NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Noćni život, klubovi, splavovi... :)

Ići dole 
+20
AdminKa
cvetic91
Girl Zemun
Ena88
DJ MW
malena 93
IwABg93
Jasmina-DG
marinicas
Dushan_SD
Smajlica
Alek-Juicy Pen
Kris
smokvicaaa89
Anja*
SANDRA
Mina-Neca fan
emotivna luda
DANIJEL 84
paris_hilton
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyČet Dec 13, 2007 10:58 pm

ja najvishe izlazi m u jedan kafic u Vrbasu zove se backstage super je....uglavnom pustaju narodnjake i po koji zabavnjak......
Nazad na vrh Ići dole
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPet Dec 14, 2007 3:51 am

pa ovako, kod nas se u kaficima uglavnom pustaju narodnjaci....
tu spadaju XXL, Blef, Monako, Damit, u Trefu i Cheu je pola-pola i najcesce
volim tamo izaci.... bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPet Dec 14, 2007 1:01 pm

Na Heaven sam isla dok je pevao Sasa Kovacevic,tamo je super...ok je i na Blaywatchu i Babylon-u.....ali trenutno svrljam po kaficima na Obilicevom....
Nazad na vrh Ići dole
smokvicaaa89
Prolaznik
Prolaznik
smokvicaaa89


Ženski
Broj poruka : 47
Godina : 34
Localisation : MADRID
Datum upisa : 26.06.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPet Dec 14, 2007 4:43 pm

CUBA LIBRE JE ZAKON afro
OD KUBE DO SAPCA
I
BOLERO :woo:
Nazad na vrh Ići dole
Kris
Gušter
Gušter
Kris


Ženski
Broj poruka : 703
Godina : 35
Localisation : TaMo GdE LjUbAv StAnUjE.....Beograd
Datum upisa : 20.09.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 1:02 am

Anja* ::
Na Heaven sam isla dok je pevao Sasa Kovacevic,tamo je super...ok je i na Blaywatchu i Babylon-u.....ali trenutno svrljam po kaficima na Obilicevom....
I ja sam isla na Heaven dok je pevao Sasa, Blaywatch mi je ok, Babylon tu i tamo, dobar mi je Freestyler, Sound... Kafane Brodarac i Skadarlija Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bojanmarovic.com/forum
emotivna luda
Hronični forumaš
Hronični forumaš



Ženski
Broj poruka : 3168
Godina : 39
Localisation : ...moj BEOGRADE,zagrli me...
Datum upisa : 21.06.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 2:58 am

Kris ::
Anja* ::
Na Heaven sam isla dok je pevao Sasa Kovacevic,tamo je super...ok je i na Blaywatchu i Babylon-u.....ali trenutno svrljam po kaficima na Obilicevom....
I ja sam isla na Heaven dok je pevao Sasa, Blaywatch mi je ok, Babylon tu i tamo, dobar mi je Freestyler, Sound... Kafane Brodarac i Skadarlija Very Happy Very Happy Very Happy

uHu...ti si neki moj covek Cool BRODARAC,A?!?! Wink reci koje ludilo obrve lol lol
a free?!?!aaaaaaaaaaaaa cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 5:23 pm

Kris ::
Anja* ::
Na Heaven sam isla dok je pevao Sasa Kovacevic,tamo je super...ok je i na Blaywatchu i Babylon-u.....ali trenutno svrljam po kaficima na Obilicevom....
I ja sam isla na Heaven dok je pevao Sasa, Blaywatch mi je ok, Babylon tu i tamo, dobar mi je Freestyler, Sound... Kafane Brodarac i Skadarlija Very Happy Very Happy Very Happy

e nije ni Freestyler los...bila sam jednom...ali mene malo ubija ta muzika
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 6:08 pm

ja bas slabo izlazim po klubovima....moje vreme tek dolazi lol
e da jaca ce da me vodi obecala je haahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Smajlica
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Smajlica


Ženski
Broj poruka : 1428
Godina : 35
Localisation : SMEDEREVO
Datum upisa : 28.08.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 6:17 pm

Pa ima dosta diskoteka i splavova u Smederevu, ja najvise sa drustvom izlazim u San Marino, Enigmu,Shark,na Adagio, splav Viena, Monza,ali izlazim i u okolini Smedereva Mihajlovac diskoteke Art i Magic,u Selevcu diskoteka
Seltex, a i otvara se i nova diskoteka Silos.....

Pa super je provod, sta cekate....
Nazad na vrh Ići dole
Kris
Gušter
Gušter
Kris


Ženski
Broj poruka : 703
Godina : 35
Localisation : TaMo GdE LjUbAv StAnUjE.....Beograd
Datum upisa : 20.09.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 7:03 pm

emotivna luda ::
Kris ::
Anja* ::
Na Heaven sam isla dok je pevao Sasa Kovacevic,tamo je super...ok je i na Blaywatchu i Babylon-u.....ali trenutno svrljam po kaficima na Obilicevom....
I ja sam isla na Heaven dok je pevao Sasa, Blaywatch mi je ok, Babylon tu i tamo, dobar mi je Freestyler, Sound... Kafane Brodarac i Skadarlija Very Happy Very Happy Very Happy

uHu...ti si neki moj covek Cool BRODARAC,A?!?! Wink reci koje ludilo obrve lol lol
a free?!?!aaaaaaaaaaaaa cheers cheers cheers
Obicno ljudi cudno reaguju kada im kazes da ides u kafanu (a pri tom si zensko), ali kada ih odvedes u Brodarac gube sve predrasude..... Very Happy

Smajlica ::
....okolini Smedereva Mihajlovac diskoteke Art i Magic,u Selevcu diskoteka
Seltex, a i otvara se i nova diskoteka Silos.....

Jednom sam bila u Artu i Magic-u i odusevila sam se...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bojanmarovic.com/forum
Dushan_SD
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Dushan_SD


Muški
Broj poruka : 2475
Datum upisa : 21.09.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 7:40 pm

Smajlica ::
Pa ima dosta diskoteka i splavova u Smederevu, ja najvise sa drustvom izlazim u San Marino, Enigmu,Shark,na Adagio, splav Viena, Monza,ali izlazim i u okolini Smedereva Mihajlovac diskoteke Art i Magic,u Selevcu diskoteka
Seltex, a i otvara se i nova diskoteka Silos.....

Pa super je provod, sta cekate....
Pa vishe i nemamo...Mozhda Slon....afro
Nazad na vrh Ići dole
http://www.handballmania.tk
Gost
Gost




Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 10:14 pm

Smajlica ::
Pa ima dosta diskoteka i splavova u Smederevu, ja najvise sa drustvom izlazim u San Marino, Enigmu,Shark,na Adagio, splav Viena, Monza,ali izlazim i u okolini Smedereva Mihajlovac diskoteke Art i Magic,u Selevcu diskoteka
Seltex, a i otvara se i nova diskoteka Silos.....

Pa super je provod, sta cekate....

Taj cuveni San Marino.....koleginica mi non stop visi tamo bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 10:15 pm

Smajlica ::
Pa ima dosta diskoteka i splavova u Smederevu, ja najvise sa drustvom izlazim u San Marino, Enigmu,Shark,na Adagio, splav Viena, Monza,ali izlazim i u okolini Smedereva Mihajlovac diskoteke Art i Magic,u Selevcu diskoteka
Seltex, a i otvara se i nova diskoteka Silos.....

Pa super je provod, sta cekate....

w u tom Selevcu....drugarica...mi drzi 2 kafica


Alek...obecala sam..i obecanje..cu ispuniti... bounce bounce bounce pice pice :woo:
Nazad na vrh Ići dole
Smajlica
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Smajlica


Ženski
Broj poruka : 1428
Godina : 35
Localisation : SMEDEREVO
Datum upisa : 28.08.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 10:22 pm

Pa Jaco navrati pa me upoznaj sa vlasnicom!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 10:27 pm

Smajlica ::
Pa Jaco navrati pa me upoznaj sa vlasnicom!

ok...kad budem dolazila..eto me....tj to joj brat drzi ..mali je moje godiste zove se Sasa
Nazad na vrh Ići dole
Smajlica
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Smajlica


Ženski
Broj poruka : 1428
Godina : 35
Localisation : SMEDEREVO
Datum upisa : 28.08.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 10:32 pm

Jasmina_dg ::
Smajlica ::
Pa Jaco navrati pa me upoznaj sa vlasnicom!

ok...kad budem dolazila..eto me....tj to joj brat drzi ..mali je moje godiste zove se Sasa

Uglavnom dok sam bila mladja nisu me pustali bez licne, pa sam se svadjala sa obezbedjenjem stalno!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 10:41 pm

Smajlica ::
Jasmina_dg ::
Smajlica ::
Pa Jaco navrati pa me upoznaj sa vlasnicom!

ok...kad budem dolazila..eto me....tj to joj brat drzi ..mali je moje godiste zove se Sasa

Uglavnom dok sam bila mladja nisu me pustali bez licne, pa sam se svadjala sa obezbedjenjem stalno!

pa sad si velika..i mozes da izlazis bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Smajlica
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Smajlica


Ženski
Broj poruka : 1428
Godina : 35
Localisation : SMEDEREVO
Datum upisa : 28.08.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptySub Dec 15, 2007 10:48 pm

Jasmina_dg ::
Smajlica ::
Jasmina_dg ::
Smajlica ::
Pa Jaco navrati pa me upoznaj sa vlasnicom!

ok...kad budem dolazila..eto me....tj to joj brat drzi ..mali je moje godiste zove se Sasa

Uglavnom dok sam bila mladja nisu me pustali bez licne, pa sam se svadjala sa obezbedjenjem stalno!

pa sad si velika..i mozes da izlazis bounce bounce bounce

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
emotivna luda
Hronični forumaš
Hronični forumaš



Ženski
Broj poruka : 3168
Godina : 39
Localisation : ...moj BEOGRADE,zagrli me...
Datum upisa : 21.06.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2007 12:22 am

[quote="Kris"]
emotivna luda ::
Kris ::
Anja* ::
Na Heaven sam isla dok je pevao Sasa Kovacevic,tamo je super...ok je i na Blaywatchu i Babylon-u.....ali trenutno svrljam po kaficima na Obilicevom....
I ja sam isla na Heaven dok je pevao Sasa, Blaywatch mi je ok, Babylon tu i tamo, dobar mi je Freestyler, Sound... Kafane Brodarac i Skadarlija Very Happy Very Happy Very Happy

uHu...ti si neki moj covek Cool BRODARAC,A?!?! Wink reci koje ludilo obrve lol lol
a free?!?!aaaaaaaaaaaaa cheers cheers cheers
Obicno ljudi cudno reaguju kada im kazes da ides u kafanu (a pri tom si zensko), ali kada ih odvedes u Brodarac gube sve predrasude..... Very Happy




Pa znas kako..ja nikad nisam izlazila pa da se natempriam idem u BRODARAC....ali znas da je tamo najbolje tek negde oko 3h......tako da kad se smoris na jednom mestu,znas gde otici i bice WOW lol i za smejanje i plakanje lol bila sam bas dosta puta i uvek mi je bilo zanimljivo,atmosvera je KOMEDIJA...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2007 12:28 am

[quote="emotivna luda"]
Kris ::
emotivna luda ::
Kris ::
Anja* ::
Na Heaven sam isla dok je pevao Sasa Kovacevic,tamo je super...ok je i na Blaywatchu i Babylon-u.....ali trenutno svrljam po kaficima na Obilicevom....
I ja sam isla na Heaven dok je pevao Sasa, Blaywatch mi je ok, Babylon tu i tamo, dobar mi je Freestyler, Sound... Kafane Brodarac i Skadarlija Very Happy Very Happy Very Happy

uHu...ti si neki moj covek Cool BRODARAC,A?!?! Wink reci koje ludilo obrve lol lol
a free?!?!aaaaaaaaaaaaa cheers cheers cheers
Obicno ljudi cudno reaguju kada im kazes da ides u kafanu (a pri tom si zensko), ali kada ih odvedes u Brodarac gube sve predrasude..... Very Happy




Pa znas kako..ja nikad nisam izlazila pa da se natempriam idem u BRODARAC....ali znas da je tamo najbolje tek negde oko 3h......tako da kad se smoris na jednom mestu,znas gde otici i bice WOW lol i za smejanje i plakanje lol bila sam bas dosta puta i uvek mi je bilo zanimljivo,atmosvera je KOMEDIJA...
nina idemo u zlatno burence lol lol lol lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
marinicas
Sveža piletina
Sveža piletina
marinicas


Broj poruka : 309
Datum upisa : 15.02.2008

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPon Feb 18, 2008 4:46 pm

cabare rouz,akapulko,tu se uvek fantasticno provedem....................
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPon Feb 18, 2008 7:31 pm

ja da koppiram .....posto mi je prosli nik obrisan ..... Smile

E ovako ja volim svuda da izlazim..pa da krenem....
od splavova..volim da izlazim na -Akapulko-narodna muzika....sve sto je sad aktuelno
Ambis-zavisi..nekad mogu i da slusam house..celo vecea nekad dobra narodna..
Prestiz-samo aktuelna muzika
Otard-narodnaaa muzika
....ima ih jos ali idemo sad sa klubovima
Teatro-uzivo muzik
Firma-Dzenan
Diskoteka Kristal-house
Vanila-uzivo-neki bend
Sweet-uzivo muzika
Trezor -isla jednom na Anu Nikolic
izlazila sam u kafic-klub Magic-pevao je Dado Polumenta
Bard klub-Marko Bulat
Pirana-isto Bulat
Splav Ada i Hrabro srce-Sasa Kovacevic
Heaven-S.K
Babylon-azuro bend-uzivo
Lukas-Zeljko Vasic
Blaywatc-zurke
Miss moneypenny-zurka-hous
u kafic Sex i grad-sam isla letos na pice...nikad uvece
Time out-uzivo-Toca
tako ima me svuda bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPon Feb 18, 2008 8:06 pm

jel teatro u sarajevskoj?
Nazad na vrh Ići dole
marinicas
Sveža piletina
Sveža piletina
marinicas


Broj poruka : 309
Datum upisa : 15.02.2008

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPon Feb 18, 2008 10:13 pm

Alek-Juicy Pen ::
jel teatro u sarajevskoj?
jeste
Nazad na vrh Ići dole
IwABg93
Gušter
Gušter
IwABg93


Ženski
Broj poruka : 659
Godina : 30
Localisation : United States Of Belgrade ^^
Datum upisa : 18.02.2008

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 EmptyPon Feb 18, 2008 11:38 pm

ne izlazim nigde, mislim izlazim u grad,naselje al ne po splawowima itd Smile al naj splaw mi je tetkin xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Noćni život, klubovi, splavovi... :)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: