NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Noćni život, klubovi, splavovi... :)

Ići dole 
+20
AdminKa
cvetic91
Girl Zemun
Ena88
DJ MW
malena 93
IwABg93
Jasmina-DG
marinicas
Dushan_SD
Smajlica
Alek-Juicy Pen
Kris
smokvicaaa89
Anja*
SANDRA
Mina-Neca fan
emotivna luda
DANIJEL 84
paris_hilton
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptyNed Mar 09, 2008 4:38 am

Upravo stigla iz Bacusa... klub u ljubljani... muski striptiz..za 8 mart.. sta vise da se kaze.. afro
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 39
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptyNed Mar 09, 2008 4:42 am

ma lepse je bit kuci sa deckom..uzivati..nego lumpovati..
Nazad na vrh Ići dole
cvetic91
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
cvetic91


Ženski
Broj poruka : 1384
Godina : 33
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 24.09.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptyNed Mar 09, 2008 4:47 am

ma bre... kad je muski striptiz u pitanju...!! Decka imas kada hoces..
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptyNed Mar 09, 2008 4:58 am

cvetic91 ::
ma bre... kad je muski striptiz u pitanju...!! Decka imas kada hoces..

slazem se postovanje
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
Petra
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Petra


Broj poruka : 2039
Godina : 34
Localisation : u Obenovcu,ali u snovima
Datum upisa : 14.11.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptyPet Apr 04, 2008 6:24 pm

tnutno izlazim samo kada gostuje neko poznat..zadnja Indira Radic bila
Nazad na vrh Ići dole
cvetic91
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
cvetic91


Ženski
Broj poruka : 1384
Godina : 33
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 24.09.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptySre Maj 07, 2008 1:56 am

E, ovako: Pozarevac je grad koji je definitivno prs'o! Bar sto se tice klubova...

Trenutno imamo jedan jedini normalan klub-Rolex, ali je mali... a svi se sjure tamo...
Cesto se desavaju s*anja zbog guzve. A izlazi se tek oko pola 1 - 1, pre toga nigde zive duse sem DJ-a, konobara i obezbedjenja.

Imamo i Dunav, ali, tamo je vec cinjenicno stanje: prilaze ti navalentni muskarci sa burmama, ili seljaci. A i celo vece uzivo muzika... Ja bar to ne volim.

A imamo i Lider... Hm, vise nisam sigurna ni da li radi!

I KB... tamo su narkomani.

Umalo da zaboravim... Faraon - trenutno je zatvoren zato sto su ubili nekog decka ispred... ali proradice ponovo, tako se prica.

Imali smo ZAKON diskoteku - Planeta, ali uhapsili vlasnika.. Ispalili ceo grad za docek Nove, a cini mi se i za celo leto.... Sad

Eto.. ako se nekome nesto SLUCAJNO ucinilo zanimljivim...Slobodno nek se pridruzi masi!


Poslednji izmenio cvetic91 dana Sub Maj 10, 2008 7:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
shashava malena
Hronični forumaš
Hronični forumaš
shashava malena


Ženski
Broj poruka : 1508
Godina : 37
Datum upisa : 20.06.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptySub Maj 10, 2008 4:48 pm

zanimljiva tema... Smile

Miss Moneypenny je klub gde sam skoro svakog petka.. Muziku vrti moj jako dobar drug,DJ Paki, tako da je celo drustvo tamo.. Otvorena je sezona prosle nedelje iiiiiiiii zezanje je tek pocelo plesanje bravo :yay: party bounce
posto sam fan Top FM radija... idem na njihove zurke... obicno ih prave u klubu Magacin u Bg-u i u klubu Plitvice u Indjiji ... veceras je rodjendanska zurka u EXPO centru ...
ovako, obicno idem u kafic Tref, Box caffe i Primat... obozavam zemunski kej pa tuda cesto idem sa drugaricama i dragim u setnju pa svratimo negde na picence i obavezno jedemo kokice Very Happy:D:D.. isto tako i na Adu ... svratimo ili u MMP ili u Red Shoes na pice i uzivanje... na narodnjake odavno nisam isla.. tako da skoro nisam obilazila splavove nocu...
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptySub Maj 10, 2008 5:00 pm

ja sam hteo da idem na taj rodjendanski party Crying or Very sad

btw jel u money penny postoji starosno ogranicenje?
Nazad na vrh Ići dole
shashava malena
Hronični forumaš
Hronični forumaš
shashava malena


Ženski
Broj poruka : 1508
Godina : 37
Datum upisa : 20.06.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptySub Maj 10, 2008 5:44 pm

Alek-Juicy Pen ::
ja sam hteo da idem na taj rodjendanski party Crying or Very sad

btw jel u moneypenny postoji starosno ogranicenje?

do sada nije bilo starosnog ogranicenja, koliko sam ja mogla da uocim, dolazile su devojcice od po 16 godina... Shocked
e sad, Paki mi je rekao da ce doci do nekih promena, a da li u te promene spada i starosno ogranicenje, ne znam... ako zelis da izadjes u MMP trebas da imas rezervaciju... ako ne znas broj, reci, ostavicu ti ... sunny
Nazad na vrh Ići dole
emotivna luda
Hronični forumaš
Hronični forumaš



Ženski
Broj poruka : 3168
Godina : 38
Localisation : ...moj BEOGRADE,zagrli me...
Datum upisa : 21.06.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptySub Maj 10, 2008 6:37 pm

jaoooj,sinoc je bio prekid u RASPUCINU-drZI moj drug....doduse private party bese,ali...UhuHuhuu... Volim tamo da odem!!! plesanje
Nazad na vrh Ići dole
mima-dugajica
VIP foruma
VIP foruma



Ženski
Broj poruka : 9234
Godina : 31
Datum upisa : 17.09.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptySub Maj 10, 2008 6:52 pm

paris_hilton ::
E pa ovako... U Nishu ima dosta mesta za izlazak, moje omiljeno je Diskoteka Studio Smile
Najvishe volim kada su gostovanja... Marko Bulat, Dzenan, Aco Pejovic, Seka i Aca Lukas su mi onako najupechatljivi nastupi Very Happy E sada ako nekog mozda zanima da vidi kako sve to izgleda, www.myspace.com/studiodisconis .... Da ne reklamiram bash zvanichni sajt...to se ne sme lol E ja isto zelim ovako iscrpne izveshtaje...obozavam to da chitkam lol
eee...bila sam tamo prosle nedelje..kad sam bila na ekskurziji... bounce Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptySub Maj 10, 2008 9:29 pm

Alek-Juicy Pen ::
ja sam hteo da idem na taj rodjendanski party Crying or Very sad

btw jel u money penny postoji starosno ogranicenje?
Letos su u money penny-ju pravili zurke momci gde smo trebali zurku da imamo
inace drze sve klubove u gradu i pustaju house muziku...
pa alek ako si drage volje mogli bi otici :dance:
a za magacin ....se odavno spremam .ali nikako da skupim drustvo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
shashava malena
Hronični forumaš
Hronični forumaš
shashava malena


Ženski
Broj poruka : 1508
Godina : 37
Datum upisa : 20.06.2007

Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 EmptyNed Maj 11, 2008 2:20 pm

ja sam provela tamo skoro svaki petak od kraja jula do sad .... moje drustvo je tamo domace.. Smile
mi Miss Moneypenny (ili skraceno MMP) zovemo - Mesto Mega Provoda!!!!
hehehehhe!!!!!!!!!
Magacin je mali klub za Top FM-ove zurke... Svaki put me tamo posteno izgaze, izguraju, uguse dimom... Ali bez obzira na to, uvek se lepo provedem... Bitno je drustvo i muzika... Guzva.. Njaaa ... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćni život, klubovi, splavovi... :)   Noćni život, klubovi, splavovi... :) - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Noćni život, klubovi, splavovi... :)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: