakva... lol

P. S. Zabranjeno psovanje na 4umu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
JOANA
Sveža piletina
Sveža piletina
JOANA


Broj poruka : 290
Datum upisa : 29.11.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyČet Nov 29, 2007 3:32 pm

DJ MW ::
JOANA ::
xa xa -ispala!
I to kakva... lol

P. S. Zabranjeno psovanje na 4umu...

aham...izvinjavam se ,nova sam pa jos nisam usla u stos! a i nije ti nek psovka Wink ali ok.
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyČet Nov 29, 2007 9:27 pm

JOANA ::
DJ MW ::
JOANA ::
xa xa -ispala!
I to kakva... lol

P. S. Zabranjeno psovanje na 4umu...

aham...izvinjavam se ,nova sam pa jos nisam usla u stos! a i nije ti nek psovka Wink ali ok.
Pa nije neka, ali psovka jeste... Suspect A za sve nove chlanove postoji Pravilnik 4uma... Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyPet Nov 30, 2007 6:06 pm

Zvezde Granda tri u jedan

Novosti iz tabloida - Page 2 G7g-33




Ovaj put, Sale je odlučio da cimerski život dele Slobodana Batjarevića Cobe, Radmila Manojlović i Dušan Svilar.
Ruku na srce, ova trojka ne može ni na šta da se požali. Stan se nalazi nedaleko od Fontane,
na Novom Beogradu, komforan je, nešto manji od sto kvadrata, gde svako ima svoju sobu, a samim tim i privatnost.

www.svet.co.yu
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Gost
Gost




Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 EmptyPet Nov 30, 2007 6:18 pm

pre 15 min sam to napisala kod rade..ju..ju al cecobeto i svileni da uzivaju ..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti iz tabloida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tabloida   Novosti iz tabloida - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti iz tabloida
Nazad na vrh 
Strana 2 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Zvezde Granda 2007.-
Skoči na: