NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?

Ići dole 
+31
Kaca93
Jasmina-DG
andjelaaaaa
Alex93
Mina-Neca fan
mima-dugajica
goca
Alek-Juicy Pen
Joka89
pink girl
macho_kovin
jelenarebelde
Natasa93
de@bbrs
Anci
plaviandjeo
Petra
$Jelena$
cvetic91
skocila_sam_na_binu
emotivna luda
The Best Damn Thing
dragon_girl
DJ MW
SANDRA
Anja*
Dushan_SD
Ena88
Kris
DANIJEL 84
Svetlana***
35 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
mima-dugajica
VIP foruma
VIP foruma



Ženski
Broj poruka : 9234
Godina : 31
Datum upisa : 17.09.2007

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyPon Feb 25, 2008 11:37 pm

u jbt..kako sam ja zaobisla ovu temu.. lol

pa.. ne prilazim prva..pogledom uvek mozes da das znak..pa sad ako ti ta osoba ni posle toga ne pridje..znaci da joj se ne svidjas.. bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Neca fan
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
Mina-Neca fan


Ženski
Broj poruka : 11913
Godina : 32
Datum upisa : 25.08.2007

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyPon Feb 25, 2008 11:39 pm

mima-dugajica ::
u jbt..kako sam ja zaobisla ovu temu.. lol

pa.. ne prilazim prva..pogledom uvek mozes da das znak..pa sad ako ti ta osoba ni posle toga ne pridje..znaci da joj se ne svidjas.. bounce bounce
slazem se
Nazad na vrh Ići dole
Alex93
Prolaznik
Prolaznik
Alex93


Ženski
Broj poruka : 99
Godina : 31
Datum upisa : 07.03.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyPon Mar 10, 2008 9:01 am

sve je u pogledu...prvo ga pogledam ali mu ne dam da mi uhvati pogled...pa ga ne gledam i onda naglo pomerim glavu i pogledam ga i tako se gledamo nekoliko sekundi...posle mi on pridje i to je to...
Nazad na vrh Ići dole
andjelaaaaa
VIP foruma
VIP foruma
andjelaaaaa


Ženski
Broj poruka : 5025
Godina : 31
Localisation : u beskraju vjecnosti...
Datum upisa : 05.01.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyUto Mar 11, 2008 12:39 am

`..jaa u prolazu ti dam signal da bih mogla da ti pripadam..` pogleedii Embarassed Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyČet Mar 13, 2008 11:58 pm

ja pridjem sa baterijom ili laserom, uperim u oci decku on oslepi, ja ga kidnapujem i odvedem kuci..i on posle ne sme ni da mrdne..i bude moj na odredjeneo vreme

lol lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Kaca93
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Kaca93


Ženski
Broj poruka : 4856
Godina : 31
Localisation : Nish
Loisirs : ...bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo...
Datum upisa : 20.12.2007

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyPet Mar 14, 2008 9:34 am

Jasmina-DG ::
ja pridjem sa baterijom ili laserom, uperim u oci decku on oslepi, ja ga kidnapujem i odvedem kuci..i on posle ne sme ni da mrdne..i bude moj na odredjeneo vreme

lol lol lol lol


bravo bravo bravo

dobar savet
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptySre Mar 19, 2008 5:05 pm

Jasmina-DG ::
ja pridjem sa baterijom ili laserom, uperim u oci decku on oslepi, ja ga kidnapujem i odvedem kuci..i on posle ne sme ni da mrdne..i bude moj na odredjeneo vreme

lol lol lol lol


affraid znaci ti si bila ona sa lampom scratch lol
Nazad na vrh Ići dole
tanjasavic03
Gušter
Gušter
tanjasavic03


Broj poruka : 441
Datum upisa : 22.09.2007

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyPon Mar 31, 2008 1:30 pm

mima-dugajica ::
u jbt..kako sam ja zaobisla ovu temu.. lol

pa.. ne prilazim prva..pogledom uvek mozes da das znak..pa sad ako ti ta osoba ni posle toga ne pridje..znaci da joj se ne svidjas.. bounce bounce

I ja takodje...........
Nazad na vrh Ići dole
Petra
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Petra


Broj poruka : 2039
Godina : 34
Localisation : u Obenovcu,ali u snovima
Datum upisa : 14.11.2007

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyČet Maj 01, 2008 1:11 am

obicno ne prilazim prva...uvek cekam da meni decko prvi pridje.sta znam mozda sam stidljiva previse Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyČet Maj 01, 2008 1:12 am

da jje Bred Pit bez razmishljanja bih prisla prva lol
Nazad na vrh Ići dole
andjelaaaaa
VIP foruma
VIP foruma
andjelaaaaa


Ženski
Broj poruka : 5025
Godina : 31
Localisation : u beskraju vjecnosti...
Datum upisa : 05.01.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyČet Maj 01, 2008 1:14 am

ne bih vala prisla prva, trika nema Very Happy osim ako je Zac u pitanju, a to se naravno podrazumijeva Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyČet Maj 01, 2008 1:17 am

andjelaaaaa ::
ne bih vala prisla prva, trika nema Very Happy osim ako je Zac u pitanju, a to se naravno podrazumijeva Embarassed

ma shta ti znas ,jos si mala :P: hahaha
Nazad na vrh Ići dole
andjelaaaaa
VIP foruma
VIP foruma
andjelaaaaa


Ženski
Broj poruka : 5025
Godina : 31
Localisation : u beskraju vjecnosti...
Datum upisa : 05.01.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyČet Maj 01, 2008 1:19 am

LeNa_ ::
andjelaaaaa ::
ne bih vala prisla prva, trika nema Very Happy osim ako je Zac u pitanju, a to se naravno podrazumijeva Embarassed

ma shta ti znas ,jos si mala :P: hahaha

aa ..moras ti svaki moj post da prokomentarises? :P: odabij bre lol lol
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyČet Maj 01, 2008 1:20 am

andjelaaaaa ::
LeNa_ ::
andjelaaaaa ::
ne bih vala prisla prva, trika nema Very Happy osim ako je Zac u pitanju, a to se naravno podrazumijeva Embarassed

ma shta ti znas ,jos si mala :P: hahaha

aa ..moras ti svaki moj post da prokomentarises? :P: odabij bre lol lol

ma znas ti mene :P:
Nazad na vrh Ići dole
IwABg93
Gušter
Gušter
IwABg93


Ženski
Broj poruka : 659
Godina : 30
Localisation : United States Of Belgrade ^^
Datum upisa : 18.02.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptySub Jul 26, 2008 2:10 pm

pa,hmmm..........dopisujem se preko fona,npr.........al` swe onako opushtencija.......onda dodje pitanje od njega "ko ti se swidja?" ja kazhem "eeee....a tebe to bash zanima?" ako odg da,onda je upecan,a ako ne.....piiih.....xaxa,shalim se..... Very Happy

sad mi se ewo npr djaswi dechko iz drushtwa......ranije mi je bio samo simpatichan itd,ali sad mi se eto djaswi......i......werowatno ce tu biti neshto......popizdeo je shto nisam izashla napolje pre neki dan,a trebao je samo obichan cd-film da mi da......WOW....to sigurno neshto znachi.....a i chudno me gleda........hmmm......tek je pocheo da mi se djaswi,ce da widimo,hahaha ljubav ljubav ljubav
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Prolaznik
Prolaznik
*porqe*me*faltas*tu*


Broj poruka : 45
Datum upisa : 18.06.2008

Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 EmptyUto Sep 30, 2008 6:23 pm

Anja* ::
Mislim da devojka ne bi trebala prva da pridje vec da mu da znak...jedan pogled,osmeh ili sta vec...a ostalo je na njemu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?   Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Na koji način se upoznajete s nekim ko vam se sviđa?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Koji ste cvet????
» Koji ste diznijev junak
» svi koji vole nemanju kao i ja
» ARENA - glasanje (samo za one koji idu 100%)
» SAT KOJI IZRACUNAVA KADA CETE UMRETI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: