NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zvezde Granda 2008.

Ići dole 
+73
Tanja_87
diia
Babs
andjelaaaaa
tanja nis
mima-dugajica
zoka
crazy_angeL
Kaca93
GM_loodak
@na
*KrU6IcA
Dragana90
Mica 93/2
veljdza
ehhh
bubamara
esprit
LeNa_
Jasmina-DG
JOANA
Anja*
nejramawa
u_prolazu
garava09
duki
iwanche
Elena^
olvanj
Jovana
AdminKa
de@bbrs
anchy 95
doctor89
Alek-Juicy Pen
Doktorche87
ludo_mace
DULCE :)
The Best Damn Thing
Srnna
^^^TaCaAa^^^
asset
princeza
Denza_Sombor
emotivna luda
mala
Ana_91
skocila_sam_na_binu
sanja zr
Mina-Neca fan
SANDRA
Ena88
Jaca_dg
mrva-car
sekaitaca*
John Cena
wanjica
comica
DANIJEL 84
Lazar01
plaviandjeo
Muchacha
micka
Marijana93
$Jelena$
DJ MW
*ANDREA*
odbojkasice
Chocolate girl
pink girl
Girl Zemun
Ivanna
Zvezda Granda 2008
77 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23
AutorPoruka
Tanja_87
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Tanja_87


Ženski
Broj poruka : 2409
Godina : 36
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 08.10.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptyUto Jun 23, 2009 8:17 pm

pa ajde i ja da napisem svoje misljenje, dakle ovako
darko nije bio moj favorit ali nije mi zao sto je pobedio, decko peva super, uvek je nasmejan, slazem se da bi trebao malo vise poznavanja iz opste kulture da ima, mlad je i sad se uce mnoge stvari. u svakom slucaju svaka cast za pobedu.

laknulo mi kad sam videla da nije topalko pobedio, ne kazem da covek ne zna da peva, ima glas pa razbija, ali prvo meni se cini da je jako tvrdoglav i da ne prima savete, kako je poceo tako ostao do kraja, GRESKA. dalje previse samouveren, onda lici mi malo na folirant, dosadio je vise s pricom da samo hoce da se zaposli malo da izdrzi porodicu, makar bio cuvar u grandu, bla bla bla, da je hteo da nadje posao moze ko cuvar da radi u bilo koju firmu, tako da te fore moze da prodaje samo starijom generacijom, videlo se da i tek kako je tamo zbog nagradu (jbg ipak su velike pare u igri). ima jos nesto sto mi se ne dopada kod njega sto se odnosi na njegovo pevanje, ali nazalost ne znam kako da napisem to jer ne postoji takvo slovo, nervira me sto ne izgovara neka slova i sto u pesmi se vise cuje to slovo (sto ne mogu da ga napisem...pomoc postoji u bugarskom jeziku lol )

big mama (ili kako je ja zovem big baba) na pocetku mi je bila super i nisam htela da ispadne, zena peva super ali kako je vreme prolazilo pocela je jako da me nervira. po njenom ponasanju, nacin na koji iskaze emocije meni se malo cini da zena ima neki problem, ali da se ne bavim medicinom, ne znam dali je dosla u zg da peva ili da je ljudi zale i slusaju kako kuka, i aman smorila je vise sa onom romskom pesmom.

kapor mi je bio jedan od favorita, ali nesto sto je pocelo da me nervira kod njega je sto je poceo previse da imitira toseta, mislim svaka druga pesma od tose, frizura, bradica, jos i na finalu odeca, daj bre ne trazi se tosetov dvojnik nego zg. mislim da je pogresio sto je pevao pesmu cija je ono zvjezda, cinilo se ko da je jedva izdrzao da otpeva.

al sam se raspisala Rolling Eyes
imam za sve kandidate po neku manu ali ovo su bile neke koje sam htela da izdvojim


PS: Ne zamerajte na gramaticke greske Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySre Jun 24, 2009 2:26 pm

Je l' ste culi reklamu za nove pesme?! Meni je najbolja Biljina, nekako mi dirljiva, ima jako lep glas...Jelenina mi ocajna, mislim sama tema pesme bolest Topalko me podseca na fazon Nikole Rokvica, a Nebojsina na Lukasa (sto i ne treba da cudi)...Nije losa Jocina, Kaporova...Darkova, Nadezdina i Slobina mi se ne svidjaju...
Nazad na vrh Ići dole
Dragana90
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
Dragana90


Broj poruka : 1440
Godina : 33
Emploi : Jedini o jedina citaj mi sa usana,volela bi o voleo bi da si tu...
Datum upisa : 20.01.2008

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySre Jun 24, 2009 4:02 pm

Meni se svidjaju Saskina,Milenina,Nesina i Slobina ostale nista posebno! Nadezdina i jelenina zivi uzas!
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySre Jun 24, 2009 7:35 pm

AdminKa ::
Anja* ::
Ako cemo iskreno,Topalko bolje peva postovanje

Sta ja znam. Prvi put kad sam cula topalka ja sam pala na doope, stvarno ima glascinu, ali kroz sve ove emisije postao mi je mnogo monoton, sto jos uvek ne znaci da ne peva lose, peva covek ko veliki. Sama volim glas harisa dzinovica i njegov me mnogo podseca na taj isti ali i darko lazic ima glascinu ipo. mada najiskrenije mi je bio favorit kapor, samo sto je zaebao sa izborom pesama.
SVAKA TI JE REC NA MESTU !!!

BY: ENA &JACA


Da se nadovezemo na nove pesme .... Dakle...nama se svidjaju najvise : Darko,Vasic,Topalko i moj Nesica((Jaca)...:yay: :yay: Sta znamo..zene nas ne interesuju..pogotovu Kostov..koja kresti ....ma daj imitira Radu...BILJA JE RIBA U GODINAMA..lol :lol4: ,...IMA ONAKO simpaticnu pesmicu....Nadezda je ono ...prosek...sto kaze Ena..ima glascinu Smile) ali ima vise muskih hormoncica heheh....Bursac nek sedi na kisi i nek ostane zedna....nije losa.. imitira Tanju S...Kapor je pun zivota..pogotovu posle izbacivanja :kez: ...Joca saramantan muskarac sa prosecnim glasicem Smile ...BIG Mama jeee ..haos .....bolest
vise sam ja izlagala svoje misljenje..nego Ena..ali slaze se ona... Smile yahoo
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySre Jun 24, 2009 8:45 pm

Sta li ste pile vas dve ?! Suspect Wink Smile
Nazad na vrh Ići dole
Crna Sanchy...
Sveža piletina
Sveža piletina
Crna Sanchy...


Ženski
Broj poruka : 119
Godina : 35
Datum upisa : 04.05.2009

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySre Jun 24, 2009 11:08 pm

Tanja_87 ::
pa ajde i ja da napisem svoje misljenje, dakle ovako
darko nije bio moj favorit ali nije mi zao sto je pobedio, decko peva super, uvek je nasmejan, slazem se da bi trebao malo vise poznavanja iz opste kulture da ima, mlad je i sad se uce mnoge stvari. u svakom slucaju svaka cast za pobedu.

laknulo mi kad sam videla da nije topalko pobedio, ne kazem da covek ne zna da peva, ima glas pa razbija, ali prvo meni se cini da je jako tvrdoglav i da ne prima savete, kako je poceo tako ostao do kraja, GRESKA. dalje previse samouveren, onda lici mi malo na folirant, dosadio je vise s pricom da samo hoce da se zaposli malo da izdrzi porodicu, makar bio cuvar u grandu, bla bla bla, da je hteo da nadje posao moze ko cuvar da radi u bilo koju firmu, tako da te fore moze da prodaje samo starijom generacijom, videlo se da i tek kako je tamo zbog nagradu (jbg ipak su velike pare u igri). ima jos nesto sto mi se ne dopada kod njega sto se odnosi na njegovo pevanje, ali nazalost ne znam kako da napisem to jer ne postoji takvo slovo, nervira me sto ne izgovara neka slova i sto u pesmi se vise cuje to slovo (sto ne mogu da ga napisem...pomoc postoji u bugarskom jeziku lol )

big mama (ili kako je ja zovem big baba) na pocetku mi je bila super i nisam htela da ispadne, zena peva super ali kako je vreme prolazilo pocela je jako da me nervira. po njenom ponasanju, nacin na koji iskaze emocije meni se malo cini da zena ima neki problem, ali da se ne bavim medicinom, ne znam dali je dosla u zg da peva ili da je ljudi zale i slusaju kako kuka, i aman smorila je vise sa onom romskom pesmom.

kapor mi je bio jedan od favorita, ali nesto sto je pocelo da me nervira kod njega je sto je poceo previse da imitira toseta, mislim svaka druga pesma od tose, frizura, bradica, jos i na finalu odeca, daj bre ne trazi se tosetov dvojnik nego zg. mislim da je pogresio sto je pevao pesmu cija je ono zvjezda, cinilo se ko da je jedva izdrzao da otpeva.

al sam se raspisala Rolling Eyes
imam za sve kandidate po neku manu ali ovo su bile neke koje sam htela da izdvojim


PS: Ne zamerajte na gramaticke greske Embarassed
Bravo, apsolutno se slazem sa tobom... ti si bas do detalja zapazila sve Smile
Sve u svemu, mene Topalko uzasno iritira sa tim pricama kako je on zaboga morao da hoda po snegu ne znam ni ja koliko kilometara i bla bla bla....
Meni je u pocetku bio favorit bio Petar Mitic, i mislim da je bolje da je on ostao umesto Topalka... ali sta sad...
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptyPet Jun 26, 2009 8:41 pm

Evo i mog misljenja,dakle Jelena Kostov zna da peva, kad spremi pesmu to sve zvuci lepo,ima i harizmu i izgled tako da bi od nje i moglo nesto da bude,koliko sam cuo pesma joj je KATASTROFA,mislim ti stihovi "Nadjite sobu..." ne znam gde to jos pali,mozda u Megasaund.

Big mama,kao sto je neko rekao onakav izliv emocija je tragikomican,ne znam kakav je to osecaj kad prodjes dalje ali ako su svi ostali mogli normalnije da reaguju mogla je i ona,licno,muzika koju ona izvodi mi ne prija, al dobro ima onih koji to vole...Pesma nije za moj ukus.

Topalko,osoba koja me najvise nervira u ovom serijalu,dakle on stalno peva jedan te isti zanr,a zasto? Zato sto nista drugo ni ne zna da otpeva,Ne znam ja da muski poginem je bila komedija u njegovom izvodjenju, on jedino na svadbama moze da zaradjuje novac jer omladina (koja je apsolutna vecina na nastupima) tu vrstu muzike ne slusa. Pesma je uzasna.

Darko Lazic,licno mislim da ga ceka ista sudbina kao Topalka, sada ce mu biti poseceni nastupi zato sto je pobednik al ne znam bas da l ce biti tako i kad se stvari stisaju, ima neosporan glas ali to preterano zavijanje mi ne prilici decku od 17 godina...Pesmu sam mu vec zaboravio...Kilazu mu mozemo oprostiti ali one debilne odgovore na pitanja ne,da li je on progovorio neku rec u Ami G show, a da nije, DA NE i MOZDA,jos cu da pomislim da je Svilenjak u pravu sto je nastavio skolu kad vidim kako je ovaj piglu...

Kapor...cas me nervira cas mi je favorit,preterano kopiranje Toseta je ogroman minus, cini mi se da je cak i ofarbao kosu u tamnije ne bi li licio na njega...strasno,al sa druge strane ima taj neki faktor X i duhovit je, a i super peva,mislim da bi od top 7 on mogao da postigne najveci uspeh,da dodam u vezi Toseta,ne znam koji ce mu to **potrudicu se da ubuduce nadjem drugi izraz** kad ima sve sto sam nabrojao...Pesma mu nije nista specijalno...

Joca...glasanje nije namesteno, ali da on udje u top 36 jeste,to je moglo da se namesti...posle je njegov izgled ucinio svoje, tj da se klinke popale i glasaju za njega,preterano se kurci decko, trudi se da se pokaze kao neki vernik dobrotvor ne znam ti ni ja sta a vidi se da je sve fejk...nova pesma mu je jedna od boljih na kompilaciji iako su u globalu pesme uzasne.

Vasic je ok, lepo peva,i repertoar mu je ok, primecujem da ga moji vrsnjaci vole, imam osecaj da ni on nije nesto preterano pametan,no svakako je bolji od Lazica...Pesmu sam zaboravio...

Sto se tice ostalih u TOP 12 koji su dobili pesme...ocekivao sam JAAAAAKO bolje pesme,imam osecaj da jedino Bursac ima hit,ostale su sve prosecne, kao sto sam rekao, nije losa Jocina i od Secivanovicke,ocekivao sam da ce Vojvodic i Ceranicka dobiti bolje pesme,ali su katastrofalne,na prvo slusanje...A tek one nesrecne poze sa reklame,jedino Secivanovicka ima vrh fotke,a od ostalih B L A G I . U Z A S,ona Nadezda ispozirala kao da joj se kenja,svi su nesto ukoceni sa laznim osmesima,stajlinzi uzasni...
Nazad na vrh Ići dole
paris_hilton
Zavisnik u razvoju
Zavisnik u razvoju
paris_hilton


Ženski
Broj poruka : 1444
Godina : 33
Localisation : Svuda negde :)
Emploi : Umem da te volim k'o nijedna...
Loisirs : www.myspace.com/mina_hilton
Datum upisa : 17.06.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptyPet Jun 26, 2009 11:16 pm

Ma ova ekipa je promasaj. Tamo jedino harizmu ima Bilja, a mozda i Sloba ali se nekako cudno ponasa. O gluposti Darka Lazica ne vredi ista komentarisati. Topalko, Joca i Kapor su namazani, nekako filozofski. Meni ne deluju kao da su s ove planete.... Jelenina pesma odgovara njenom mentalitetu. Sve u svemu zacin C Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySub Jun 27, 2009 12:04 am

a gde ste vi to culi pesme:/
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
bokili




Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 37
Datum upisa : 01.10.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySub Jun 27, 2009 12:24 am

Evo novih pesama

https://www.youtube.com/watch?v=aFguEPs7Trw

Po meni je najbolju pesmu dobila Bursacka,
ostalo mi se nista nije dopalo,bar na prvo slusanje..
Slazem se da je ova sezona krs
Iskreno osim Kapora niko mi nema
tu harizmu ili taj neki x faktor koji bi mu
omogucio da jednog dana bude zvezda..
A onu kolicinu gluposti na jednom mestu ne bih ni komentarisala
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySub Jun 27, 2009 5:54 pm

bubamara ::
Sta li ste pile vas dve ?! Suspect Wink Smile
Shake od Vanile u Mc xD
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySub Jun 27, 2009 8:25 pm

Ena88 ::
bubamara ::
Sta li ste pile vas dve ?! Suspect Wink Smile
Shake od Vanile u Mc xD

Ko zna sta su vam stavili u njega?! :kez:

Kad ce izaci taj album sa novim pesmama ZG?!
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySub Jun 27, 2009 9:09 pm

bubamara ::
Ena88 ::
bubamara ::
Sta li ste pile vas dve ?! Suspect Wink Smile
Shake od Vanile u Mc xD

Ko zna sta su vam stavili u njega?! :kez:

Kad ce izaci taj album sa novim pesmama ZG?!
Valjda 1 jula :kez:
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySub Jul 18, 2009 5:10 pm

Je l' zna neko raspored nastupa za ZG po C. Gori?!
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySre Jul 29, 2009 2:42 am

Jel moze neko da mi napise imena svih takmicara ZG kojim su redosledom ispadali.... ? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySre Jul 29, 2009 6:49 pm

Nevena Stajcic
Sanja Velickovic
Jelena Jovanovic
Marija Stojicevic
Marija Lazic
Natasa Milincic
Aleksandar Zivanovic
Marko Andrejic
Balsa Vujicic
Goran Kamberovic
Bojan Grujic
Igor Ilic
Sasa Katancic
Jelena Durkovic
Milan Mitrovic
Marko Markovic
Sladjana Stajic
Sladjana Miljkovic
Petar Mitic
Jovana Lazic
Bojana Sarovic
Marko Kostic
Mirjana Mirkovic
Vuk i Iva Bitch Vucinic
Milena Ceranic
Nadezda Biljic
Biljana Secivanovic
Nebojsa Vojvodic
Aleksandra Bursac

IZVOR: zvezdegranda.org

Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySre Jul 29, 2009 11:03 pm

Uuuu jeee sta ih je xD
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptyČet Jul 30, 2009 3:40 am

hvalaaa.....kad smo drugarica i ja brojale njih 18 muskaraca trojica su nam falila lol
Balsa,Kamberovic i Andrejevic * e ovog ne mogu da se setim ni kako izgleda lol
Nazad na vrh Ići dole
DANIJEL 84
Elita foruma
Elita foruma
DANIJEL 84


Muški
Broj poruka : 15303
Godina : 39
Datum upisa : 05.10.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptyUto Avg 04, 2009 11:54 pm

Strawa su im nowe pesme narochito-cela wi..korak do sna i drugowi nepostoje!
Nazad na vrh Ići dole
AdminKa
Admin
Admin
AdminKa


Ženski
Broj poruka : 2141
Godina : 37
Datum upisa : 12.06.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptyČet Avg 20, 2009 4:57 pm

znaci buraz i snajka dozivili su razocarenje ove godine u igalu. njezin favorit - slobo i njegov favorit - joca, ispali su najveca go**** tamo na koncertu sa tim sto su poceli da psuju tamo malu decu sto su hteli da se slikaju sa njima i otisli gore na binu smrknuti gledajuci kako to cine topalko,nebojsa,sasa kapor i darko lazic. rekli su da najbolje u zivo peva bas pobednik a da je najveca faca i zaebant sasa kapor. najopusteniji nebojsa i darko a najvece iznenadjenje topalovic-kazu da u zivo izgleda mnogo manji nego na tv Smile)
Nazad na vrh Ići dole
https://neca-stevanovic.forumsr.com
DANIJEL 84
Elita foruma
Elita foruma
DANIJEL 84


Muški
Broj poruka : 15303
Godina : 39
Datum upisa : 05.10.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptyPet Avg 21, 2009 10:15 pm

bolji su 2007
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptySre Sep 30, 2009 8:39 pm

Pevaju sa Cecom za Novu godinu na sajmu :-)
Nazad na vrh Ići dole
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptyČet Okt 01, 2009 5:36 pm

bubamara ::
Pevaju sa Cecom za Novu godinu na sajmu :-)

Ideš?!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 EmptyČet Okt 01, 2009 11:08 pm

SANDRA ::
bubamara ::
Pevaju sa Cecom za Novu godinu na sajmu :-)

Ideš?!


Ne znam, verovatno. Ne volim da pravim dugorocne planove :kez:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezde Granda 2008.   Zvezde Granda 2008. - Page 23 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zvezde Granda 2008.
Nazad na vrh 
Strana 23 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23
 Similar topics
-
» ZVEZDE GRANDA 2008
» Nemanja kao voditelj emisije,,Zvezde granda 2008"
» *DATUMI AUDICIJA ZA NOVE ZVEZDE GRANDA*
» ZVEZDE GRANDA 2007 U SUBOTICI (napokon)
» Ostale Zvezde Granda CD-ovi (komentari nisu dozvoljeni)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Zvezde Granda 2008.-
Skoči na: