NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Marko Marković

Ići dole 
+17
u_prolazu
DANIJEL 84
Dragana90
AdminKa
tanja nis
pink girl
Jasmina-DG
Ena88
Simona
bubamara
LeNa_
Mica 93/2
*jovana*
DJ MW
crazy_angeL
Elena^
ivana94
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Nov 23, 2008 3:15 pm

pink girl ::
Veruj mi nisi uopste interesantan..i steta je sto si kao sa svima prst u dupe a nisi svestan kako ljudi sa ovog foruma ne mogu da te podsnesu..ja se bar ne foliram..nisam sa svima dobra..i znam da me ne vole..ali ti..uzas..pronadji malo sebe Miljane i spusti se na zemlju..jer nisi za to da letis..nisi baja..
Za ovih godinu i po dana koliko prichamo, mislio sam da cesh me bar malo bolje upoznati. A ti mislish da ja mislim da me svi vole i da sam baja... :trs: Uh... Kada bi ti znala koliko ja shvatam da sam ovde omrazhen, mozhda ne bi zhivela u zabludi. Ali, to sam govori neshto vishe o tebi. :kez:

Elem, nije mi do prepirke, narochito ne sa tobom - previshe si mi draga. :P:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Nov 23, 2008 3:19 pm

hahahahahaha..kako si duhovit..ja tebi draga..Ja se nikada ne prepirem i nesvadjam..samo kad je neko bezobrazan i ne fer..mrzim takve ljude..A ti od kad si "glavni" na forumu glumis loodilo i to svi znaju tako da nemoj da se lazemo..
A ja Dj i ne zivim u zabludi..jer ja ni jednog trenutka ne pomislim na tebe..imam svoj zivot ..jedino kad dodjem ovde i vidim sta lupas iznerviram se,..
Prestani da pametujes..i bice sve mirno..
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Nov 23, 2008 3:25 pm

pink girl ::
hahahahahaha..kako si duhovit..ja tebi draga..Ja se nikada ne prepirem i nesvadjam..samo kad je neko bezobrazan i ne fer..mrzim takve ljude..A ti od kad si "glavni" na forumu glumis loodilo i to svi znaju tako da nemoj da se lazemo..
A ja Dj i ne zivim u zabludi..jer ja ni jednog trenutka ne pomislim na tebe..imam svoj zivot ..jedino kad dodjem ovde i vidim sta lupas iznerviram se,..
Prestani da pametujes..i bice sve mirno..
Ja nikada nisam glumio, niti se pravio pametan. Sada se ponasham isto kao shto sam se ponashao i pre nego shto sam postao jedan od administratora (mislim da sam to rekao vec jedno milion puta :trs: ). Ako ti ne mozhesh da prihvatish da neko zbija shale na rachun tudje gluposti i/ili da ima pametnijih ljudi od tebe, onda je to tvoj lichni problem, i pokushaj da ga zadrzhish za sebe, ako vec ne mozhesh da ga reshish.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Nov 23, 2008 3:30 pm

DJ MW ::
pink girl ::
hahahahahaha..kako si duhovit..ja tebi draga..Ja se nikada ne prepirem i nesvadjam..samo kad je neko bezobrazan i ne fer..mrzim takve ljude..A ti od kad si "glavni" na forumu glumis loodilo i to svi znaju tako da nemoj da se lazemo..
A ja Dj i ne zivim u zabludi..jer ja ni jednog trenutka ne pomislim na tebe..imam svoj zivot ..jedino kad dodjem ovde i vidim sta lupas iznerviram se,..
Prestani da pametujes..i bice sve mirno..
Ja nikada nisam glumio, niti se pravio pametan. Sada se ponasham isto kao shto sam se ponashao i pre nego shto sam postao jedan od administratora (mislim da sam to rekao vec jedno milion puta :trs: ). Ako ti ne mozhesh da prihvatish da neko zbija shale na rachun tudje gluposti i/ili da ima pametnijih ljudi od tebe, onda je to tvoj lichni problem, i pokushaj da ga zadrzhish za sebe, ako vec ne mozhesh da ga reshish.
Nisi glumio??Pa ti mora da si u zabludi decace mali..Ti si rekao i ti si rekao..pa sta ako si rekao..??Ljudi se foliraju i lazu u svoju korist..sto ne bi i ti da bi se odbranio??!!
Ja sam uvek za salu..i zezanje..ali to sto ti radis..to nisu sale..to je klasicno bezobrazno podjebavanje i podsmevanje..znas prosla sam mnogo vise nego ti..tako da znam neke stvari..i ne mozes da me pravis idiotom..
A ja milsim da sam dosta sve ovo vreme cutala..pa je sad bilo vreme i ja da progovorim..i da ti kazem neke stvari..Kad budes bio normalan ja cu da cutim..
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Nov 23, 2008 4:51 pm

pink girl ::
Nisi glumio??Pa ti mora da si u zabludi decace mali..Ti si rekao i ti si rekao..pa sta ako si rekao..??Ljudi se foliraju i lazu u svoju korist..sto ne bi i ti da bi se odbranio??!!
Znash kako mi puca polni organ za forumashe i njihova mishljenja o meni? rofl rofl rofl Pa, da hocu da me svi obozhavaju, zar mislish da bih toliko zajebavao sve redom?

pink girl ::
Ja sam uvek za salu..i zezanje..ali to sto ti radis..to nisu sale..to je klasicno bezobrazno podjebavanje i podsmevanje..
Eh, licemerje je intrigantna pojava. Manijakova drugarica pricha o mom bezobrazluku. :hm:

pink girl ::
znas prosla sam mnogo vise nego ti..
Uh, to ti verujem. Znam ja to odavno. :kez:

pink girl ::
i ne mozes da me pravis idiotom..
Nikoga ja ne pravim nichim... :kez:

pink girl ::
A ja milsim da sam dosta sve ovo vreme cutala..pa je sad bilo vreme i ja da progovorim..i da ti kazem neke stvari..
E, ako si ti cutala, onda ne znam ko je prichao. rofl rofl rofl


Zakljuchak: ti si, devojko, skroz prsla. :mahanje;

P. S. Ako bilo ko smatra da sam zasluzhio da budem banovan zbog izrazhavanja svog mishljenja o nashoj "CKM", "FHM", "Maxim", ili kakvoj vec cici, slobodno me banujte. :kez:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Nov 23, 2008 5:04 pm

DJ MW ::
pink girl ::
Nisi glumio??Pa ti mora da si u zabludi decace mali..Ti si rekao i ti si rekao..pa sta ako si rekao..??Ljudi se foliraju i lazu u svoju korist..sto ne bi i ti da bi se odbranio??!!
Znash kako mi puca polni organ za forumashe i njihova mishljenja o meni? rofl rofl rofl Pa, da hocu da me svi obozhavaju, zar mislish da bih toliko zajebavao sve redom?

Suspect
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Nov 23, 2008 5:14 pm

DJ MW ::
pink girl ::
Nisi glumio??Pa ti mora da si u zabludi decace mali..Ti si rekao i ti si rekao..pa sta ako si rekao..??Ljudi se foliraju i lazu u svoju korist..sto ne bi i ti da bi se odbranio??!!
Znash kako mi puca polni organ za forumashe i njihova mishljenja o meni? rofl rofl rofl Pa, da hocu da me svi obozhavaju, zar mislish da bih toliko zajebavao sve redom?

pink girl ::
Ja sam uvek za salu..i zezanje..ali to sto ti radis..to nisu sale..to je klasicno bezobrazno podjebavanje i podsmevanje..
Eh, licemerje je intrigantna pojava. Manijakova drugarica pricha o mom bezobrazluku. :hm:

pink girl ::
znas prosla sam mnogo vise nego ti..
Uh, to ti verujem. Znam ja to odavno. :kez:

pink girl ::
i ne mozes da me pravis idiotom..
Nikoga ja ne pravim nichim... :kez:

pink girl ::
A ja milsim da sam dosta sve ovo vreme cutala..pa je sad bilo vreme i ja da progovorim..i da ti kazem neke stvari..
E, ako si ti cutala, onda ne znam ko je prichao. rofl rofl rofl


Zakljuchak: ti si, devojko, skroz prsla. :mahanje;

P. S. Ako bilo ko smatra da sam zasluzhio da budem banovan zbog izrazhavanja svog mishljenja o nashoj "CKM", "FHM", "Maxim", ili kakvoj vec cici, slobodno me banujte. :kez:

To sto zajebavas sve redom..govori o tebi kakva si osoba..to necu ni da komentarisem..

Sto se tice Kecmana odn Manijaka ,imas nesto protiv njega?/samo se pitam sto?Jel si ga upoznao?Nisi hvala Bogu jer on ne gubi vreme sa takvim ljudima kao sto si ti..Kecy je super decko koji fenomenalno obavlja svoj posao..i o njemu necu da cujem vise ni rec..

A sta ti znas zivota ti?Znas sta sam prosla..?Jel si bio nekada u mom zivotu?Ili si slusao kao i uvek te babske price u koje samo pacenici mogu da veruju??

A ja sam se toliko puta suzdrzavala da ti ne odbrusim..htela sam da ostanem normalna ali pored tebe samo moze da se poludi..Kakav si ti to covek..zapitaj se malo..

PS.Vazno je da si imenovao casopise u kojima sam sve izasla,a?Ah da ..pa zaboravio si onda i svet,blic,kurir,alo..bla bla..Kad vec hoces da se pravis pametan ajde i ja cu..
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93
Gušter
Gušter
Natasa93


Ženski
Broj poruka : 612
Godina : 30
Localisation : Kikinda
Datum upisa : 23.10.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyPet Jan 02, 2009 3:39 pm

Marko Marković - Page 4 Mbc-Image1_thumbMarko Marković - Page 4 Xnd-Image1_thumb
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Jan 11, 2009 2:11 am

E za njega mi je zao da je ispao stvarno je lepo pevao uprkos onome sa starackim domom blabla... i tako
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
diia
Prolaznik
Prolaznik
diia


Broj poruka : 32
Godina : 35
Datum upisa : 18.08.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Jan 11, 2009 3:16 pm

pevao je bolje od nekih koji su ostali u takmicenju. ja ga inace ne gotivim, ali realno nije bio najslabiji.
Nazad na vrh Ići dole
http://sladjanastajic.ace.st/forum.htm
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Jan 11, 2009 6:21 pm

Jooooj Boze kako je on meni smesan...
Sto kaze moja mama, jos samo da ga okitimo i stavimo lampice, bice k'o novogodisnja jelka! lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Jan 11, 2009 10:10 pm

Samo cu reci jedno: NAPOKON lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Jan 11, 2009 10:37 pm

Jasmina-DG ::
Samo cu reci jedno: NAPOKON lol

slazem se
Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
Elena^
VIP foruma
VIP foruma
Elena^


Ženski
Broj poruka : 8794
Godina : 34
Localisation : Macedonia
Datum upisa : 26.09.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyPon Jan 12, 2009 2:13 am

Marko Marković: Pevaću zabavnjake!


Marka Markovića iz Obrenovca nećemo više imati prilike da slušamo u „Zvezdama Granda“. Sinoć je zajedno sa kolegom Milanom Mitrovićem ispao iz daljeg takmičenja, ali i dalje veruje da će ostvariti karijeru uspešnog pevača zabavne muzike.

Rekao si da ne očekuješ da ćeš se plasirati dalje.

Bilo mi je jasno te večeri da nisam učesnik koji će proći dalje. Bio sam ubeđen da će se Milan Mitrović kvalifikovati u dalji tok takmičenja. Prethodne noći sam imao visoku temperaturu što je bio dovoljno jak razlog da ne otpevam pesmu kako treba.

Kakve su bile reakcije porodice i prijatelja posle ispadanja?
Svi su mi pružili podršku da nastavim, da ne klonem duhom. Kad vidim koliko sam tih poruka dobio, zapitam se kako je moguće da sam uopšte ispao jer su svi oni glasali za mene.

Ti si iz Obrenovca kao i Milan Stanković. Da li se družite i da li ti je dao neki savet?
Ne poznajemo se iz Obrenovca. Upoznali smo se na jednom snimanju „Granda“, ali se ne družimo. Ako on kao iskusniji kolega mene ne pozove da mi da neki savet i pruži podršku, zašto bih ja jurio za njim?!

Da li ćeš nastaviti da se baviš muzikom? Koji su tvoji sledeći koraci?

Definitivno ću se u budućnosti baviti muzikom, ali to je veoma skup posao. Trebaće mi finansijska podrška, pa ako mi neko bude ponudio da izdam CD, sigurno ću prihvatiti. Bio bi to zabavnjački album.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milenaceranic.niceboard.net
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyPon Jan 12, 2009 2:27 am

Jasmina-DG ::
Samo cu reci jedno: NAPOKON lol
Marko Marković - Page 4 409460 :yay: yahoo
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyPon Jan 12, 2009 3:07 am

sram vas bilo lol lol
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 EmptyNed Mar 22, 2009 1:40 am

Odlicno je odpevao! Ne bih imala nista protiv ni da je on prosao, jedini razlog sto nisam navijala za njega je to sto je on cist zabavnjak. Kapor ipak peva sve, od Toseta do S. Polumente!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marko Marković - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Marković   Marko Marković - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Marko Marković
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» MARKO MILJKOVIC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Zvezde Granda 2008.-
Skoči na: