NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?

Ići dole 
+35
LeNa_
Happy Guinea Pig
Ana_91
zvoncica
Alex93
emotivna luda
tanja nis
andjelaaaaa
IwABg93
Natasa93
Zvezda Granda 2008
Kaca93
bubamara
mala
Dushan_SD
Anci
de@bbrs
Joka89
Elena^
GM_loodak
DJ MW
Vladimir_Bijelic
mima-dugajica
Ena88
*ANDREA*
tasha_ns
Jasmina-DG
Kris
Anja*
princeza
aki
AdminKa
Babs
paris_hilton
Alek-Juicy Pen
39 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 2:06 am

e ovako pitao sam dragonku u vezi ovih tema rekla je da moze ovde Very Happy

tema je jasna,svima je poznato da su se u danasnje vreme poremetile vrednosti i da je novac postao nuzno zlo prema tome zanima me sta mislite na ovu temu....Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
paris_hilton
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
paris_hilton


Ženski
Broj poruka : 1444
Godina : 33
Localisation : Svuda negde :)
Emploi : Umem da te volim k'o nijedna...
Loisirs : www.myspace.com/mina_hilton
Datum upisa : 17.06.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 2:09 am

Ja prva Very Happy Moras da definises to siromastvo... Jer ako pod tim mislis da nema cime da se okupa sigurno ne bih bila. Ovo sam mozda tako odvratno napisala, ali ne znam kako da formulisem :S Ako je siromasan u smislu da nije sva marka na njemu naravno da mogu Cool
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 2:12 am

pa dobro sta ja znam recimo da nema da te izvede na pice itd itd....necemo tako daleko...mislim na to da nema da se okupa Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Babs
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Babs


Muški
Broj poruka : 4750
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 2:48 am

Ovako siromashna da nema ker za shta da je ujede.. Bitno da ja imam... sranje se desava lol! lol! lol! lol! Pa ne bih bash neku neuku i priglupu.. a ni teshku sirotinju... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 2:55 am

U ljubavi brojevi ne postoje Wink (no cm, kg, EURO, DOLARS, FUNT, DINARI, km...)
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
aki
Sveža piletina
Sveža piletina
aki


Ženski
Broj poruka : 215
Godina : 36
Datum upisa : 31.01.2008

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 3:02 am

slazem se Smile i pozz svima Smile
Nazad na vrh Ići dole
princeza
VIP foruma
VIP foruma
princeza


Ženski
Broj poruka : 5595
Godina : 44
Localisation : ...u snovima...
Emploi : Neka bude sta ce biti, ja se necu promeniti...
Loisirs : svuda negde
Datum upisa : 14.12.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 10:00 am

Mogla bih, jer mi je ljubav jedini pokretac u zivotu
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 1:55 pm

Pa dobro,mogla bih...jbg nije sve u novcu...naravno,ne mislim na siromasnog u smislu,nekog klosara... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Kris
Gušter
Gušter
Kris


Ženski
Broj poruka : 703
Godina : 35
Localisation : TaMo GdE LjUbAv StAnUjE.....Beograd
Datum upisa : 20.09.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 4:51 pm

Naravno da bih mogla...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bojanmarovic.com/forum
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 5:19 pm

princeza ::
Mogla bih, jer mi je ljubav jedini pokretac u zivotu



cheers cheers cheers .........slazem se u potpunosti!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
tasha_ns
Prolaznik
Prolaznik
tasha_ns


Ženski
Broj poruka : 48
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.01.2008

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 5:21 pm

ukoliko nam je lepo ne bi mi bilo bitno da li je siromasan!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rafaelnadal.com
*ANDREA*
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
*ANDREA*


Ženski
Broj poruka : 1326
Godina : 37
Datum upisa : 21.06.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:10 pm

ja se u potpunosti slazem sa Minom ona je u pravu
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:17 pm

Admin ::
U ljubavi brojevi ne postoje Wink (no cm, kg, EURO, DOLARS, FUNT, DINARI, km...)
Slazem se,ona ili onaj kome su novac i takve stvari vaznije i nisu zaljubljeni u tu osobu,ljubav je slepa i nema veze sa novcem Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:24 pm

jao sto smo svi dobri lol

jednim delom se slazem s tim sto si rekla ena,al daj kako nema veze?!ako je tip sa devojkom i ne moze da joj pruzi nesto sto bi ona htela a sto on zna da bi je usrecilo...?! i ostali nek kazu sta misle Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:26 pm

Alek-Juicy Pen ::
jao sto smo svi dobri lol

jednim delom se slazem s tim sto si rekla ena,al daj kako nema veze?!ako je tip sa devojkom i ne moze da joj pruzi nesto sto bi ona htela a sto on zna da bi je usrecilo...?! i ostali nek kazu sta misle Very Happy
To sto bi usrecilo nekku devojku nema veze sa novcem vec sa cm lol

salim se lol mada ima i tu istine,dzabe njemu novac ako nema mozak Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:29 pm

:| :| :| :| :| :| :| :o sacekacemo jos koji komentar ovaj me je previse sokirao lol
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:30 pm

Alek-Juicy Pen ::
:| :| :| :| :| :| :| :o sacekacemo jos koji komentar ovaj me je previse sokirao lol
lol lol lol lol lol

Ali ima i tu istine,ako nema pare,ima valjda,mozak lol
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
mima-dugajica
VIP foruma
VIP foruma



Ženski
Broj poruka : 9234
Godina : 31
Datum upisa : 17.09.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:35 pm

pa ovako..evo i mog komentara..

JA bih mogla..novac mi stvarno nije bitan..Ali ono sto je Alek rekao da ne moze da mi plati pice..to nema nikakve veze..u cemu je problem da ga platim sama..Ali ne bih mogla da podnesem da mi decko se*e zato sto cu da izadjem ili slicno..a on zbog novca ne moze..tako da mislim da bi ta veza prebrzo pukla..
Nazad na vrh Ići dole
Vladimir_Bijelic
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Vladimir_Bijelic


Muški
Broj poruka : 1285
Godina : 30
Localisation : SUBOTICA
Emploi : MILAN STANKOVIC JE NAJBOLJI
Loisirs : forum milana stankovica- FANSAJT.FORUMJ.NET
Datum upisa : 05.12.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:43 pm

tema je jadna sorry alek ali./... Rolling Eyes

ja necu da komentarisem nista Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://fansajt.forumj.net/index.htm
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:45 pm

mima-dugajica ::
pa ovako..evo i mog komentara..

JA bih mogla..novac mi stvarno nije bitan..Ali ono sto je Alek rekao da ne moze da mi plati pice..to nema nikakve veze..u cemu je problem da ga platim sama..Ali ne bih mogla da podnesem da mi decko se*e zato sto cu da izadjem ili slicno..a on zbog novca ne moze..tako da mislim da bi ta veza prebrzo pukla..

sto se tice ovog pica,ja mislim da je muskarcima u neku ruku "ponizenje"(nisam bas upotrebio pravi izraz...) da devojka plati pice,bar u mom slucaju,verujem i kod ostalih,a tu dolazimo do onog ako je tip ponosan a nema kinte onda je ta veza odma osudjena na propast...
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:47 pm

Vladimir_Bijelic ::
tema je jadna sorry alek ali./... Rolling Eyes

ja necu da komentarisem nista Sad

onda je ti zaobidji....
Nazad na vrh Ići dole
mima-dugajica
VIP foruma
VIP foruma



Ženski
Broj poruka : 9234
Godina : 31
Datum upisa : 17.09.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:54 pm

Alek-Juicy Pen ::
mima-dugajica ::
pa ovako..evo i mog komentara..

JA bih mogla..novac mi stvarno nije bitan..Ali ono sto je Alek rekao da ne moze da mi plati pice..to nema nikakve veze..u cemu je problem da ga platim sama..Ali ne bih mogla da podnesem da mi decko se*e zato sto cu da izadjem ili slicno..a on zbog novca ne moze..tako da mislim da bi ta veza prebrzo pukla..

sto se tice ovog pica,ja mislim da je muskarcima u neku ruku "ponizenje"(nisam bas upotrebio pravi izraz...) da devojka plati pice,bar u mom slucaju,verujem i kod ostalih,a tu dolazimo do onog ako je tip ponosan a nema kinte onda je ta veza odma osudjena na propast...
jbg..neznam sta drugo da kazem..Jos uvek mi se nije desilo da budem sa deckom koji nema da mi plati pice..ali mislim da meni to nebi predstavljalo nikakav problem...

A..ono sto si rekao za ponizenje..nemam komentar za too.. cutanje
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:56 pm

Alek-Juicy Pen ::
mima-dugajica ::
pa ovako..evo i mog komentara..

JA bih mogla..novac mi stvarno nije bitan..Ali ono sto je Alek rekao da ne moze da mi plati pice..to nema nikakve veze..u cemu je problem da ga platim sama..Ali ne bih mogla da podnesem da mi decko se*e zato sto cu da izadjem ili slicno..a on zbog novca ne moze..tako da mislim da bi ta veza prebrzo pukla..

sto se tice ovog pica,ja mislim da je muskarcima u neku ruku "ponizenje"(nisam bas upotrebio pravi izraz...) da devojka plati pice,bar u mom slucaju,verujem i kod ostalih,a tu dolazimo do onog ako je tip ponosan a nema kinte onda je ta veza odma osudjena na propast...
Hm... To da... Mada onda takav ne treba ni da trazhi neku devojku ako mu je frka shto ne mozhe da joj plati pice... Rolling Eyes

I... Ovaj... Pa OK ako je devojka siromashna, nema veze... Ali se slazhem da ne bih bio bash sa klosharkom... lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:57 pm

rekao sam da se nisam izrazio kako treba....
al evo sad me bas zanima, pitaj neke drugove sta ja znam dal bi im bilo prijatno da im devojka plati pice... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? EmptyČet Feb 07, 2008 8:57 pm

mima-dugajica ::
Alek-Juicy Pen ::
mima-dugajica ::
pa ovako..evo i mog komentara..

JA bih mogla..novac mi stvarno nije bitan..Ali ono sto je Alek rekao da ne moze da mi plati pice..to nema nikakve veze..u cemu je problem da ga platim sama..Ali ne bih mogla da podnesem da mi decko se*e zato sto cu da izadjem ili slicno..a on zbog novca ne moze..tako da mislim da bi ta veza prebrzo pukla..

sto se tice ovog pica,ja mislim da je muskarcima u neku ruku "ponizenje"(nisam bas upotrebio pravi izraz...) da devojka plati pice,bar u mom slucaju,verujem i kod ostalih,a tu dolazimo do onog ako je tip ponosan a nema kinte onda je ta veza odma osudjena na propast...
jbg..neznam sta drugo da kazem..Jos uvek mi se nije desilo da budem sa deckom koji nema da mi plati pice..ali mislim da meni to nebi predstavljalo nikakav problem...

A..ono sto si rekao za ponizenje..nemam komentar za too.. cutanje
Ali on je u pravu za to... Rolling Eyes Vi to nikad necete razumeti... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Sponsored content





Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?   Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li biste mogli biti u vezi sa siromašnim dečkom/devojkom?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Bez koje stvari ne biste mogli zamisliti svoj obican dan
» Koga biste voleli da upoznate sa foruma?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: