NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Razlika u godinama

Ići dole 
+26
Ana_91
plavojka
andjelaaaaa
Zvezda Granda 2008
Petra
tanja nis
shashava malena
pink girl
IwABg93
Jasmina-DG
de@bbrs
cvetic91
Mina-Neca fan
paris_hilton
emotivna luda
princeza
Kaca93
DJ MW
Anja*
The Best Damn Thing
LeNa_
mima-dugajica
AdminKa
bubamara
GM_loodak
Alek-Juicy Pen
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyUto Mar 18, 2008 3:39 am

DJ MW ::
Pa, jeste istina da mi sporije sazrevamo... Ja sam ranije mislio da sam zreo za svoje godine, a tek sad vidim kakav sam klinac bio (i josh sam lol )... Ali, vecina mojih drugarica koje su moje godishte i koje su bile sa momcima koji su '82, '83. su i dan-danas nezrele klinke... Rolling Eyes Vecina devojaka misli da je puno zrelija od momaka istog godishta, ali mislim da to, u stvari, i nije bash tako... Rolling Eyes

A sad neshto razmishljam... Svi moji drugovi koji imaju devojke - imaju neke koje su njihovog godishta ili godinu mladje... Suspect



king


Anja* ::
Ti to hoces da kazes da mi sazrevamo kad i vi?tj.da su isto zreli i devojka i momak istog godista scratch Bar po onome sto sam videla sa svojih 17 godina,tvrdim da nisi u pravu Rolling Eyes mozda,mozda postoje izuzetci,ali mislim da je to bas retko... Suspect


pronasao sam se Cool
Nazad na vrh Ići dole
Kaca93
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Kaca93


Ženski
Broj poruka : 4856
Godina : 31
Localisation : Nish
Loisirs : ...bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo...
Datum upisa : 20.12.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyUto Mar 18, 2008 9:09 am

E ovako....ja se poslednje vreme mnogo lozim na starijeeeeeeeeeeeeeee muskarce,i to bas starije....nisam normalna,ali tako je Wink ...mada ne bi mi smetalo da se pojavi neko mladji u mom zivotu.... flower
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyUto Mar 18, 2008 9:49 am

Nisi u pravu....Ja mogu da se zajebavam i kazem lozim se napare, ali sta ce mi one ako taj muskarac nije sposoban da me zadovolji seksualno(jer je mnogo mator pa mu treba vijagra ili razna doping sredstva) ako mi ne pruza potrebnu sigurnost...mlad si ti jos pa ne znas sta je ljubav....da znas ne bi ni postavio ovo pitanje
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyUto Mar 18, 2008 12:45 pm

Alek-Juicy Pen ::
Anja* ::
Hm...dobra tema,a i vec smo je dotakli ovih dana...pa to jeste tacno,ove danasnje devojke traze momke koji su 83,82 pa cak i starije Rolling Eyes iako one imaju nekih 15,16 godina...ja nisam za toliku drasticnu razliku u godinama,ali sve dok je 3,4 godine u pitanju(mislim na to da je decko striji od devojke)meni je ok... Smile


affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid znaci ja da trazim devojku sedmi razred lol lol lol lol zato sto neke koje su moje godiste traze 3-4 godine starijeg...?!

Pa ti trazi... :roll:a one devojke tvojeg godista,uglavnom traze nekog 83(bar vecina)...a ja sam rekla da meni ne bi smetala razlika od 3-4 godine,ne i veca... Smile Cool
Nazad na vrh Ići dole
emotivna luda
Hronični forumaš
Hronični forumaš



Ženski
Broj poruka : 3168
Godina : 39
Localisation : ...moj BEOGRADE,zagrli me...
Datum upisa : 21.06.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2008 1:31 am

pa ja sam za tu pricu...*ZAR NE ZNAS DA PRAVA LjUBAV GODINE NE BROJI*Xmmmm scratch mada....nekad mu to dodje i nesrazmerno skroz! Iskreno BZV mi je kad vidim ono moze tata da joj bude i kao vole se,setaju i sl...mislim to mi je bas Fush Cool mada vise branim nego odobravam! Nikad ne reci nikad,ali za sad nikad nisam,niti cu sebi to dozvoliti,mada....ponuda uvek ima Very Happy ali ja jednostavno nikad ne bih mogla! POred toliko lepis mladica,traziti 'tatu' u bukvalnom smislu....mada to devojke cesce rade zbog razlicitih problema u zivotu,ima tu svega...a i pAra Vrti gde BurgiJa nece,a kod nas je nazalost to aktuelno,tako da....nemam pojma! Ja mogu da dam komentar za nekog starijeg coveka ako je lep,smksy,ali da 'uradim' nesto sa njim=NIKAD!!! Ali znate kako,IMA NAS RAZNIH....moj najstariji deck je bio 5godina stariji od mene.....a najmladji godinu mladji Wink i to mi je skrooooz OK!!! i u svakoj vezi mi je bilo lepo na svoj nacini,i ne kajem se ni za sta Wink


....a za to da devojcice sazru pre decaka,je naucno dokazano......Geni su cudo!!!
Nazad na vrh Ići dole
paris_hilton
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
paris_hilton


Ženski
Broj poruka : 1444
Godina : 33
Localisation : Svuda negde :)
Emploi : Umem da te volim k'o nijedna...
Loisirs : www.myspace.com/mina_hilton
Datum upisa : 17.06.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2008 12:38 pm

Danasnje cure se muvaju sa starijim momcima jer oni nisu toliko 'napaljeni' (da prostite lol )
Evo ovi koji su moje godiste, godinu dana stariji, mladji, samo na sex misle. A zreliji momci nekako deluju strpljivije - valjda zato sto ih je prosla ta faza Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2008 3:35 pm

paris_hilton ::
Danasnje cure se muvaju sa starijim momcima jer oni nisu toliko 'napaljeni' (da prostite lol )
Evo ovi koji su moje godiste, godinu dana stariji, mladji, samo na sex misle. A zreliji momci nekako deluju strpljivije - valjda zato sto ih je prosla ta faza Smile
lol u pravu si
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2008 3:35 pm

Admin ::
Ja znam devojku koja je zatrudnela sas 17 godina sa likom od 38... i znam jednu koja pokusava da zatrudni sas nekim od 52 a njoj 26..pa vi vidite Shocked

u jbt affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2008 3:47 pm

Mina-Neca fan ::
Admin ::
Ja znam devojku koja je zatrudnela sas 17 godina sa likom od 38... i znam jednu koja pokusava da zatrudni sas nekim od 52 a njoj 26..pa vi vidite Shocked

u jbt affraid affraid

Sve za ljubav
Nazad na vrh Ići dole
cvetic91
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
cvetic91


Ženski
Broj poruka : 1384
Godina : 33
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 24.09.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyPet Mar 21, 2008 1:51 am

Hm, pa, ko mi se svidi, svidi se... ne gledam godiste!! Ali...ipak mi se uglavnom svide stariji (do 5-6 god.). Jedino je Nemanja izuzetak (9 godina) lol
Nazad na vrh Ići dole
de@bbrs
Gušter
Gušter
de@bbrs


Ženski
Broj poruka : 438
Godina : 32
Datum upisa : 27.09.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyPet Mar 21, 2008 11:07 pm

paris_hilton ::
Danasnje cure se muvaju sa starijim momcima jer oni nisu toliko 'napaljeni' (da prostite lol )
Evo ovi koji su moje godiste, godinu dana stariji, mladji, samo na sex misle. A zreliji momci nekako deluju strpljivije - valjda zato sto ih je prosla ta faza Smile

E, Paris tu slažem sa tobom. Ali, uvek postoji ono, ali, postoje izuzeci kojih su, nažalost, u manjini......

Što se mene tiče, ja nisam materijalista, ali čisto sumnjam da bi neka devojka koja dobro izgleda i ceni sebe u svakom smislu bila sa dečkom koji je ''klinac'', ne zna da se izražava i ponaša, a takođe i da ne pazi na sebe...
To je prosto nemoguće!

Stoga bi momci morali da obrate pažnju na sebe i na to da udovolje devojkama u svakom smislu, pa bi onda mogli da sude o njima!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyPet Mar 21, 2008 11:13 pm

Samo kad devojke ne moraju da udovoljavaju momcima... lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyPet Mar 21, 2008 11:20 pm

aah ti momci ..i te devojke......


razlika u godinama..hm....pa znate kako svi stariji tipovi koji su presli 30 ....jure mladje..e sad ne znam zbog cega.. lol

ali u principu ....ima i izuzetaka...

ja nikad ne bi bila sa nekim ko moze tata da mi bude.... lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyPet Mar 21, 2008 11:22 pm

ako ti imas 18 a on 30 ne moze ti tata biti....100% lol
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyPet Mar 21, 2008 11:41 pm

LeNa_ ::
ako ti imas 18 a on 30 ne moze ti tata biti....100% lol


ja ima 20 uskoro 21... lol

ali imas tipove koji imaju 30 a jure devojke od 13..14...godina.....strasno!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyPet Mar 21, 2008 11:50 pm

Ma ja sam lupila lol
A te od 13-14 god.....no comment....popravni dom lol
Nazad na vrh Ići dole
IwABg93
Gušter
Gušter
IwABg93


Ženski
Broj poruka : 659
Godina : 30
Localisation : United States Of Belgrade ^^
Datum upisa : 18.02.2008

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptySub Mar 22, 2008 1:56 pm

Jasmina-DG ::
LeNa_ ::
ako ti imas 18 a on 30 ne moze ti tata biti....100% lol


ja ima 20 uskoro 21... lol

ali imas tipove koji imaju 30 a jure devojke od 13..14...godina.....strasno!!

to je wec pedofilija... xaxaxaxa afro

meni najwishe 1god stariji... za sad :jeej:
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptySub Mar 22, 2008 3:29 pm

^^^^^^^ ja mislim da sam tebe video u autobusu lol
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptySub Mar 22, 2008 3:51 pm

ja nemam nista protiv toga..e sad zavisi koliko je npr muskarac stariji od devojke..
Eto primer...moja seka je u vezi sa deckom od 35 god a ona ima 22..to mi je normalno..jer je taj muskarac razume..nece da joj pravi pakao od veze..a ovi klinci...ne znaju jos nista..
Nazad na vrh Ići dole
shashava malena
Hronični forumaš
Hronični forumaš
shashava malena


Ženski
Broj poruka : 1508
Godina : 37
Datum upisa : 20.06.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptySub Mar 22, 2008 6:48 pm

svaki moj bivsi je ili moje godiste ili godinu dana mladji ... ali sa sadasnjim deckom se najbolje slazem, a on je 5 godina stariji od mene...valjda se najbolje kapiramo upravo zbog toga sto je on prosao kroz mnogo toga i zna sta je zivot, a meni takva osoba bas treba ... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tanja nis
Sveža piletina
Sveža piletina
tanja nis


Broj poruka : 236
Godina : 39
Localisation : j love necu slatkisa
Datum upisa : 05.08.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptySre Mar 26, 2008 3:08 pm

sta mislite o tome da devojka bude malo starija od decka.ja licno mislim da u tome nema niceg loseg ,a vi
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptySre Mar 26, 2008 3:32 pm

praksa je pokazala da te veze najbolje uspevaju...ako muskarac ima psihicku zrelost...u protivnom tesko...
Nazad na vrh Ići dole
Petra
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Petra


Broj poruka : 2039
Godina : 34
Localisation : u Obenovcu,ali u snovima
Datum upisa : 14.11.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyNed Apr 06, 2008 2:34 am

nikad jos nisam imala mladjeg decka od sebe..a starijih je bilo pa cak i 6-7 godina..a ne slazem se sa tim a devojke nece da budu sa mladjim deckom jer nema para..
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyNed Apr 06, 2008 2:38 am

tanja nis ::
sta mislite o tome da devojka bude malo starija od decka.ja licno mislim da u tome nema niceg loseg ,a vi

Znam dosta uspesnih veza/brakova gde je zena starija...ne mnogo,ali je starija...To je sve bukvalno samo na papiru,i sve je ok u granicama normale...Mada mi ne zvuci to lepo kad cujem da je muskarac mladji,al ' jbg...svako bira za sebe... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zvezda Granda 2008
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Zvezda Granda 2008


Ženski
Broj poruka : 1984
Godina : 30
Localisation : NOVI SAD
Emploi : Reci gde je sve ...zar nije palo dovoljno suza...dal je bolja sad ....NEKA DRUGA,..:(
Datum upisa : 01.07.2007

Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 EmptyNed Apr 06, 2008 11:53 am

Alek-Juicy Pen ::
ovako,imam neki osecaj da danasnje devojke traze sve starije tipove Suspect
izgovor je najcesce mlad zelen a i u mnogim slucajevima,ako je mlad nema pare jer ne zaradjuje
... Rolling Eyes
meni je uzasno glup taj nazovi "trend"
....kakvo je vase misljenje o svemu tome i da l ste nekad bili sa mladjom/starijom/mladjim/starijim deckom/devojkom
Very Happy


iskreno,ja ne volim puno starije momke,ali se uvek zalepim za nekog ko je godinu,dve stariji od mene,...a ponekad i moje godiste- MLADJE NE VOLIM BAS,..bar trenunto Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razlika u godinama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika u godinama   Razlika u godinama - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Razlika u godinama
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: